Şimdi Ara

ÜNİVERSİTELİ OLUPTA OKULUNDAN NEFRET EDEN TEK BEN MİYİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
135
Cevap
2
Favori
13.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş üniversitenin kapısından girebilmek için 11 sene + 1 senede dersanede vakit harcadım başardım ama şimdi mutlu değilim üniversitemden nefret ediyorum.

Şimdi yatakta döndüm durdum uyku bile tutmuyor siz düşünün yahu öyle böyle geçti 1 sene ama yok hiç rahat edemiyorum

İnsanları,ortamı,çevresi vs. vs. birçok şeyinden dolayı hiç isteyerek gitmiyorum okula.Hani ortaokulda falan yapardık ya hasta numaralarıyla annemizi kandırmaya çalışıp o gün okula gitmemek için yırtınırdık utanmasam aynı şeyleri şimdi yapacağım o durumdayım

Tek ben miyim böyle olan yav niye keyif alamıyorum

• hangi üniversite?
    ben bir önceki üniversitede senden trilyon kat daha kötüydüm, senden çok çok daha kötüleri var merak etme.
  • Üniversitede keyif beklemezki kimse zaten.Anca sağlam 3-5 arkadaş yapıp başka şehire gittiysen yurt,ev gibi ortamlarda eğlenirsin.Okulun evinle aynı yerdeyse akşam eve gitmek monotonluğunu devam ettirirsin...
    Zaten arkadaş kıtlığı vardır.Herkes bundan şikayetçi.
    Memnun olmama sebeplerini aç istersen
  • zor bi durum. keyifli hale sokmanın yollarını düşün nigga.
    şöyle yapalım, hangi üniversitedesin? ya da hangi şehirdesin bi söyle istersen.
    çözüm buluruz belki
  • Eczacılığı kazanıpta bırakan var yalnız değilsin.
  • Mutsuzsan yol yakınken yeniden dene :)
  • bende bolumumu seviyorum ama okulumdan memnun deilim arkadas yok adam gibi okul zaten liseden beter...

bir tek sen değilsin

universiteler universite olmaktan cıktı artık....

universiteye girmek kolaylastıkca seviye düştü
  • değilsin...
  • Hayat üniversiteden sonra başlıyor. Bir an önce bitirmeye bak ve kurtul.

Ben de ismi lazım değil çok .oktan bir üniversitede okudum. Yine de sağlam arkadaş çevresi edinebiliyorsun.
  • İstanbul Aydın Üniversitesi

Ya özel üniversite diye mi böyle nefret ediyorum acaba arkadaşlar insanlar para verdiği için okul içindei hizmetlilere öyle bir davranıyor ki sanki o parayı verdikleri için herkes onların emirlerine amade olmak zorunda

Yukarıda bir arkadaş okulların seviyesinden bahsetmiş ya belki topicte liseli arkadaşlar vardır yani arkadaşlar şu kadar diyeyim sizin lisedeki ortamınızdan daha düşük ortamlar.

Benim gibi büyük hayallerle gidipte sonra gecenin bi yarısı kendinizi DHde bulmayın iğrenç bi durum off of.

Bölümümü çok seviyordum okuldan dolayı bölümümden de keyif almaz oldum.Bu sene geçti ama seneye tekrar ÖSS yollarına atıyorum kendimi

• burslu musun yoksa ücretli mi?
    şu kadar diyeyim, cart diye karar verme ama kendini büyük bir yanlışın içinde hissediyorsan da düzelt.
    ben ayrılabilmek için 55 milyara gözümü kırpmadan imza attım. sen bu bakımdan daha rahatsın.
  • Ben de nefret ediyorum okulumdan. Sahte insanlar, meslek öğretmekle alakasız aptal dersler, gıcık hocalar. İnan bela okuyara gidiyorum o okula. İtü Mimarlık Mimarlığı çok hevesli yazmıştım ama nefret eder hale geldim. İnşallah okul bitince hevesim geri gelir.
  • @ŞakaAltıGerçek
    Bölümün neydi ?
  • Esogü Endüstri Mühdeyim..

Tek pişmanlığım Eskişehirde okumak..

Siz siz olun kendi şehrinizde okumayın gidin başka şehirlere..

20 yaşına geldim tam eğlencenin doruk noktasında bi telefon annem
    Koyuyo harbiden
  • üniversite ve şehri seviyorum ama okumaktan bıktım nefret ediyorum
  • Burslu değilim ücretliyim oldum olası okulu sevmemişimdir arkadaşlar ama adam yerine konmak içinde üniversite şart dediler bizde öyle böyle kazandık işte.

En gıcığıma giden tarafıda grafiker olacak adamım ne işim olur Türk Dili dersiyle Tarih dersiyle? 11 + 1 sene gördük yeterince yetmiyor mu bu? Sistemin salaklığı işte

@magina

Grafik Tasarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenten- -- 26 Mayıs 2009; 2:53:03 >
  • Tek değilsin rahat ol.
  • ben afyon kocatepe mezunuyum. şöyle diyebilirim. nerde okuduğun/çalıştığın önemli değil kimlerle okuduğun/çalıştığın çok daha önemli.
  • yanlız degilsin bende istemeye istemeye başladım okumaya ama bi iki arkadaş bulduktan sonra okulu pek sallamadım açıkcası hayatımı yaşamaya baktım sınav zamanıda oturdum çalıştım 6 senenin sonuna geldim hala sevmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Ben de nefret ediyorum okulumdan. Sahte insanlar, meslek öğretmekle alakasız aptal dersler, gıcık hocalar. İnan bela okuyara gidiyorum o okula. İtü Mimarlık Mimarlığı çok hevesli yazmıştım ama nefret eder hale geldim. İnşallah okul bitince hevesim geri gelir.

way be itü mimarlıkta olupda hosnut olmayan varmış

ulan su insanoğlu ne doyumsuz insan be

dünyayı versen gene doymaz....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.