Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Denedim ama yine de aynı hatayı alıyorum 😞

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Unauthorized request. Hatası alıyorum

• Tesekkur ederim ustad sayende hic oynamak nasip olmayan oyunlari deneyimledim.

• Teşekkürler emeğine sağlık denedim ve oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |

Kodu aldım fakat kodu girdiğim zaman böyle bir hata alıyorum. Çözümünü bilen var mı ?

• enpara sanal karttan 10 tl çekmişti dün, ücreti hala iade etmedi...

• REDARCH R kullanıcısına yanıt

Başka bir hesap açıp deneyin, eskiden Game Pass kullandığınız bir hesap olursa eklenmiyor.

• 5 kişi aldık teşekkürler. iadeler yatmadı ama 10 tl sorun değil.

Recurring payments'ları kapatmayı unutmayın

• Beklediğimden çok daha fazla kişiye ulaştık, çok güzel mesajlar aldım hepinize teşekkür ederim arkadaşlar güzel dilekleriniz için. Oyunlarınızla iyi eğlenceler diliyorum, konuyu takipten çıkıyorum ben diğer arkadaşlar da yardımcı olur sizlere.

• tst- kullanıcısına yanıt

Saınrsam artık Google'dan alışlarda içinde para olmayan kartlar kabul görmüyor.

• harbiden mis gibi oldu eline emeğine sağlık hocam ben innial kart ile yaptım parayı çekip iade etti yenilememesi için direk kartı kapattım :D

• Konu ilk açıldığı zaman denemiştim, oldu da ve konu sahibine teşekkür ederim.

İşlem hala provizyonda enteresan şekilde, iadesi yapılmadı. Yine de 10 liraya güzel Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• Emeğinize sağlık.

• Bankaya göre provizyon süresi değişebilir 10 gün bekleme süresi var o sürede iade gelmezse sistem otomatik işlem yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 19 Ekim 2021; 20:17:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDARCH R kullanıcısına yanıt
    Sorunun nedeni microsoft storeye yeni hesabı girmeden önce xbox uygulamasına girmiş olmanız ve 1 aylık üyelikle başlatıyor.Kodu aldıktan sonra ilk önce microsoft storeyi açın kodu ordan aktif ettikten sonra xbox uygulamasından mailinizi girin.
    Bizimde başımıza geldi bu.

• Alırken üye olduktan sonra mail adresimdem üyelik onayını yapmadan kart bilgilerini girdim diye kod vermedi ama 10 TL çekti. Sonra üyelik onaylayıp tekrar kart bilgisi girince kod verdi. İnşallah hesaba yatar sanal kart kullandım 1 hafta süreli.

Birde bir kaç sorum olacak;

1)Aldığımız kodların geçerlilik süresi var mıdır? Yeni bir mail açıp 3 ay sonra verilen 2. kodu kullanabilir miyiz?

2)Kodu aldıktan hemen sonra oto üyelik ve kart bilgilerini silersek kodun iptali gibi birşey olabilir mi önce kodu mu kullanmak lazım?

Konuyu paylaşan arkadaşa teşekkür ederim ayrıca..

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

geldi mi hocam acaba kaç gün oldu? ya ben sabah aldım yanlıslıkla mail onayı yapmadan kart bilgisi girdim hata verdi ama 10 TL çekti onay verdikten sonra da kod vermedi tekrar kart girdim kodu öyle verdi. Yani 20 TL çekmiş oldu benden ama provizyonda hala bakalım.

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bilgilendirme için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öteki hesaptaki Fifa 21 FUT takımı gitti :(

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.