Şimdi Ara

Turknet iyice kötüleşti 20 sene öncesinin dialup’ından beter oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 senedir Turknet kullanıyorum son 2-3 aydır günde 5-10 defa 5-10-30 dak. sürelerle kesiliyor ve google’da “zxc” yazarak kontrol ede ede bir hal oluyorum, google arama sonuç sayfası 15-20-25sn’de açılır mı ya, 20 sene öncesinin dialup interneti bile daha hızlıydı siz napıyorsunuz? Hayatımda bu kadar rezaletini hiç görmedim. Sonra kendi kendine düzeliveriyor sayfalar açılmaya başlıyor birden. Kapattırıp başka birine geçeceğim uğraşmıyorum üşeniyorum ama sonunda zorunda kalacağım herhalde. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı?

Ek not:
    Müşteri temsilcilerin klasik sorularına cevap
    1- Kesilme ve düzelme telefon tablet laptop hepsinde aynı anda oluyor.
    2- Interneti kullanan başka bir uygulama veya güncelleme olmadığı kontrol edildi ve biliniyor. Sadece telefon bağlıylen bile bu sorun hep oluyor.
    3- 2-3 senedir sorun olmazken son 2-3 aydır farklı bir şey yapmış ta değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmrtmr -- 9 Ocak 2022; 2:5:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Merhaba, yaşadığınız sorun için online işlem merkezinden destek kaydı oluşturdunuz mu? Kaydınız varsa numarasını paylaşır mısınız?
  • Türknet'e kaplan kesileceğine git Türk Telekom'a yaz da altyapını düzeltsinler. Yoksa internetin hep diken üzerinde olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benizakura kullanıcısına yanıt
    Altyapı kendi kendine interneti kesip düzeltiiyor mu altyapı böyle birşey mi? Daha 20 dak önce küt diye kesildi wifi altında benim modemimin altınd "internet erişimi yok" diyor bekle bekle 10 dak sonra küt düzeliverdi. Altyapı kendi kendine bozulup düzelebiliyor demek öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmrtmr -- 11 Ocak 2022; 2:25:43 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tmrtmr T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,destek kaydınız varsa kayıt numaranızı paylaşır mısınız? Kontrol ederek size yardımcı olmak isterim.
  • Altyapı TurkTelekomun, eğer TurkNet yüzünden kesiliyor olsaydı hepimizden kesilirdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.