Şimdi Ara

Ücretsiz 1 tb bulut alanı (Terabox)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
7.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • google fotolar uygulaması ücretli oluyor, diğer alternatifler de 10-50 gb arası veriyor (onedrive, yandex, cloud mailru ...)

facebook 'a sınırsız atılabilir ama o da çözünürlük düşürüyor.

daha önce dubox 'tı bu firma sanırım, arayüz daha da gelişmiş, ios ve android sürümü de mevcut.

masaüstü

https://www.terabox.com/

android

Ücretsiz 1 tb bulut alanı (Terabox)play.google.com
    Terabox: Cloud Storage Space – Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dubox.drive&hl=en_IE&gl=US

ios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 7 Kasım 2021; 18:0:47 >

• Çin şirketiymiş  

Reddit'te böyle yazmışlar

Türkçe meali: Upload ederken ellemiyorlarmış ama kullanıcı sayısı artınca indirme hızınızı çok düşürüyorlarmış. Normal hızda indirmek için sizi para vermeye zorluyorlarmış haberiniz olsun.

"Terabox is rebranded from Dubox, which is a subsidiary of Baidu Pan (百度网盘). Baidu Pan is a widely used cloud storage in China. Initially Baidu Pan gains its growth by offering free 1TB space just like Terabox. They don't limit the upload speed, but after they gained enough users, they started throttle down the download speed to 100kbps, unless you subscribe to their premium plan."

• Güvenlik

• Çin şirketiymiş Ücretsiz 1 tb bulut alanı (Terabox) 

Reddit'te böyle yazmışlar

Türkçe meali: Upload ederken ellemiyorlarmış ama kullanıcı sayısı artınca indirme hızınızı çok düşürüyorlarmış. Normal hızda indirmek için sizi para vermeye zorluyorlarmış haberiniz olsun.

"Terabox is rebranded from Dubox, which is a subsidiary of Baidu Pan (百度网盘). Baidu Pan is a widely used cloud storage in China. Initially Baidu Pan gains its growth by offering free 1TB space just like Terabox. They don't limit the upload speed, but after they gained enough users, they started throttle down the download speed to 100kbps, unless you subscribe to their premium plan."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 7 Kasım 2021; 23:14:33 >
  • cryptomator kullanin arkadaslar

https://eksisozluk.com/cryptomator--5914939

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevreMühendisi -- 7 Kasım 2021; 18:20:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir 1 Tb veriyor zaten fakat ne kadar güvenilir bir firma tartışılır. Önemli şeyler yüklemem olur biter diyebilirsiniz ancak bu programı kurarken sonuçta depolama alanına ulaşması içinde izin veriyorsunuz.

• İhtiyaç yok ama dursun bi kenarda. Yükledim. Tşk.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yani yedekleme açısindan fotograflarimizi yukleyebilir miyiz buraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür sitelere üye oluyorum, aradan yıllar geçiyor kullanıcı adı ve şifremi unuttuğum için bir daha giremiyorum. Hesabın içine ne yüklediğimi dahi hatırlamıyorum.

• Çin falan diyorsunuz da her buluta yüklediğiniz şey de ne yapıyorsunuz çıplak videolarınızmı var anlamıyorum ki.

• Video otomatik yükleme yapıyor mu? Android de çözemedim. Google ABD Yandex Rusya zaten biliyor. Çin de bilsin ne olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye olurken saçma bir güvenlik doğrulaması var. Nasıl geçiliyor?

• İndirdiğim filmleri buraya yüklesem izleyebilir miyim direkt yoksa geri indirmem mi gerekiyor nasıl oluyor

• İzleyebilirsin hocam, uygulama üzerinden izlemeye izin veriyor.

• Max 4GB'lik dosya yükleyip max 720p çözünürlükte izleyebilirsin. https://www.terabox.com/web/membership

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Basit yolu var, yan mail hesabı açıp bu tür yerlere onunla üye ol.

Sonra şifremi unuttum kısmı ile şifre iste, hesabın varsa sıfırlama maili yolluyorlar.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• AHOME A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Böyle bir şey olabilir mi ya? Adamı tanımam etmem, reisle de alakam yok. Elin çinlisi sana 1000 GB alanı mutlu ol diye mi veriyor sanıyorsunuz siz? Adamın reisçi olmasından banane adam doğru söylüyor. Çin gibi insanların yüz tanıma sistemleriyle fişlendiği bir ülkenin firması size 1000 GB veriyor ve siz ücret ödememek için galerinizi buraya mı yükleyeceksiniz gerçekten?

Edit: İnanılmaz harbiden, adamlar Paintte yapmış App Store görsellerini ve güveniyorsunuz Ücretsiz 1 tb bulut alanı (Terabox) 

Edit 2: Birazdan gelir "çok da meraklıydı çinliler senin fotolarına" diyenler. Arkadaşım adamlar tek tek fotoğraflara bakmaz zaten, fotoğraflardaki yüzleri fişlerler oldu bitti. Hadi onu da geçtim tek tek bakıyor bile olabilirler. Adamlar size 1 TB alan veriyor ücretsiz, nereden kazanacaklardı parayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 7 Kasım 2021; 22:27:23 >

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    1- OFLU ile aramıza girme. aramızdaki mesele o.
    2- güvenlik konusunda hiçbiri garanti değil, icloud da sızdırmıştı.
    3- sadece aile fotoları tutarsın, bunun neresi sıkıntı yaratcak, enişteyle mangal yellemişsin mesela, ordan banka hesaplarını mı boşaltcaklar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.