Şimdi Ara

TurkNet fiber altyapı başvurusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır Türknet kullanıyorum fakat taşınmam gerekiyor. Türknet Fiber’i bulunduğum siteye getirmenin yolu var mı? Dilekçe vs ile? Yani sanmam ama belki fikri olan vardır diye sormak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @TurkNetDestek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayni konuyu ben de merak ediyorum. Tasinacagim binada turk telekom fiber altyapi var. Acaba o altyapi uzerinden Turknet hizmeti alabilir miyim? Olmuyorsa iptal ettirecegim.

Edit: Olmuyormus. Millenicom fibere basvuruldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 5 Haziran 2020; 11:21:3 >
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    İptal edebilirsiniz şimdiden
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    Vermiyorlar.
  • Merhaba, şu an için belirli bölgelerde planlama yaparak fiber hizmeti sunuyoruz. Yatırımlarımız devam ediyor. Bulunduğunuz bölgeye fiber altyapısı gelmesi durumunda sizinle iletişime geçerek onayınızı aldıktan sonra geçiş yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, şu an için belirli bölgelerde planlama yaparak fiber hizmeti sunuyoruz. Yatırımlarımız devam ediyor. Bulunduğunuz bölgeye fiber altyapısı gelmesi durumunda sizinle iletişime geçerek onayınızı aldıktan sonra geçiş yapacağız.
    Hocam taşınacağım sitede 2 apartman var, 10-15 daire olması lazım yatırım yapamaz mısınız siteye

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bireysel olarak başvuru talebi alamıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.