Şimdi Ara

Türknet hızını yükseltenler bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önceden 50 mb kullanırken hızımı yükseltmelerini istedim mh deki bayan hızını yükselltim dedi modeme girdigimde 76 tanımladngını gördüm teşekkür ettim kapadım. lakin şöyle bir sorun var hızımda hiçbir değişiklik olmadı hala 40 mb alıyorum üstelik modemimde 76 mb tanımlı olmasına rağmen akk den sonra hızım 16 düştü sitede 75 mb kullananlara baktıgımda 24 hepsi. online işlemler sayfasında girdiğimde yüksek hız alanı hala 51 de hızını yükseltenler sizinde burası 51 de mi kaldı yoksa yükseldimi ?

• ay başında değişiyor sanırım.
    yarın düzelmezse ara sor.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ama online işlemlerdeki o değer değişiyomu değişmiyomu sizinki arttırınca değiştimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nteacome20

anladım hocam ama online işlemlerdeki o değer değişiyomu değişmiyomu sizinki arttırınca değiştimi ?

paket değişiklikleri ay başında güncelleniyor diye biliyorum.
    ben paket yükseltmedim.
  • .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede 25 e cikti sorun yok.
  • Mh islem yapmasi bisey degistirmiyor. Yani en azindan bende oyle. Cunku benim hat teoride 52 destekliyor diyorum ben sikinti yasiyorum 35 yapin evet yapiliyor aradan 24 saat geciyor modeme bi reset atiyorum o an hat kac destekliyorsa o deger geliyor ornegin suan 42 lerde bu deger o an modeme ne geliyorsa ornegin 30 olsun o dege rgelirken reset atinca o deger fixleniyor. Yogun olmayan saatlerde yukseldiginde atiyorum 45-46 gelsin modeme yone reset atayim modemdeki gelen ve kullanilan deger 46 olarak fixleniyor boyle garip bir uygulamalari var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    hocam ikimizin sorunu çok ayrı benim hat 80 üstü stabil galiba bi yerdeki güncellemeyi unuttular modemde 76 onlime işlemlerde 51 görünüyor
  • bombombombom B kullanıcısına yanıt
    eyw hocam teşekkürler bilgi için demekki online işlemlerdende artması gerekiyo. sizinki ne zmn arttı ay başını bekledinizmi yoksa direk artırdılarmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nteacome20

eyw hocam teşekkürler bilgi için demekki online işlemlerdende artması gerekiyo. sizinki ne zmn arttı ay başını bekledinizmi yoksa direk artırdılarmı ?

Modeme reset atınca hız yükseldi şuan hız testinde 19 Mbps çıkıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.