Şimdi Ara

Üniversitenin İlk Günü 1 Kişiyle Tanıştım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal mi ? Onunla da ben gidip tanıştım. Kimse konuşmuyor yav

• Ben de 2 kişiyle tanıştım da o iki kişi bir oldular hocam, tek kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FahreKnight

Kykda kalmiyosun galiba

Evet kalmıyorum
  • Bizim okul 1 hafta önce açıldı yani bizim 1 hafta oldu açılalı ama daha tek bir kişiyle bile konuşmadım.q
  • Ben sene başında kimseyle konuşmadım ama derslerde olan tartışmalara konuşmalara katıldım. Nasıl biri olduğum anlaşılınca arkadaş olacak olan geldi olmayacak olan uzaklaştı. Çok da sıkıntı değil 1 kişiyle tanışmış olman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Yani kız veya erkek en az bir tane arkadaşınız varmı ?

• Zaten okulun ilk günü atılgan olacan yoksa bulamazsın

• Dördüncü sınıfa geçtim sadece 1 arkadaşım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppose27now

Yani kız veya erkek en az bir tane arkadaşınız varmı ?

Var baya ama zaten bizim sınıf 200 kişilikti. Sizinkini bilemem.

• Bizim sınıf da 200 kişiydi ben de hiç arkadaş bulamadım desem yeridir bir hemşehrim ile tanıştım ama pek konuşamadık, sadece öğrenci belgesi almaya çalışırken adanalı bir arkadaşımızla ve ilahiyatçı bir abimizle tanıştım 1.5 saatlik kuyruk muhabbet ede ede çok rahat geçti. Onların haricinde tanıştığım kişilerin hepsi KYK dan şuan. O da oda arkadaşım hariç 1-2 kişi. Bizim sınıfın hepsi tanıyor birbirlerini lan tek yalnız adam bendim herhalde bir de o hemşehrim olan çocuk. Şansa bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 18 Eylül 2017; 18:21:38 >
  • İlk gün saat 9 gibi gittim, ikinci sınıflar genelde ilk hafta gelmediği için genelde birinci sınıflar vardı,yalnız oturan insan çoktu diğerleri ise ordan oraya koşturmaca bu ders ne zaman bu evrak en son ne zaman. Hemen gidip birileriyle sohbete girmeye çalışmadım, ilk önce kantine gittim bi nescafe aldım bi kere dışarı süzdüm sonra içeri oturdum,nescafe bitirdikten sonra ders panosunun oraya gittim ders programıma bakarken 3-4 kız sende mi ordasın bende oradayım dersi bulamadım vs. Konuşma oluyor. Çok erkek geliyor kafamı sarmayanı aynen diye geçiştirmedim yardımcı olmak istedim fakat herkes de bi tanışma isteği çünkü herkes yalnız. O ara izmirden bi çocuk geldi onun arkadaşı derken bi 4 kişiyle tanışmış oldum aynı anda, konuştuk oturduk kantine bişeyler falan içtik. İlk gün olması ve tanışmak iyi oldu sonuçta sınıfa girdiğinde yabancılık çekmezsin, yanına geçer oturursun. Daha sonra da kaynaşır insan zaten diğerleriyle çok kasmaya gerek Yok önemli olan atılgan ve giyim diyorum ben. Ben oraya paspal bir şekilde gitseydim kızlar soru sormaya çekinirdi, ders panosunun oraya değilde kantinin orda saatlerce bekleseydim diğer insanları tanımamış olabilirdim vs vs bunun gibi

• hadi yine iyisiniz bn kimseyle tanismadim. ilk gun ders islenmez dedim öylesine gittim. girer girmez ders isledi hoca hem de blok yaptı. uyudum :D simdi de amfide oturuyom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22329BE06 -- 18 Eylül 2017; 18:49:6 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benden 1 kişi fazla.

• Önemli olan dersler değil mi? Arkadaşı ne yapacan? Eğitim kurumuna arkadaş yapmaya mı gidiyorsunuz siz?
  • insanlar ile tanısmak en kolayı önemli olan devam ettirebilmek ve kafa uyusmasıdır.yoksa basınız cok agrır bunu unutmayın.
  • Arkadaşla tanıştıktan 1 gün sonra bir bakmışım evinde 7 kişi içiyoruz.oyle grup oluştu

• herkes yeni geldiği için rahat edememeniz normal. çok dert etmeyin üniversite lise gibi değildir nasıl başlarsanız öyle gidecek diye bir kaide yok. bizim hazırlık sınıfında 1 ay boyunda kimseyle konuşmayan uzun saçlı bir çocuk vardı adam meğer sınıfa ısınamamış dans ve masa tenisi klubunde takılıyormuş birçoğumuzdan fazla arkadaş edinmişti.
  • Ben connected2 me den shufflelarken gördüm çocukla aynı bölümdeyiz mesaj attım ilk gün onla takıldım hep şans

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.