Şimdi Ara

TurkNet’ten sevindiren hamle: Adil Kullanım Kotası kaldırıldı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
3
Favori
10.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Antalya döşemealtı ilgilenenlere...

Kotayı bir zorlayayım bakalım. Güncellerim burayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayıcı -- 23 Mart 2017; 9:22:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2ay once baglatmadigima pismanim diger firmalarda benzer adim atar mi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş yerinde turk.Net vardı, evdeki taahhüt bitsin onuda turk.net yapacam

• Adsl de felan akk zaten küfür. Ulan vicdansızlar adam zaten ort. 0.850 hız ile indirme yapıyor ne kadar indirebilir Allah aşkına.

Yanlış anlaşılmasın sadece adsl de adaletsiz değil ben 65 veriyorum bif başkası 150 veriyor 10 gün sonra ikimizde 360p video izliyoruz.

Sırf az masraf çok kazanç.Türk Telekomu özelleştirmek(kiralamak) hataların en büyüğü altın yumurtlayan tavuğu devrettik resmen.Sen bir ülkenin Telekom altyapısını nasıl elin arabına devredersin.

Hala yatırım cart curt bekleyenler var. Lan adam kontratı bitince .....r olup gidicek.Ne kadar kısa sürede ne kadar sömürsem kar etsem derdinde. Bildiğin kiracı işte 😕

Nereden nereye atladım arkadaş çok sinirliyim.Geleceğimizi sattılar...

Neyse çok çok çok geç kalınmış bir karar umarım avrupa seviyesine geliriz. (hayal kuruyorum vurmayın)Son model fiber altyapı var verilen hız 3megabt

Kotaya hayır kampanyasında neler öğrendik belediyeler tt harici firmalara kazı izni vermiyorlar mesela varın dönen olayları siz düşünün.

TurkNet'i tebrik ederim darısı kendi altyapısı olan iss lere.

• Aynı hamleyi Superonline'dan da bekliyorum.

• Yeni abonelikte akn devam edecek gibi galiba sitesinde akn kalktigina dair bisey goremedim.

• an itibari ile türknet adsl istanbul akk yok TurkNet’ten sevindiren hamle: Adil Kullanım Kotası kaldırıldı! ve

https://forum.donanimhaber.com/turk-net-kota-akn-kalkti-resmi-konu--124834516 resmi konu linki türknet ile ilgili sorularınız buraya yazabilirsiniz

• Mesut Cevik aciklasin lütfen. Kendisi kalkamaz. Kalkabilir diyenler için cocuk demişti.

• küçük büyüğe örnek olmaz büyüğün küçüğe örnek olması lazımdı türk telekom abilik yapmıyorsun

• Denemekten zarar gelmez üstelik taahhüt yok istediğin zaman kapattir tabi ben pek kapattiracaginizi düşünmüyorum.

• bu adamalara belli bir bant genişligi verilmiştir kullanıcı sayısı az oldugundan böyle bir reklam kanpanyası yapmışlar yarın müşterisi artarsa şemsiye tersine döner

• Ohhhbeee sükür ler olsun bu arada turknet bana sürekli reklam gönderiyordu bende yakin zamanda gecicem demiştim gerçekten buna değer HADI TTELEKOM SIRA SENDE ARTIK MECBURSUN şu işlemcimi alayım da hemen adres türknet ????????

• quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

bu adamalara belli bir bant genişligi verilmiştir kullanıcı sayısı az oldugundan böyle bir reklam kanpanyası yapmışlar yarın müşterisi artarsa şemsiye tersine döner

bu hamleyi hepsi yapmak zorunda eli mahkum ayrıca 1 tanesi yapınca diğerleri eli mahkum yapmak zorunda kalacak yemez maçaları bu kadar basit bir hamle yüzünden kullanıcı kaybetmeye.
  • Ttnet her binaya turknet için izin vermiyor. Geçen ay grçebilseydim hiç çıkmazdım abonelikten 77mbps akk yok 60 tl tahhüdte yok daha ne olsundu.

Mecbur kaldık telekoma ama 24 ay tahhütte zor geliyor.

• Yapa nın bulunduğu 26 il hangileri nereden öğrenebiliriz?

• sözüm türktelekoma anladı o :S

• Umarım arap telocom arkasındaki gücü kullanıp haksız rekabet yapıyorlar diyerek bu uygulamayı kaldırtmaz.
    Zamanında superonline için yaptılar aynısını şimdide yapabilirler.
  • Bir sabah hızımın 25kbs den 100 kbs ye çıktığını görünce nefesim kesilmişti, içim içime sığmıyor sevinçten bağırmak istiyordum ama çokta korkuyordum, bir kaç gün kimseye söyleyemedim, bir yanlışlık varsa duyulur eski haline döner diye, meğerse herkesin hızı artmış, hey gidi günler... AMA Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek eskidendi o günler geçti, hepiniz hizaya geleceksiniz.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Hocam, verdiğiniz istatistikler somut veri olduğu için muhakkak doğrulanabilir ki ben rakamları araştırmadım. Lakin şunu biliyorum ki Türk Telekom un HAES denilen sahaya kadar ya da binaya kadar fiber altyapılarında YAPA hizmeti verilemiyor (şu an için öyle) Buralarda diğer servis sağlayıcıları gibi port kiralanıyor ki burada da sınırsız tarifeyi veremez. (Haberden anladığım kadarıyla) YAPA aboneleri sadece santrallerin bakır altyapıyı sunduğu yakın çevrelerinde verilebiliyor ki bakır şebekede VDSL internet ya da yüksek hızlı adsl internet (16-24Mbit adsl yi kastediyorum)çok çok kısıtlı. Büyük ölçüde 8Mbit e kadar çalışan ADSL aboneleri için çok avantajlı bir durum bu. Bu hız da santrale 1000-1200m (nadiren 1500m ye kadar)yakın olan lokasyonları kapsıyor ancak. Mesafe arttıkça hız aşağı çekildiği için sınırsız internet 4Mbit hızda bir anlamı kalmıyor. Herkesin arzusu TT üzerinde kota baskısı artsın kotalar yükselsin ve kısa süre içinde tamamen kalksın. Biz de Steam den ya diğer oyun servis sağlayıcılarından oyun indirirken gitti bir ay demeyelim. ;)

• Kalktı diyorlar da, geçen arkadaş aradı. 200 GB AKN 75mbps hıza 60 TL dediler. Kalkmış hali mi bu ben anlamadım .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.