Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
984
Cevap
26
Favori
85.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Ado hocam benim panel türünede bakabilir misiniz Sn:7769402 701370
    Vpaz: 20272390

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat__ -- 3 Ağustos 2017; 21:45:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ado Hocam benim panele de bakarsan sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler SN:7779403 700355
  • Samsung VA
  • fatihkoca42 F kullanıcısına yanıt
    Aynı Şekilde
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun

• Montaji yaptilar yazilimi felan guncellemem gerekmi acaba bu surum en son cikan midir acaba.

Vestel 49UB8300 Hakkında

• Ado hocam numaraları paylaşıyorum. Rica etsem panel bilgisine bakar mısınkz?

SN1: 7728134700959

SN2: 7714662600660

Teşekkürler

• canjan kullanıcısına yanıt
    7728134700959 LG IPS

7714662600660 LG IPS

• By_Casillas kullanıcısına yanıt
    2.40.6.0 sürümü mevcut ancak ben yayınlamadım bilerek. Yükleyen bir kaç arkadaştan olumsuz geri dönüş almıştık. şu hali ile kullanmaya devam etmeniz tavsiyedir. Yazılımın Düzeltilmiş halini yakında yayınlarım.
  • Siz de sağ olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

7728134700959 LG IPS

7714662600660 LG IPS

Sayın hocam,
    Sağolun hemen aldım birini :) Vestel dolaylı yoldan size teşekkür etmeli yemin ederim günlerdir sizi bekliyordum yoksa LG'nin bir modeline geçiyordum.

Tekrar çok teşekkür ediyorum. Kurulumdan sonra ben de kendimce fikirlerimi aktaracağım arkadaşlarımıza.

Ayrıca arkadaşlar LG IPS ekranlı almak isteyenler var ise aldığım yerin detaylarını PM'de paylaşabilirim. Biraz fiyatlı ama 2.199'a 4 taksit aldım haberiniz olsun.

@Ado
  • Ado kullanıcısına yanıt
    teşekkürler beklemedeyim :)
  • canjan kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Ben, iyilik yapıp denize atmayı tercih ediyorum sayın hocam, Kimseden bir beklentim ve en ufak bir çıkarım yok. Sizlerin teşekkürü ve duası yetiyor bana.

Ürününüzü İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Yakın zamanda sorunsuz 2.40.6.0 sürüm yazılımı yayınlayacağım çekirdek yazılım konusunda, Muhtemelen sizin tv 2.40.2.0 ile gelebilir, eğer öyle gelirse güncellemeyi unutmayınız.

Allah'a emanet olunuz.
  • Çok şükür kazasız belasız aldık TV yi. Mağazada 49UB8300 yokmuş, bizde beklemeyelim diye 55UA8300 u aldık.

@Ado hocam panele de bakıp yazılım atabilir misin müsaitsen?

Teknosa dan aldım oradaki yetkili IPS dedi inşallah IPS dir.

Vestel 49UB8300 Hakkında

• Televizyonu hepsiburadadan 1.989 tl ye 5 taksitle aldim.

Uretim yili 2016 oldugu icin ips paneldir diye dusunuyorum.dar acilardan bile goruntu bozmuyor.tv parasina gore cok iyi tereddutlu aldin ama pisman olmafim simdilik.

@Ado hocam sn: 7769402 701383 bakabilirmisin acaba ips diye aldik ama oylemi acaba.yardimlariniz icin tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuliaN -- 6 Ağustos 2017; 12:19:21 >
  • YuliaN Y kullanıcısına yanıt
    Samsung VA Hocam
  • byrolnik kullanıcısına yanıt
    Sizin de Samsung VA
  • Gülmemi yanlış anlamayın arkadaşlar, SAMSUNG panel olunca kötü bir şey olmuyor sadece Bilinç altının insanı ne kadar etkilediğinin bir göstergesi bu diye düşünüyorum.
  • Kadirildik hocam o zaman desene . Paneller hakkında az çok bilgim var. Pek fark yok aralarında hemen hemen birinin artısı diğerinin eksisine denk geliyor. Servisi bekliyorum yarin gelip açacak. Arızalı olmasında başka bir beklentim yok valla . Teşekkürler ilginiz için.

• Bu cihaza uygulama marketinden ip tv uygulaması yüklemenin yolu yok mudur ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.