Şimdi Ara

TÜV MUAYENE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm üstatlar. tüv muayenesinde istepne kış lastiği olursa sorun olurmu? bilenler cevaplarsa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

slm üstatlar. tüv muayenesinde istepne kış lastiği olursa sorun olurmu? bilenler cevaplarsa çok sevinirim.

kabak yaz lastiği ile girdim geçti ;)
  • Ben de sadece 1000 km kullanılmış 10 yıllık stepne ile geçtim. Lastik deforme olmamış çatlak, aşınma yoktu ama bu sene değiştirmek niyetindeyim. Var mı var diye bakıyorlar yoksa kontrol ettikleri yok.
  • sayın Sozuak,güzel demiş.?.10 yıllık lastiği dahi modelinden bile anlamıyorlar.?

ben geçen yazın tüv,e gittim, tüv görevlisi aracı girişten aldı çıkışta beklermisiniz dedi.?.

bende çıkışta bekledim, aracı bana teslim ederken güldü.?. bende hayırdır dedim..abi sen bu stepneyi araca hiç'mi

takmadın dedi.jantta iz dahi yok dedi.?. evet 17 yıllık lastik üzerinde boyası dahi duruyor dedim, şaşırdı,

aslında tüv görevlilerin bilgileri yeterli deyil.çünkü 10 yılı aşan lastik araçta kullanılamaz isterse sıfır olsun.?.

sizin stepne biraz düzgün olsun yeter,anladığım kadarıyla stepneyi fazla dikkate almıyorlar....

esen kalın sevgiyle kalın...

efsanemühendis....zkz....

HER'GÖZÜN BAKIŞINA,HER'SÖZÜN AKIŞINA İNANMAYIN.?.
    BİLDİĞİNİZ DOĞRULARI PAYLAŞIN.?.
    PAYLAŞMADIĞINIZ HER DOĞRU,BİR BAŞKASININ YANLIŞINDAN DAHA DEĞERSİZDİR.?.

efsanemühendis...zkz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.