Şimdi Ara

Üniversitenin İlk Günü 1 Kişiyle Tanıştım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
5.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tuyuh

insanlar ile tanısmak en kolayı önemli olan devam ettirebilmek ve kafa uyusmasıdır.yoksa basınız cok agrır bunu unutmayın.

Neden hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okul başlayalı tam 1,5 hafta oldu. Şuan için arkadaş potansiyeli kişi çok ama dost diyebileceğim bir kişi yok. Fazlada yüz vermiyorum zaten. Amacım kızlarla tanışmak. Bu zamana kadar tanıştığım erkek arkadaşlardan biriyke bile çok sıkı görüşmem. Ama kız arkadaşım ta 1. Sınıftan tanıştığım kız arkadaşımla hala görüşürüz. Yüz verince insanlar yüz buluyor. Sonra her türlü rezilliği yaşarsınız benden demesi. Daha 4 yılınız var. Acele etmenize gerek yok. Ortam oluştukça yavaş yavaş ısınırsınız. Daha okul başlayalı bir hafta olmuş adam wpden mesaj atıyor. Yok işte bro benim yerime imza atar mısın falan. Zaten görüştüğüm biride değil. O mesuliyeti alamam dedim. (tabi kız olsa her derse onun yerine imza atarım o ayrı) Kısaca fazla yüz vermeyin. Yavaş yavaş oturur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Okul başlayalı tam 1,5 hafta oldu. Şuan için arkadaş potansiyeli kişi çok ama dost diyebileceğim bir kişi yok. Fazlada yüz vermiyorum zaten. Amacım kızlarla tanışmak. Bu zamana kadar tanıştığım erkek arkadaşlardan biriyke bile çok sıkı görüşmem. Ama kız arkadaşım ta 1. Sınıftan tanıştığım kız arkadaşımla hala görüşürüz. Yüz verince insanlar yüz buluyor. Sonra her türlü rezilliği yaşarsınız benden demesi. Daha 4 yılınız var. Acele etmenize gerek yok. Ortam oluştukça yavaş yavaş ısınırsınız. Daha okul başlayalı bir hafta olmuş adam wpden mesaj atıyor. Yok işte bro benim yerime imza atar mısın falan. Zaten görüştüğüm biride değil. O mesuliyeti alamam dedim. (tabi kız olsa her derse onun yerine imza atarım o ayrı) Kısaca fazla yüz vermeyin. Yavaş yavaş oturur.

A b a z a, abaza, abaza. Birisi seni çağırdı dostum koş

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Ders takibini nasıl yapıyorsun mesela yarın ders olmuyor hoca birine diyor sınıfa haber et haberleşiyorlar ama sana haber gelmiyor çünkü teksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Lan ben anlamıyorum 40K devlet üniversitesi gidiyoruz adamla muhabbet kurmaya çalışıyorum nerden geldin knk kac puan falan adam konusmuyor. Sadece 1 kisi degil 3 4 kisi de denedim hepsi bir tutuk valla ben girişken olmaya çalışıyorum ama kimse beni iplemiyor.Ben mi anormalim.?

Not=Istanbul Universitesi Avcilar Kampusu. Cocuk gibi olmayan adam gibi konusabilen eğlenceli insan gelsin takilalim. Bu düzen boyle devam edemez

Takılma pek onlara hocam aptal çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Okul başlayalı tam 1,5 hafta oldu. Şuan için arkadaş potansiyeli kişi çok ama dost diyebileceğim bir kişi yok. Fazlada yüz vermiyorum zaten. Amacım kızlarla tanışmak. Bu zamana kadar tanıştığım erkek arkadaşlardan biriyke bile çok sıkı görüşmem. Ama kız arkadaşım ta 1. Sınıftan tanıştığım kız arkadaşımla hala görüşürüz. Yüz verince insanlar yüz buluyor. Sonra her türlü rezilliği yaşarsınız benden demesi. Daha 4 yılınız var. Acele etmenize gerek yok. Ortam oluştukça yavaş yavaş ısınırsınız. Daha okul başlayalı bir hafta olmuş adam wpden mesaj atıyor. Yok işte bro benim yerime imza atar mısın falan. Zaten görüştüğüm biride değil. O mesuliyeti alamam dedim. (tabi kız olsa her derse onun yerine imza atarım o ayrı) Kısaca fazla yüz vermeyin. Yavaş yavaş oturur.

A b a z a, abaza, abaza. Birisi seni çağırdı dostum koş

Abaza değil abazan olacak üstelik doğanın gerekliliği bu penguen gibi diğer erkeklerle takılacağıma 2 kız bulurum çay içmeye gideriz havuza davet ederim vs vs sizde o yoklukta birbirinizi yaparsınız artık. Ne yapmayı bekliyordun ki ileride erkek arkadaşlarınla mı evleneceksin? Onlardan mı çocuk yapacaksın? Bana faydası olmayan insanların hayatımda yeri olmasına gerekte yok. İster abazanlık de ister başka bir şey de fark etmez.

• Fell on Black Days F kullanıcısına yanıt
    Hocam yarin yine dersim var. Bu sefer uzaklara oturucam tanimadigim kişilerin yanina. Direk gidip bi kizin yanina da oturabilirim ama arkamdan konusurlar simdi bunlar. O nedenle kizlarla erkeklere esit yaklasiyorum. Onerin var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

Hocam yarin yine dersim var. Bu sefer uzaklara oturucam tanimadigim kişilerin yanina. Direk gidip bi kizin yanina da oturabilirim ama arkamdan konusurlar simdi bunlar. O nedenle kizlarla erkeklere esit yaklasiyorum. Onerin var mi?

Çok tecrübe sahibi değilim ama direk yanına oturma bi kızın, yakınına otur dersle ilgili bir soru sorarak başla verdiği tepkiye göre devam et bazıları zorunluluktan kısa kısa cevap veriyor geç hemen onları. Her şey karşı tarafa bağlı, karşılık veriyor hemen bazı insanlar onları bulmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trust.Me

Ders takibini nasıl yapıyorsun mesela yarın ders olmuyor hoca birine diyor sınıfa haber et haberleşiyorlar ama sana haber gelmiyor çünkü teksin

WhatsApp grubumuz var her şeyden haberim oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redese

quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

insanlar ile tanısmak en kolayı önemli olan devam ettirebilmek ve kafa uyusmasıdır.yoksa basınız cok agrır bunu unutmayın.

Neden hocam ?

hocam yanı tanısırsın yüz verirsin sonra tepene cıkar.karekterine uygun olmayan birisi cıkar.sende mecbur anlayıs göstermek zorundasın.ve her gördügünde selam verme gereksinimi hissedeceksin boş yere stres olursun.
  • 3 gün oldu ve 15-20 kişiyle tanıştık heralde, bir yere giderken liseliler gibi topluca gidiyoruz ve bu rahatsız edici oluyor cidden. Çünkü lise gibi herkes yaşıt değil, 93'lüsü de var 95'lisi de 97'lisi de, 99'lusu da. 99'lular liseli esprisi yapıyor, biz utanıyoruz falan filen.. İlk günler böyle olacak ama ileride daha az kişi kalacağım diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoppeR.

3 gün oldu ve 15-20 kişiyle tanıştık heralde, bir yere giderken liseliler gibi topluca gidiyoruz ve bu rahatsız edici oluyor cidden. Çünkü lise gibi herkes yaşıt değil, 93'lüsü de var 95'lisi de 97'lisi de, 99'lusu da. 99'lular liseli esprisi yapıyor, biz utanıyoruz falan filen.. İlk günler böyle olacak ama ileride daha az kişi kalacağım diye düşünüyorum

Allah allah bizim üni demi sorun var 2 gün oldu tanıdığm kişi sayısı 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuskhun -- 20 Eylül 2017; 22:1:22 >
  • shuskhun S kullanıcısına yanıt
    İlk gün önümde oturan çocukla tanıştım, tek ders vardı yarım saat hoca konuştu gitti dağıldık, o gün kimse kimseyle muhattap olmadı fazla. İkinci gün dersliğe girdim, ilk gün tanıştığım çocuğu falan ararken baktım diğer çocukların yanında oturuyor, gittim oturdum sonra onlar o sırada muhabbet ediyordu ben katılmadım ilgimi çekmedi, müzik enstrümanları falan konuşuyorlardı. Kantine gitmeye karar verdiler ve o arkadaş benide çağırdı, gittim ve öylelikle 5-6 kişi tanışmış olduk. O ders bitişinde millet derslikten ayrılırken bizim gruptan biri sesli şekilde "Beyler whatsapp grubu kurduk gelmek ister misiniz" diye laf attı, bi 3-4 kişide oradan tanışmış olduk ve o günü 9-10 kişi takılarak kapattık, üçüncü günde 4-5 kişiyle daha tanıştık vs. vs. Koskoca ilk 3 günümü anlattım bak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arab İstan

quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

Bu "sakın ilk günden kızlarla tanışmayın abaza derler ağzıma düştü derler" diyenler;

Ya kendileri zamanında kızlarla abaza gibi tanışıp ağızlarına düşenler

yada üniversitede kendilerine kız kalsın, ilk onlar tanışıp işi ilerletsin isteyenler.

Hiç bir kız ilk günden tanıştığı kişiye off ağzıma düştü demez. Siz "yavrum gezelim mi hem tanışırız" diye yanlarına gitmedikçe problem olmaz. Orada herkes yeni. Sıranızda yanınızda önünüzde arkanızda oturanlarla tanışın zaten çevreniz oluşur.

Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı düzgün seçmek.

sen kız için mi gidiyorsun okumak için mi

Ben bitireli çok oldu küçük sincap. Okumak için gitmiştim, okudum bitirdim. Şimdi genç sincaplara yol gösteriyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arab İstan

quote:

Bu "sakın ilk günden kızlarla tanışmayın abaza derler ağzıma düştü derler" diyenler;

Ya kendileri zamanında kızlarla abaza gibi tanışıp ağızlarına düşenler

yada üniversitede kendilerine kız kalsın, ilk onlar tanışıp işi ilerletsin isteyenler.

Hiç bir kız ilk günden tanıştığı kişiye off ağzıma düştü demez. Siz "yavrum gezelim mi hem tanışırız" diye yanlarına gitmedikçe problem olmaz. Orada herkes yeni. Sıranızda yanınızda önünüzde arkanızda oturanlarla tanışın zaten çevreniz oluşur.

Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı düzgün seçmek.

sen kız için mi gidiyorsun okumak için mi

Ben bitireli çok oldu küçük sincap. Okumak için gitmiştim, okudum bitirdim. Şimdi genç sincaplara yol gösteriyorum.

Düzgün konuş.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.