1

Çavuş
09 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 1)
Gönderileri
önceden 50 mb kullanırken hızımı yükseltmelerini istedim mh deki bayan hızını yükselltim dedi modeme girdigimde 76 tanımladngını gördüm teşekkür ettim kapadım. lakin şöyle bir sorun var hızımda hiçbir değişiklik olmadı hala 40 mb alıyorum üstelik modemimde 76 mb tanımlı olmasına rağmen akk den sonra hızım 16 düştü sitede 75 mb kullananlara baktıgımda 24 hepsi. online işlemler sayfasında girdiğimde yüksek hız alanı hala 51 de hızını yükseltenler sizinde burası 51 de mi kaldı yoksa yükseldimi ?


Değerlerim aşşağıdaki gibi çok çok iyi olmadığını biliyorum fakat 50 mb in üstünede çıkması lazım değilmi? biliyorsunuz 50 mb tanımlı modemde 40 mb hız alabiliyoruz türknette. 75-50 arasında ara değerler alan varmı forumda 60 66 vb. alan varsa hattım kaldırırmı bence zorlasa 75 ide kaldırır ama sormak istedim.edit:

online işlemler menüsünden oluşturduğum kayıt doğrultusunda türknetten arandım ben tek kelime etmeden karşımdaki teknik ekip hızımı yükselteceğni söyledi hayran kaldım. tt de olsa 2 saat hikaye dinlerdik daha sonra hattınız güncelledim kontrol edermisiniz dedi modemem baktığımda 76 mb hız tanımlandığını gördüm teşşekkür edip konuşmayı sonlandırdım hepsi bu kadar. 8 senelik tt kullanıcısıyken tt de görmediğim hizmeti türknette gördüm. şuan türknete karşı inanılmaz bir güven içindeyim

hat değerleri:


aldığım hız:edit 2:

upload hızımı 4 mb yükseltmiş bulunmaktayımedit 3:

türknet %20 lik kesintiyi kaldırdıktan sonraki download ve upload hızları

Hakkında
Konum: Denizli,Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 49
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 49
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.504 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 74 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İnternet Servis Sağlayıcılar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.