Yüzbaşı
02 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Oncelikle herkese merhabalar,

Uzun suren arastirmalarimdan halen netice alamadigim icin son olarak bir de DH'ye danismak istedim. Su anda halihazirda kullandigim Mid 2012 2.5 GHz i5 bir Macbook Pro 13" sahibiyim. Son bir kac aydir ozellikle Chrome kullanirken (daha dogrusu cogunlukla) cihaz bir anda inanilmaz derecede yavasliyor ve neredeyse hic bir komuta yanit veremez hale geliyor. Chrome disinda da ayni problemle bir iki kez karsilastim. Oylesine yavasliyor ki, cihazi guc dugmesinden kapatmak zorunda kaliyorum. Asiri isinma ya da fan sesi gibi durumlar soz konusu degil. Son care olarak disk birlestirme yapmayi dusunuyorum ancak oncelikli olarak sizlerin bir fikrini almak istedim.

Herkese simdiden tesekkurler...
Arkadaşlar merhaba;

Bildiğiniz üzere ülkemizde gözlük çerçevesi fiyatları afedersiniz kol gibi. Ben de yurtdışından bir websitesi aracılığıyla alayım diyorum ama, getireceğim her gözlüğe uygun cam kesilip, takılabilir mi acaba? Yoksa belirli standartları var mıdır?

Bilen varsa aydınlatsın lütfen. Ona göre alıcam çerçeveyi yurtdışından.
Ege'li amcamdan harika bir araç muayene eleştirisi

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31113/arac-muayenesinin-bunyeye-etkisi
Evet Sims 3 geliyormuş arkadaşlar. PC'ye de çıkan oyun Xbox,PS3, Wii ve DS için de çıkıyormuş...
Arkadaşlar geçen hafta cihazı kapatayım dedim. Görüntü gitti ama yeşil ışık yanıp sönüyordu ve cihaz kapanmadı. Fan çalışmaya devam ediyordu...

Bugün gene aynısı oldu.

Cihaz değişmişti yaklaşık 2 hafta önce. Bu sorunu daha önce yaşayan var mı? Yaşayan varsa beni nelerin beklediğini söyleyebilir mi?
Oyunu bilmiyordum. Az önce Twitter'da gördüm. PC'de gelmiş geçmiş en önemli oyunlardan biriymiş. XBox ve PC için Exclusive olarak geliyormuş.

Ahan da kaynak:

http://terminalgamer.com/2010/04/14/2k-announces-xcom/

Ahan da SS:
Arkadaşlar oyun oynamak asıl amaç. Diğer bir amacım ise MKV film seyretmek -ki bunun çok da sıkıntı olacağını düşünmüyorum-. Bir de OC'ye uygun parçalar olmalı...

Sistem tavsiyelerinde bulunursanız çok sevinirim... Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar flower nasıl bir oyun? Youtube'dan gameplay videolarına falan baktım ama pek bir şey anlaşılmıyor gibi... Nasıl bir oyundur? Amaç nedir? Keyifli midir?
Arkadaşlar XBox 360'ta stereo bir kulaklık kullanabilir miyiz? Daha doğrusu hem Xbox'ta hem PS3'te kullanabileceğim, kaliteli bir kulaklık var mıdır?

Teşekkürler şimdiden...

Not: Headsetlerden bahsediyorum. Hani şu kocaman olan kulaklıklardan
Arkadaşlar PS3'ümde oyunlarda takılmalar yaşıyordum. Hatta başlık da açmıştım.

Cihazda NBA Live 10 ve GOW 3 oynarken takılmalar yaşıyorum. Oyun esnasında yaklaşık 1er saniyelik duraklamalar oluyor. Ve bu çok da sık oluyor... Haliyle can sıkmaya başladı.

Bir diğer sorun ise wi-fi kartıyla ilgili. Cihaz 15 dk. da bir bağlı olduğu routerdan kopup tekrar bağlanıyor. Bu yüzden multiplayer oynayamıyorum.

Şu anda cihazı garantiye götürme kararı aldım. Cihazı MediaMarkt'tan almıştım. Şimdi garanti için direkt Media Markt'a mı götüreyim, yoksa Sony'nin yetkili servislerine mi götüreyim?

Teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
Xbox 360 Live GamerTag: n0amch0m5ky

PSN: n0amc0m5ky
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar :

DeVastating ( Parlak Gri Zippo satıldı), m_ikbal ( Bottomz Up Special Edition Zippo satıldı )
adanaliyik ( Parlak Gri Zippo satıldı )
Visor ( İki adet parlak gri Zippo satıldı ), Dh06 ( Zippo Armor Case Special Edition satıldı ), Amortiiii ( Kol saati, Nokia 9300 takası), CΛRNIVΛLE(Rap|dsh@re accountu satın alındı), SIBGATULLAH(HP iPAQ Data Messenger satın alındı)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.626
İkinci El Bölümü Mesajları: 148
Konularının görüntülenme sayısı: 355.604 (Bu ay: 715)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 32 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.