Şimdi Ara

Vestel QLED TV iyi midir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
15.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Merhaba.Ben de 65 inch tv arayışındayım.Vestel q9900 ilgimii çekiyor.şuan 12300 tl civarında.Fiyat/performans ürünü gibi duruyor.Tavsiye eder misiniz ?

• Merhaba 8910 TL'ye 55q9900 alarak gruba katıldım. Akşam kurulum yapılacak. Kısa-orta vadeli kullanımdan sonra görüşlerimi belirtirim. Daha önce samsung VA panel 55q60r kullanıyordum. VA panelde gündüz izlerken biraz sıkıntı oluyordu perdeler açıkken. IPS'de biraz daha iyi olacağını düşünerekIPS tercih ettim

• seberhan1907 S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun nereden aldınız...

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, kızıltoprak ekspres mağazadan aldım. en uygun fiyatı orası verdi

İnternet satışları var mı? Sitelerinde yüksek görünüyor fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir model geliyormuş 55UA9090 zannediyorum 55UA9900 ile aynı özelliklerde yada bir tık daha iyi olabilir henüz vestelin sitesinde bile yok bayilere mail düşmüş....

• ebabil__ E kullanıcısına yanıt

inernet satışı yok sanırım, telefonla fiyat alıp yakın bir bayide ödemeyi tamamlayarak işlemi tamamladım.

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt

55ua9090 modeli bari samssung q90a,q95t qled seviyesinde olaydı.

55ua9900 da gerçek qled kalitesi yoktu.

Hepsiburada dan aldım 9573 e, sizin tv kurulum yapıldı mı ilk izlenimleriniz nasıl

• Arkadaşlar bilen birisi bilgilendirir ise çok sevinirim. 55q9900 almayı düşünüyorum.. İps panel imiş sanırım. Benim sormak istediğim bu ürünün Dolby vision filmler de görüntü kalitesi nasıldır. Ve Disney plus var mı? Yoksa harici bir Android box mu almak lazım.

• FullPerfromance F kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar. Acaba şu pixellence pro yu nasıl aktif ettiniz söyler misiniz?

• shankssan kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Bu model linux işletim sistemli. Arçelik, Beko, Vestel linux işletim sistemli tv lere Disney destek vermiyor. Android modellerde sorun yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kenanbarak K kullanıcısına yanıt

Almaz olaydım bu tv yi. Öyle pişman oldum ki anlatamam. Geri iade de almıyorlar. Tekrar servis çağırdım. Hdr filmler de ekran kapkaranlık Filmde öğlen 12 ise sanki akşam 10 gibi ekran. Menüsü türkçe değil. Uygulamalar beş para etmez %90 ı arapça 5 ingilizce gerisi türk. Görüntüsü 4k değil bildiğiniz 1080p gibi. Rezalet. THH ye başvuru yaptım bakalım. Kutu açıldı deyip duruyorlar kutu açılmadan nasıl bakılacak ise TV ye.

• shankssan kullanıcısına yanıt

Selam hocam gelişme var mı? Sanırım IPS panel olanı size denk gelmiş keza Va panel'in kontrası baya yüksek böyle bir sorun olmaması lazım.

IPS panel için de kontrast arttırıcı tarzı bir ayar olması lazım onu en yükseğe alıp local dimmingi kapalı veya düşüğe çekerseniz düzelir muhtemelen

• Bu markadan uzak durun ben dahil herkes sorun yaşıyor. 1 kere alıyorsun ve çöp oluyor tamir ve parça ellerinde yok bu şekilde satışlar yapıyorlar

• Dark_Soul kullanıcısına yanıt

Elimden geleni yaptım. Denemediğin ayar kalmadı. 2 kere servis geldi çok ilgilendiler onlar da elinden geleni yaptı. Ama maalesef düzelme olmadı. 55'' in hepsi ips hocam va panel yok 55 ler de. İade ettim ürünü. Uğraşmak istemedim daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 28 Temmuz 2022; 21:17:32 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.