Şimdi Ara

Üniversitenin İlk Günü 1 Kişiyle Tanıştım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
5.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 haftada 15 kişilik grubun olabilir buna hazır ol penguen ailesi gibi dolaşırsınız :D
  • Genelde ilk arkadaş olduğun kişilerle bir bakmışsın 4. Sene yüzünüze bakmıyorsunuz, olur bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de galiba 2-3 günde 30 a yakın insanla tanıştım ters aga bu bana

• Erkeklerle tanışmada sıkıntı olmaz. Lakin gene de çok tanışma, ağırdan al. Önünde uzun zaman var. Kızlara da hamle yapma. Sakın acele etme. Onlar seninle tanışmak isterse tanış. Aksi takdirde senin farklı bir niyetin olmasa bile "oha ilk günden ağzıma düştü s.s" diyecek birisine denk gelebilirsin ki zamanla bu iyice yayılır, senin için kötü olur. Aman dikkat.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuppie06

1 haftada 15 kişilik grubun olabilir buna hazır ol penguen ailesi gibi dolaşırsınız :D

Penguen ailesi nedir
  • ilk günden kızlara abanmayın, ikinci günden toplanıp dedikodunuzu yapıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk gun girdigimde herkes konusuyordu birbiriyle en one oturdjm telefonu actim 2-3 dakika ama canim sikildi. Arkama dondum erkekkerle iki muhabbet ettik. Dersten sonra beraber otobuslere kadar yuruduk ama sonradan ben yolumu degistirdim hic gorusuruz falan demedim ayip oldu gibi ama samimi olmak istemiyorum. Cunku bir iki kisi cok samimi olmuslar cocuk gibi konusuyorlsrdi birbirleriyle tabi bana da ne desem haklisin dogru soyluyorsun tarzi yaklastilsr. Samimi olmsk istemiyorum. Kizlarla erkeklerin hicbir muhabbeti olmadi sadece hocayla tanisirken erkeklerin her dedigine guldu kizlar. Misal hoca sordu bana isteyerek mi geldin diye bende sayilir dedim gulduler kacinci tercihin dediler 1. Dedim gene gulduler. Zaten dikkstimi ceken bir tane guzel kiz vardi digerleri cocuk gibi. Boylari falan cok kisa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Nasıl birisinizki hocam ? sizden uzaklaimaya veya yakınlaşmaya itiyor ? siyasal tartışmalar falanmı ?
  • isteyerek mi geldin -sayılır
  • Neresi komik hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

Neresi komik hocam?

İnsanlar doğası gereği hemcinsleri ile daha iyi arkadaşlık kurar, samimi olur. Sen neden erkekleri takmayıp kızlarla samimi olmak istiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Nasıl birisinizki hocam ? sizden uzaklaimaya veya yakınlaşmaya itiyor ? siyasal tartışmalar falanmı ?

Aynen ünide biraz daha ideolojik arkadaşlıklar kuruluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuppie06

1 haftada 15 kişilik grubun olabilir buna hazır ol penguen ailesi gibi dolaşırsınız :D

bi grubum olsunda penguen gibi dolaşmaya razıyım :D
  • quote:

İlk gun girdigimde herkes konusuyordu birbiriyle en one oturdjm telefonu actim 2-3 dakika ama canim sikildi. Arkama dondum erkekkerle iki muhabbet ettik. Dersten sonra beraber otobuslere kadar yuruduk ama sonradan ben yolumu degistirdim hic gorusuruz falan demedim ayip oldu gibi ama samimi olmak istemiyorum. Cunku bir iki kisi cok samimi olmuslar cocuk gibi konusuyorlsrdi birbirleriyle tabi bana da ne desem haklisin dogru soyluyorsun tarzi yaklastilsr. Samimi olmsk istemiyorum. Kizlarla erkeklerin hicbir muhabbeti olmadi sadece hocayla tanisirken erkeklerin her dedigine guldu kizlar. Misal hoca sordu bana isteyerek mi geldin diye bende sayilir dedim gulduler kacinci tercihin dediler 1. Dedim gene gulduler. Zaten dikkstimi ceken bir tane guzel kiz vardi digerleri cocuk gibi. Boylari falan cok kisa.

Hangi bölümdesin?

• Hangi unidesin ona gore cevapliyim

Bugun ilk diyalogumu gerceklestim kizlarla. Bana laborutuvarin yerini sordular bende cebapladim ama yanlis yeri soy3lmisim. Sonra yeri ogrenince kizlardan ozurdiledim iki uc sey daha soyledim dersle ilgili tes3kkur ettiler

• quote:

Hangi unidesin ona gore cevapliyim

Bugun ilk diyalogumu gerceklestim kizlarla. Bana laborutuvarin yerini sordular bende cebapladim ama yanlis yeri soy3lmisim. Sonra yeri ogrenince kizlardan ozurdiledim iki uc sey daha soyledim dersle ilgili tes3kkur ettiler

Kardeşim korkma ben üst sınıflardanım

• Arab İstan kullanıcısına yanıt
    Hocam simdiye kadar kafamda bir erkek arkadas bulamadim. Ya cok cocuksu oluyorlar. Bos espriler vs. Ve de samimi olduktan sonra saygilari kalmiyor

Bir kiz bulfuktan sonra satarlar hava atmaya calisiyorlar vs.

• quote:

Hangi unidesin ona gore cevapliyim

Yanlış yeri söylemişim :DSA
  • 1.sınıflara tek tavsiyem. insanlarla tanışıp sürü halinde gezmeyin. tek takılın asaletiniz konuşsun
  • Sinif hocam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.