Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
26
Favori
85.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim Bildiğim yok azizim.
  • byrolnik kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz uzun yıllar kullanmanızı dilerim.
  • Bu köti oldu. 1800 e denk getirmiştim ve son derede de memnunum tvden. Ama market çok kısıtlı bari flaşla filan yükleme imkanı verilseydi kullanıcıya.

Bu arada ben Samsung panel olduğunu düşünüyorum tvnin, müsait zamanında siz de bi bakabilir misiniz ?

SN: 7783852 701691

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam size zahmet hangi panel bakabilirmisiniz SN: 7763855700460

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar iyice uçmuş.Nereden en ucuza alabilirim şu an?

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Fiyatlar iyice uçmuş.Nereden en ucuza alabilirim şu an?

Merhaba,

Fiyatların uçmasının sebebi dolar kuru olmamasına rağmen sebepsiz bir pazarlama taktiği uygulanıyor.

Hafta sonlarına özel indirimleri yakalarsanız çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Pusuda bekleyin ve ara sıra mağazaları yoklayın, umarım istediğiniz fiyatlara bulursunuz.

• Ttow kullanıcısına yanıt
    Kardeş evimde Samsung 40 kavisli 4k smart olan ile VESTEL 49ub ikisini yanyana getirince anladım. VESTEL de %30 oranında kontrast keskinlik ve renk daha az. Bunu da şöyle çözdüm, next 2000 HD bir cihaz alıp VESTEL e taktım. Emin ol ki, Samsun ile aynı görüntüyü alıyorum aynı zamanda 1tb diski de takıyorum tv'de istediğim programı kaydediyorum. 4k da zaten hiçbir şey yok. İzlenmeye değmiyor. Çok lazım olursa Samsung dan izlerim. Netflix te zaten menü tuşları çalışmıyor, yani renk ayarı yok. Garip.

Fikir olarak söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ispirto

@Ado üstad denk gelir de görürseniz diye yazıyorum. 55UA8300 model ürünü aldım seri no paylaşsam kontrol edebilir misiniz acaba. Şimdiden kolay gelsin. SN: 7783177 700414

Üstad bizim Panel arada kaynamış buna da bakabilir misin müsait olunca

• ispirto kullanıcısına yanıt
    Samsung VA
  • Ben de bu TV yi almak istiyorum ama IPS konusu beni çok düşündürüyor. Hepsiburada da 2000 tl ye satılanlar hangi panel bilmiyorum. Sitedekilerin de bildiğini sanmıyorum. VESTEL müşteri hizmetleri de sadece seri numarasını söylerseniz hangi panel olduğunu söyleriz dediler. Aldıktan sonra VA dese nolcak ki. Çok kararsızım. Bu hafta mağazaları gezip çalışanlardan bilgi almaya çalışacağım. Şunu da sorayım bu seri no kutununun üzerinde yazmıyor mu acaba illa kutu açılması mı gerekiyor ?
  • egebuca E kullanıcısına yanıt
    bende panel konusunda çok endişeleniyordum ama hb'den aldım VA panel.Sağdan soldan izlendiğinde goruntu iyi değil felan dediler ama özellikle ona baktım heryerden görüntü aynı. Abartıldığı kadar bişey yok gibi geldi bana.
  • hocam size bir mail attım ulaştı mı acaba?@Ado
  • yegures Y kullanıcısına yanıt
    Ulaşmadı, mesaj atınız.
  • ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    selamlar

saçma olacak ama ben kutsal isyan kitabını satan kişiyim - özelden mesaj atmıştınız ancak ben kendi hesabımı dondurduktan sonra görebildim ve sizd özel mesaj atmaya çalışmama rağmen atamadım - sanırım özel mesaj engelli - eğer halailgilenyorsanız ve bu mesajı okuyorsanız şu an evde değilim bir hafta on gü ne kadar döneceğim , eğer istiyorsanız kitapları hala konuşabiliriz
  • Vestel 49UB8300 Hakkında

Tv nin son sürümü bu herhalde geçen gün servis gelip güncelleme yaptı

• 55Ub6300'ü ps4 pro'da bugün test ettim. Ub6300 modelini merak edenler için, soylim.

4k 60 hz, 2160p full rgb modunda çalışıyor. Hdr desteği yok. Renk canlılığı orta düzeyde diyebilirim. Fifa 17'de gayet akıcı bir deneyim sundu. Topun hareketi, hızlı geçişler göze batmıyor. İnternet önemli değil , sadece pro'da oyun oynayacam, ekranda büyük ve ucuz olsun diyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

• Merhaba.
    55ua8300 kurulum yapıldı. 4 K yayın kendine hayran bıraktırıyor. ama işe döndüm. bakalım akşam testleri yapacağım.

Seri numarasını kontrol edebilirmiyiz?
    7782494 700636

Ag üzerindeki cihazlara Nero home media ile ulaştım. Ama dosya isimleri var ama video dosyaları yok. :)
    x265 codecli 4k film izleyebildim.
    USB 3.0 girişten ntfs dosya sistemi ile giriş kabul ediyor.

Aşağıdaki link ile sorgulama yapamadım. sadece şifre sahibi olanlar mı yapabiliyor?
    Vestel driver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaki -- 13 Ağustos 2017; 9:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahya90

Vestel 49UB8300 Hakkında

Tv nin son sürümü bu herhalde geçen gün servis gelip güncelleme yaptı

Bu Ana Kart'a @Ado Hocam daha Yeni 2.40.6.0 Paylaşmışken 2.43.2.0 Nerden Çıktı Onu Anlamadım

• Merhaba @ado hocam, 2.40.6.0 versiyonunun televizyona kattığı yenilik nedir acaba ?
  • Arkadaşlar merhaba

Bugüne kadar bir kaç küçük şey dışında internet üzerinden alışveriş tecrübem olmadı..

Geçen hafta tüm Tekno marketleri dolaştım hiçbirisinde Vestel 49 un 8300 bulamadım..

Tek çarem TV yi internet üzerinden almak!

Yalnız parayı kaptırmaktan, kandirilmaktan, dolandirilmaktan korkuyorum..

Bu işlerde geçmiş deneyim ve tecrübesi olan arkadaşlar bana internet üzerinden (hepsi burada,n11 vb) hangi firma yada firmalardan gözü kapalı korkmadan alış veriş yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim..

Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaschocuk -- 13 Ağustos 2017; 19:5:26 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.