Yüzbaşı
04 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, şu sıralar yeni nesil ısıtma sistemi başlığı ile hidroenerji adında bir kazan takılıyor gözüme, elektrik faturalarında 1000 - 1200₺ gibi rakamlar telaffuz edilmekte aylık, ve içinde birkaç çeşit yağ karışımı ile çalıştığı anlatılmakta, sizlerden konu ile ilgisi olanlar var ise bilgilendirme isteyecektim, zira bu kömürlü kazan hem daha masraflı hem daha külfetli malumunuz, pelet kazanına göre de keza öyle gibi.
Düzenleme imla için
Teşekkür ederim hepinize
Facebook linkini bırakıyorum araştırıp birkaç video izlemek isteyenler için.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100066709260812
müşteri hizmetlerini (532) arayarak akıllı 4 GB tarifesine geçtik, paket içeriğinde TV Plus 5 GB hediye olduğunu bilerek seçtiğim halde bunu teyit ettirmiştim, şu anda TV Plus paketini hiçbir şekilde kullanamıyorum ücretli üyelik yapmam gerektiğini söylüyorlar müşteri hizmetlerine özellikle söylüyorum 5 GB hediyem var bunun nerede kullanacağım diye soruyorum adamlar bir türlü bize yardımcı olmuyorlar.
Merhaba arkadaşlar, oğlumun pc de oynadığı oyun ve içeriklere sınır veya sayaç koyma imkanım var mı yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.
Uzun araştırmalar sonucu satın aldığım Arçelik DY 2181 marka derin dondurucunun, dış ambalajında, kataloğunda, kullanma kılavuzunda her yerde derinlik 73 cm yazdığı halde evdeki diğer dolabın yanına koyunca tuhaf birşey oldu, aynı ölçülerde olduğunu bilerek aldığım dolap ne hikmetse diğerinden daha sığ görününce ölçeyim derken bir türlü 73 cm yi tutturamadım.
Kapak hariç 57cm, kapak dahil 62 cm çıkıyor. Kol dahil 67 cm çıkıyor. Müşteri hizmetleri kapının kolu ile tekrar ölçer misiniz deyince yeniden ölçtük 67 cm. Arıza kaydı açtılar bakalım.
Nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar?
Kömürlü kat kaloriferi kullanarak ısınan kırsal veya farklı alanlardaki kullanıcı arkadaşlar için belki faydası olabilir.

Benim oturduğum müstakil ev dört tarafı açık, bina ya da ağaç yok, üzerinde çatısı yok ve alt katı boş. Kazan bu boş alanda kurulu. Bu yıl 5 ton düşük kalite kömür aldım, Aralık ayındaki soğuklar ile bazen iki torba yaktığı günler oluyordu. Çetik marka 20 binlik pistonlu kazan kullanmaktayım. Evde 10,5 metre petek var, gece 23.00 dan sabah 08.00 a kadar kazanı uykuya alıp kendi uyuduğum oda için delonghi dragon 4 yağlı radyatörü 3 üncü düşük kademede kullanıyorum, sabah kalktığımda aç kapa oda termostatı ile kazanı tekrar devreye alıyorum. Aksi halde sabaha kadar neredeyse 1 torba fazladan yanıyor. Şunu da ekleyeyim bu uyguladığı yöntem ile Ev çok fazla soğumuyor. Yani böylece günde ucuz marka 1 paket kömür ile en ekonomik şekilde ısınmaya çalışıyorum. Bu arada kullandığım kömür 550 ₺ / ton.

Düzenleme : imla
Derin dondurucu ihtiyacımız var bu marka ve modeli tavsiye eder misiniz arkadaşlar?
Selam arkadaşlar.
Yaklaşık yedi yıldır kullandığımız Bosch kombi tipi buzdolabı son iki yıldır dondurucu kısmının tamamen buzlanması ile üst kısma hava üfleyememekte ve bu olay 3-4 ayda bir tekrarlandığından dolabın fişini iki gün süreyle çekerek idare etmekte idim, taki dün itibariyle bıkkınlık seviyesine gelinceye dek,
Bu sorunlar ben 20 gün izne çıkıp evde olmayışım ve elektrik kesintisi ile birlikte sigortanın atarak 7—8 gün boyunca dolabın çalışmaması ile başladı. Şimdi sorunun çözümü için garanti olmayışından özel bir servise mi yetkili ya da servis ile mi görüşmemi tavsiye edersiniz?
Merhaba arkadaşlar
Bosch kombi tipi buzdolabım arıza yaptı,iki yıldır aynı şeyi üç dört ay arayla tekrarlıyor. Köyde görev yaptığım için servis çağırmak çok meşakkatli bir durum ama artık buzdolabının fişini çekip 2 gün beklemekten bıkkınlık geldi. no frost yani dondurucu kısım komple buz tutuyor ve üst kısma pervane donduğu için mi artık bilemiyorum soğuk hava üflemiyor.
Dolap 7 senelik olduğundan garanti maalesef yok. Acaba yetkili servisi mi yoksa özel servis mi çağırmalıyım? Teşekkürler.
Ne Twitter dan, ne forumdan, ne oim den sorun çözecek birisi olmaz mı arkadaş?
22 mayıs tan beri resmen süründürüyorlar.
Böyle rezil bir firma düşman başına.
Forum destek arkadaş birkaç bişeyler yazmış öm den, sanki problemi gidermiş gibi bir daha dönüp bakmadı,

Turknet Pişmanlık Ötesidir.
Ramazanda bu kadar sabır, karşılığında bir şey olmadığını görünce boşa çekilmiş çile olarak epey moralini bozuyor insanın.
30 günde 50 gb net harcayamadıktan sonra vdsl olmuş, akn olmamış kimin umurunda?
Şimdilik ttnet e geçiyorum.
Herkese hayırlı Ramazanlar, kavgasız iss ler..

Bay Bay TurkNet
Bay Bay TurkNet

Bay Bay TurkNet Bay Bay TurkNet
Hakkında
Konum: Muğla, Köyceğiz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 798
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.074
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 17.530 (Bu ay: 544)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 275 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.