T

Çavuş
23 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Slm dostlar.cumartesi günü Finansbank atmsine 560 tl yatırdım tam o sırada atm kendıni lkilitledi ve parayı vermedi. Bende atm önünden ayrılmadan Muş.hiz aradım.ve anlattım. Dakikası saniyesi saniyesine üzerimdeki kıyafete kadar izah ettim.ama pazartesi gelen mesajda 200 tl yatırdıgımı söylendiler tekrardan kayıt açtırarak kamera görüntüsü nün seyredilmedini. Kesinlikle 560tl yatırdığımısoyledim.ama gelenmsj da itirazımın reddedildiği yazıldı. Benim 360 tl gitti . Benim ne yapmam gerekiyor. Göz göre göre banka paramı vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
selam üstadlar dell vostro 2520 laptopum var 2 gb ram var ve çok yavaş. acaba linkteki ürünü alsam bu laptopa uyarmı ve bilgisayarı hızlandırırmı. şimdiden teşekkürler.
http://www.hepsiburada.com/kingston-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-kvr13s9s8-4-p-BD304100
slm üstadlarım. bende dell vostro 2520 laptop var 2 gb rami var. ve çok yavaş. acaba linkteki ramı alsam laptopa uyarmı ve ayrıca biraz hızlandırırmı. şimdiden teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/kingston-4gb-1333mhz-ddr3-notebook-ram-kvr13s9s8-4-p-BD304100
selam dostlarim. vostro 2520 laptopum var. 2 gb rami oldugu icin biraz yukseltmek istiyorum. acaba bu iki slotlumu . yani 2 gb alirsam yeterlimi. yoksa ikiyi cikarip 4 gb almammi gerekli. yardimci olursaniz minnettar olurum.saygilarimla.
slm üstatlar. tüv muayenesinde istepne kış lastiği olursa sorun olurmu? bilenler cevaplarsa çok sevinirim.
Selam dostlarım. Megane 2 arabayı resimlerde gibi marşpiyel baya bir vurdum.bunun çözümü için nasıl bir yol izleyelim. Servis 1500 tl istedi. Birde kaporta dediki orayı kesecek ve aynı parçadan yaptırıcaz dediler 500 tl tutar dediler. İstanbuldayım acaba hangisini tercih etmeliyim. Ustalar yardimci olurlarsa çok sevinirim.
Slm arkadaşlar bu kırım siferepol uçuşları ne zaman başlar acaba. Orda yalnız ve üzgün hasret çeken Türk dostlarımız var onların yanına gidip hasret gideriz inşallah
Üstatlar bu linkteki ikinci şarkıyı kim söylüyor bulabilirmisiniz lütfen
https://m.youtube.com/watch?v=ED8XnvofgN4
Değerli kardeşlerim bir yıldır çok zor günler geçirdim bu arada bir yıldır ağır depresyon hapları kullanıyorum.inşallah herşey yoluna girmeye başladı ama bu haplar bende aşırı kilo yaptı. Şimdi spor salonuna yazıldım ama ilaçlardan dolayı kilo veremiyorum. 1.76boy94 kiloyum. Bu yağ yakıcı haplardan alsammı ne dersiniz Yada ne yapmam lazım
Arkadaşlar 42lm860v n11.comda indirimlerle birlikte 2027tlye geliyor. Sizce nasıl alınırmı arkadaşlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 523
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 3.694 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.