Yarbay
29 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 133 (Bu ay: 16)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar iPhone X kullanıyorum

youtube premıum üyeliği aldım fakat arka planda uygulama özelliği çalışmıyor arkadaşımda iphone 11 var onda direk çalışıyor fakat bende ses var görüntü yok aynı sorunu yaşayan var mı ?

Arkadaşlar 2 yıllık üni mezunuyum, 4 yıllık farklı bi bölüme gitmek istiyorum. Tyt ve ayt seçmek şart mi ?

bir de yabancı dili ?

Arkadaşlar 1 aya kadar tecilim doluyor, tecilim bittikten sonra yoklamaya tabi oluyoruz galiba benim şuan gitmem zor en geç ne zamana yazabilirim acaba ? Celp dönemini kendimiz yazabiliyor muyuz ? Bir de hizmet seçimini yaptıktan sonra tekrar dan bedeliye döndürebiliyor muyuz acaba ?

Merhaba arkadaşlar türknet kullanıyorum. Normalde 15-16mbit hız alıyordum altyapıyı değiştirmişler şimdi 50mbit e kadar hız alabileceğim yazıyor, modemim eski yeni almam lazım fakat 2-3 ürün arasında kararsız kaldım. Evim çok büyük değil + olarak mi Wi-Fi genişletici var. Sizce bunlardan hangisi işimi görür veya tavsiye ettiğiniz ürün var mıdır ?

https://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16-dualband-vpn-adsl-vdsl-fiber-modem-router-p-BD804525#reviews

https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NJ

https://www.hepsiburada.com/zyxel-vmg1312-t20b-vdsl2-adsl2-4-port-kablosuz-usb-destekli-modem-p-HBV00000O4WIG

Evet arkadaşlar illa ki herkes forumdonanım da konu açmıştır, en çok hangi açtığınız konu yorum alıp tuttu ?

Benim ki bu ;

https://forum.donanimhaber.com/uretimi-durdurulan-abur-cuburlar-bumbo-tekrar-uretimde--78935092

Konumu 2013 de açmıştım, bazen hala yorum atılıyor yaklaşık 32 sayfa.

Merhaba arkadaşlar,

İphone x kullanıyorum daha önce telefonum dokunmatik sorunu nedeni ile garantiye vermiştim (genpa servis) değişim cihazı geldi. Fakat gelen cihazda da aynı sorunlar devam ediyordu. Bi arkadaşın önerisi olarak egemek e gitmeye karar verdim sözde apple premıum servis diye geçiyor. Cihazı cuma günü verdim 1 hafta sonra cihazda sorun yok gelip alabilirsiniz dediler bende daha önce defalarca sıfırladığımı sorunun devam edecek olduğunu söyledim apple kıdemlı danışman ile görüşme yaptık tekrardan incelemeye alacaklarını bu sefer manuel test de yapacaklarını söyledi. 5 gün daha bekledik sorun yine bulunamamış telefonu aldım sorunların devam edecek olduğunu öngördüm direk biraz öte de genpa servisine verdim cihazı dün verdim bugün dokunmatik panel de sorun olduğunu genel merkeze gönderilecek diye not düşmüşler. Egemek nasıl oluyor da 2 haftadır sorunu bulamıyor genpa nasıl oluyor da 24 saat den az bi süre de işleme alıp sorunu buluyor, ilginç. Bundan sonra egemek in önünden bile geçmem buraya yazma gereği duydum bu servisler İzmir de ki servislerdir diğer illerde belki daha iyilerdir bilemiyorum

Arkadaşlar şöyle bişeyi en kolay en hızlı şekilde nasıl yapabilirim acaba ? Yani bi yerde foto olacak bir yerde yazı yazacağım logo ekleyeceğim bunu yapan iOS uygulaması var mı acaba ?

örnek

Arkadaşlar merhaba elimde 55um7100 cihaz var fakat şöyle bir sorun var tv de film izlerken sahne geçişlerinde her zaman olmamak kaydı ile ama çok sık parlaklık azalıp çoğalıyor ayarları denedim fakat sorunu çözemedim var mı bu sorunu yaşayan acaba

Arkadaşlar merhaba elimde bi foto var fakat arkadaşla daha önce attığım fotoğraf da onla olduğu için bi tek atayım dedim bu foto var yardımcı olabilecek var mı dm Den atayım
Arkadaşlar herkese iyi geceler, daha önce başka bi arkadaşımın telefonunu kullanıyordum fakat onun iCloud’u ve Apple hesabı açıktı yani whatsappa girdiğimde onun eski mesajları da mevcuttu galiba iCloud dan kalanlar. Ben kendi telefonum numaram İle giriş yapıp kullandım fakat şimdi yeni telefonuma aktarmayı nasıl yapabilirim çözemedim. Eski telefonu iTunes ile yedekleme yapıp yeni telefona aktarınca tüm bilgilerim geldi sıkıntı yok fakat whatsapp güncelleme vs yapmak istediğimde diğer arkadaşın şifresini istiyor. Eğer whatsappı silsem tekrar yüklesem bu sefer mesajları gidicek nasıl çözebilirim bu olayı
Hakkında
Forum İmzası:

Canon EOS 1100D Kullananlar Kulübü

Canon 1100d + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III + EF 50mm f/1.8 II + Canon 75-300 f/4-5.6 III
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.541
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 763.186 (Bu ay: 3.604)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 290 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.