Şimdi Ara

TürkNet fatura saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14 günlük cayma hakkımı kullanarak başka ISS geçtim adamların yaptığına bakın.

türknet 98 tl. fatura göndermiş 20/03/2018 ile 01/04/2018 tarih aralığı kullanım için fakat hem türknetin kendi sayfasından hemde e-devletten sorguladığımda borç görünmüyor.

cayma hakkımı kullandığım ve borç görünmediği için ödemek zorunda değilim...gerekirse de avukatıma havale ederim.

TürkNet fatura saçmalığı

TürkNet fatura saçmalığıTürkNet fatura saçmalığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 13 Nisan 2018; 10:55:53 >

• Merhaba, size çıkan faturada evde kurulum hizmetinden yararlandığınız için size 60 TL'tutarında bir hizmet bedeli çıkmaktadır. Geri kalan tutarınız kısmi ücret tutarınızdır. Şuan faturanız basılmadığı için e-devlet sistemi üzerinden çıkmıyor olabilir. Güncellendikten sonra o sitelerde de faturanızın tutarını görebilirsiniz.

Eğer bir sorun olduğunuz düşünürseniz OİMhttps://turk.net/online-islemler/#/login hesaplarımız üzerine girerek fatura inceleme kaydınızı oluşturursanız arkadaşlarım hizmeti detaylı bir şekilde inceler ve size bir geri dönüş yaparlar.
  • TürkNet'ten kurtulmadan önce 10 tane arıza kaydım varsa 6 tanesi faturalar yüzünden. Ödediğim faturayı ödenmedi olarak gösterip hattımı kestiler. Üstüne üstün birde açma kapama parası istediler. Neler Neler.. En sonunda iptal ettirdim ve borcu sıfırlamama rağmen hala yok şu kadar faturanız vardır bilmem ne gibisinden rahatsız edici boyuta gelecek şekilde mailler gelmeye başladı. En sonunda arıza kaydı bıraktırdım tekrardan ve resimdeki gibi mesaj geldi. Şuan sistemden bakınca hala borçlu olarak görünüyorum.Umarım ilerde bi sıkıntı çıkarmazlar bunların ne yapacağı belli olmuyor :)

TürkNet fatura saçmalığı

TürkNet fatura saçmalığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewizsthank1 -- 13 Nisan 2018; 17:41:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

TürkNet'ten kurtulmadan önce 10 tane arıza kaydım varsa 6 tanesi faturalar yüzünden. Ödediğim faturayı ödenmedi olarak gösterip hattımı kestiler. Üstüne üstün birde açma kapama parası istediler. Neler Neler.. En sonunda iptal ettirdim ve borcu sıfırlamama rağmen hala yok şu kadar faturanız vardır bilmem ne gibisinden rahatsız edici boyuta gelecek şekilde mailler gelmeye başladı. En sonunda arıza kaydı bıraktırdım tekrardan ve resimdeki gibi mesaj geldi. Şuan sistemden bakınca hala borçlu olarak görünüyorum.Umarım ilerde bi sıkıntı çıkarmazlar bunların ne yapacağı belli olmuyor :)

TürkNet fatura saçmalığı

TürkNet fatura saçmalığı

İnternetim gitti ve kac gündür çözülmüyor ayni sizin gibi sorun yaşıyorum bıktım bunlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• TürkNet fatura saçmalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, size çıkan faturada evde kurulum hizmetinden yararlandığınız için size 60 TL'tutarında bir hizmet bedeli çıkmaktadır. Geri kalan tutarınız kısmi ücret tutarınızdır. Şuan faturanız basılmadığı için e-devlet sistemi üzerinden çıkmıyor olabilir. Güncellendikten sonra o sitelerde de faturanızın tutarını görebilirsiniz.

Eğer bir sorun olduğunuz düşünürseniz OİMhttps://turk.net/online-islemler/#/login hesaplarımız üzerine girerek fatura inceleme kaydınızı oluşturursanız arkadaşlarım hizmeti detaylı bir şekilde inceler ve size bir geri dönüş yaparlar.
    ben evde kurulum hizmeti istemedim bu birrr, modem kurulumunu kendim yaptım, yapamayacak kadar cahil ve salak değilim bu ikiii, aradan 3-4 gün geçtikten sonra bir eleman telefon etti beni türknet gönderdi hattı kontrol edeceğim dedi ve geldi elindeki telefonu hatta bağladı biraz gürültü var düzeltiriz dedi ve bir kağıda kontrol edildiğine dair yazdı fakat ben imzalamadım. saçma sapan işler yapmayın ve zorla para koparmaya çalışmayın kesinlikle ödemem ve diretmeye devam ederseniz de avukatıma havale ederim bunu unutmayınız,
    ayrıca cayma hakkımı kullandım ve sizin abonelik sözleşmesine bakınız o sözleşmeyi yazan da sizlersiniz. beş kuruş ödemem .

TürkNet fatura saçmalığı

• quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

TürkNet'ten kurtulmadan önce 10 tane arıza kaydım varsa 6 tanesi faturalar yüzünden. Ödediğim faturayı ödenmedi olarak gösterip hattımı kestiler. Üstüne üstün birde açma kapama parası istediler. Neler Neler.. En sonunda iptal ettirdim ve borcu sıfırlamama rağmen hala yok şu kadar faturanız vardır bilmem ne gibisinden rahatsız edici boyuta gelecek şekilde mailler gelmeye başladı. En sonunda arıza kaydı bıraktırdım tekrardan ve resimdeki gibi mesaj geldi. Şuan sistemden bakınca hala borçlu olarak görünüyorum.Umarım ilerde bi sıkıntı çıkarmazlar bunların ne yapacağı belli olmuyor :)

hele bir rahatsız etsinler, onların karşısında saf yada cahil birisi yok..
    aynısını başka firmada yapmaya kalktı ve sonunda kendileri zararlı çıktılar ve bana para iade ettiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.