Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
101
Favori
59.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 204
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 101
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Exclusive.Gamer (26 mesaj) tst- (23 mesaj) lethele (12 mesaj) Faithful Blood Day (11 mesaj) Galatas4ray (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (289 mesaj) Mobil (46 mesaj) Mini (20 mesaj) (20 mesaj) (60 mesaj)
  • @
107 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    342 Mesaj

var. microsoft hesabınızın ana gamepass hesabınız olduğunu düşünelim. free'yi almak için yeni açacağınız hesapla xbox windows app'ine giriş yapıyorsunuz, sonra oyunu indiriyorsunuz. oynamaya basınca ilk ekranda switch account seçeneğinden asıl gamepass hesabınızı seçiyorsunuz. böylece oradaki saveden devam edebiliyorsunuz.

|
    |
    LaciRomantik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2431 Mesaj
    Mobil uygulaması üzerinden google ödeme yöntemlerime kayıtlı bir kart ile ödedim ve para çekmedi, sorunsuzca kodu aldım ve tanıttım. Google hesabınıza tanımlı sanal kartınız falan varsa böyle de deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2035 Mesaj

Teşekkür ederim hocam, süresi bitsin bir deneyeyim bakalım olacak mı. Ea play kısmı olmaz büyük ihtimal çünkü hesap değiştirme olayı yok orda ama mesela forza horizon 4 save'ini free hesaba taşıyabilirsem güzel olur.

|
    |
    lethele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1658 Mesaj

arkadaşlar cloud'dan oyun oynamayı hiç denediniz mi, TR desteği yokmuş ama vpn'le falan giriliyormuş herhalde, performans nasıl acaba?

• Yüzbaşı
    746 Mesaj

Lag sorunu fazlaydı benim denediğimde.

|
    |
    digi_boy2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    931 Mesaj

Hala iade gelmedi dimi bana da gelmedi çünkü

|
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4766 Mesaj

Porovizyonda hala anlamadım bende.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ImKeynes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    Benim 10 lirada hala provizyonda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1658 Mesaj

ben pc'den değilde memlekete falan gittiğimde ipad'den oynamak istiyorum, ultimate almaya değer mi bilemedim?

|
    |
    Shrikeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3763 Mesaj

Be xclouddan çok memnunum. Tek kişilik oyunlar oynuyorum.

kablo ile bağlı sol fiber 50mbit kullanıyorum.

İlk oyuna girerken vpn açık giriyorum. Girince kapatıyorum. Bir daha tüm oyunlarda vpn istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 17 Ekim 2021; 14:6:22 >
    |
    |
    digi_boy2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj

Öncelikle konu için teşekkürler, emeğinize sağlık. Ben de kodu aldım ve daha önce hiç gamepass almamış bir hesapta deniyorum ve daha fazla bilgi lazım kutucuğuna tıkladığımda şöyle bir hata veriyor. "Bunu tekrar deneyin Bizim tarafımızda bir sorun oluştu. Bir süre beklemek yararlı olabilir." Dün de bugün de denedim ama hep aynı hatayı veriyor, acaba uygulamada mı hata var diye web üzerinden denedim aynı hatayı orada da verdi.

|
    |
  • Yarbay
    4766 Mesaj

Bende vpn ile açtım ama oynanmıyor gamepass ultimateye yükseltmek mi gerekiyor acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 17 Ekim 2021; 15:17:19 >
    |
    |
    pphammer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    109 Mesaj

game pass hesabım vardı. Başka bir hesap açtım. Kodu aldım yeni açtığım hesaba yapıştırdım ancak aktif olmuyor. Ayrıca kodu veren sitede üyelik yenilemeyi iptal et desemde ilk başta ediyor ancak sonrasında halen aktifmiş gibi duruyor. Sadece kredi kartı bilgileri silinebiliyor. Her ihtimale karşı sanal kart kullanın. Bizzat kredi kartı bilgileri vermemek gerek diye düşünüyorum.

• Yarbay
    3763 Mesaj

Şu adresi dene. Olmazsa vpnde ingiltere veya almanya seç. Almanya seçince site Almanca oluyor.

xbox.com
    Xbox Cloud Gaming (Beta) on Xbox.com | Xbox
    https://www.xbox.com/en-US/play
    |
    |
  • Yarbay
    4766 Mesaj

Sorunun nedeni microsoft storeye yeni hesabı girmeden önce xbox uygulamasına girmiş olmanız ve 1 aylık üyelikle başlatıyor.Kodu aldıktan sonra ilk önce microsoft storeyi açın kodu ordan aktif ettikten sonra xbox uygulamasından mailinizi girin.

Bizimde başımıza geldi bu.

|
    |
    sakata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4766 Mesaj

Mobil uygulamadan giriyorum ondan olabilir mi acaba doğrusu vpn ile girdim almanya seçtim ayrıyetten xbox mobil uygulamasından ayarlardan konumumu almanya yaptım dili değişmedim ama türkçeydi.

|
    |
    pphammer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    632 Mesaj

xbox ada sanal kart bilgisi gerek mi? yenilemek için bilgileri istiyor? girmeden 3 ay kullanamam mı?

|
    |
  • Arkadaşlar ben de bu kampanyadan yararlanmak istiyorum.Tosla ve papara normal kart,papara sanal kartlarımda 20tl olduğu halde hiçbir şekilde işlem yapamıyorum 😞. Yardımcı olabilir misiniz?

• Yarbay
    3763 Mesaj

pc de chrome dan giriyorum. Gamepadimi tanıyor. Çakma ps3. dshidmini programını kullanıyorum.

pc de xbox uygulamsından girince de oluyor ama gamepadimi tanımıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Sisteminiz güncel olsun. Hata verebiliyor. W10 güncellemelerinizi yapın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.