Şimdi Ara

Ücretsiz 3 aylık Xbox Game Pass + EA Play | YANIYOR! | (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
436
Cevap
79
Favori
63.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6 ay alsam bile karlı oluyormuş aslında 120+45 165 oluyo öbür turlu 180 vermem lazim. Yapayım ben bunu sağolasın :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LaciRomantik kullanıcısına yanıt

hocam ben sana o yüzden fazlası var eksiği yok dedim. ben bir arkadaşımla bölüştüm diye bölüşürsen de baya avantajlı oluyor demiştim. ama bölüşmesen de livegold alıp dönüştürmek daha mantıklı.

• Teşekkürler

• Bilgisayarım win10 olmasına rağmen bu ea play'i bir türlü yükleyemiyorum. Hata veriyor. Sebebi nedir bilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • humble mumble kullanıcısına yanıt

origin yükle.

modemini de bir resetle

• bu sadece pc mi yoksa xbox da giriş varmı? birde tıklayınca boş çıkıyor sayfa

• Eger sorulduysa cok ozur dilerim bikac sayfa okudum ama bulamadim yalniz bir sorum olacak. Bu gamepass pc yi aldiktan sonra ustune bir aylik gpu alsak 4 aylik gpu ya donusuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben google playden uygulamasini indirip ordan abone oldum, google pay uzerinden odemeyi aldigindan papara sanal karti direkt kabul etti. Sonra google playden aboneligi iptal ettim. Sanal karti sildim. Insallah para cekmezler.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim bende aldım

• https://www.crunchyroll.com/offer-xboxfreetrial

Bu link bende açılmıyor beyaz ekranda kalıyor.Var mı başına gelen?

• 3 aylık gamepass fırsatından faydalandım. Teşekkür ederim.

• XII kullanıcısına yanıt

biraz bekleyin geliyor sayfa

• Crunchyroll üzerinden keyi edindim ancak kullanma sayfasında söylendiği gibi daha önce game pass alınmamış hesap ile deniyorum ileri deyince hiçbir şey olmuyor hala game pass edinin yazıyor. Crunchyroll hesap maili ile microsoft hesap maili aynı mı olmalı? Veya xbox maili ile microsoft store maili? Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kodu aldıktan sonra ayarlarda nereye yapıştırıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 29 Ekim 2021; 22:43:57 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Benimki de gelmedi. İşbank uygulama üzerinden harcama yapacağım ama o harcama listede gözükmüyor o da ilginç

• Kampanya süresi 19 kasıma uzatılmış ama kodun son geçerlilik tarihi hala değişmemiş 30 kasım, alamayanlar için fırsat devam ediyor. Daha önceki mesajlarda yazıldığı gibi mobil üzerinden alarak provizyonla uğraşmazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cehaletime verin ilk defa gamepass kullanacağım. Bu üyeliği yapınca konsol üzerinden de oynayabiliyor muyuz ?

• HyruleWarrior kullanıcısına yanıt
    Xbox maili ile Microsoft store maili aynı olmalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.