Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende deniyorum bir türlü kod alamıyorum. Kampanya bitti uyarısı almaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power_viper -- 19 Kasım 2021; 11:2:3 >
  • kampanya bitmiş

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

mevcut hesabıma tanımladım kodu. bu konuda bir sıkıntı yaratmadı

• Mevcut haliyle denemedim ancak ilgilenen arkadaslar bunu direk microsoft'un sitesindende yapabiliyor olmali. (sadece xbox pass pc icin gordum, ultimate emin degilim)

Ana konuda bahsi gectigi gibi daha onceden xbox pass almamisiz bir microsoft hesabina ihtiyaciniz var. Asagidaki linke girince 1 dolar karsiliginda size 3 aylik uyelik oneriyor.

Yine ana konuda bahsi gectigi gibi, paketi alinca hesap ayarlarinizdan subscription'i iptal edin ki 3 ay bitince otomatik yenilemesin.

https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass/pc-games

! Bende biraz gec fark ettimancak link en-US icin, turkiyeden yapilan satin alma islemlerine izin vermeyebilir. Dedigim gibi ben bunu sahsen denemedim.

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordasi -- 26 Kasım 2021; 15:59:33 >
  • lordasi L kullanıcısına yanıt
    Selamlar acaba xbox içinde var mı uygun kampanya bitirir musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Su linki buldum ama en-ae yane turkiye'den baglaninca satin alma islemine izin vermeyebilir.

https://www.microsoft.com/en-ae/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0

• lordasi L kullanıcısına yanıt
    Aynen izin vermedi arap emirlikleri çıkıyor ülke olarak teşekkürler ilgilendiğiniz için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir kod fazlaydı işine yarar umarım birisinin

P3R69-4DJWJ-H24D3-VK3YM-HCDMZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay sonra iade gelmiş. 12,10 TL çekilmiş, 13,48 yatmış. Bu kur daha nereye kadar gidecek bakalım. ./

• pc kullannar game pass ile en çok neler oynuyor biri beni bilgilendirebilir mi teşekkürler Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | 

• galaxyg kullanıcısına yanıt

büyük çogunluk forza horizon 5 ve ea play de takılıyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 5 Aralık 2021; 16:44:42 >
  • Bu şekilde yaptım kart iptali ve silinmesini yaptım şuan free status olarak görünüyor xbox a girince şu şekilde bir sorun teşkil eder mi?

helppp

• @Leonardo DiCaprio. hayır, bir sıkıntı olmaz. Yenileme tarihine kadar kullanabilirsin.

• lordRago kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.