Şimdi Ara

TurkNet'e zam geldi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
3
Favori
15.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 senede 2 euro zam gelmiş. Rakiplerine göre fiyatı uygun bence ama benim binayı desteklemiyor sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 35 Mbps 95 lira oldu da 50 Mbps kaç lira oldu acaba? Uygulamada yeni fiyat girilmemiş 50 Mbps 95 lira görünüyor. Şöyle bir mesaj geldi sabah

TurkNet'e zam geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unununium

Fiber dedikleri vdsl oluyor hocam

Nasıl ya? Ben bakır altyapıda zaten VDSL alıyorum.

Diyordum biraz araştırdım, VDSL için yakınlara kadar gelen bir fiber hattı gerekiyormuş zaten. Benim binama bakır kablo ile geliyor ama yakınlarda bir Optik Ağ Ünitesi bulunuyormuş, oradan geliyormuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Temmuz ayından itibaren altyapınız ne destekliyorsa indirme hızı sınırı koymadan size onu sunmaya başlıyoruz. Yani altyapınız size ne sunuyorsa biz de size onu sunacağız. Eğer altyapınız iyileşirse yine aynı fiyattan kullanmaya devam edeceksiniz.

altyapım 114 mbps siz 79 sabitlemişsiniz bunu nasıl düzeltebilirsiniz,abone no 2188042

• Kardeşim ben neden 99 TL ödüyorum. Ekstra aldığım bir hizmet yok yalın fiber. 85 TL'den 95 olması gerekli. Fiberin ayrıcalığı önceden neden yoktu şimdi neden var?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, 50 Mbps' te kadar olan paketler 100 Mbps' te kadar güncellenecek ve paket ücreti 99.90 TL' dir.
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 35 Mbps' te kadar olan paketler pakette değişiklik yapılmaması durumunda 95 TL olarak devam edecek. Ama Gigafiber de altyapının desteklediği yerde 1000 Mbps' te kadar hız alabileceksiniz ve paket ücreti 99.90 TL' dir.
  • mustafa371988 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol ettiğimde paketiniz 75 Mbps' te kadar görünüyor. Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? İlgili ekibimiz 100 Mbps' te kadar olan pakete geçişinizi yaparak bilgi verecektir.
  • VincentJanssen V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Çankaya 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor.
  • Türknet tt altyapısı mı kullanıyor?

• Ben Türknet'e 1-2 hafta kadar önce geçtiydim, çok fazla kesinti olunca eskiden kullandığım Kablonet'e dönmek zorunda kaldım. Bu adamların fiyat konusunda fahiş olduklarını düşünmüyorum. Ülkenin ekonomide geldiği nokta göz önüne alınırsa aslında 10-15 dolara internet kullanıyoruz. Kablonet'in falan bundan çok daha fazla fiyatları, 130 TL benim sınırsız paket. Akşam hız düşüren saçma bir paketi bile şu adamların verdiği sınırsız paketle aynı fiyat.

Aslında geçtiğim gibi sürekli kesintiler yaşamasaydım çıkmazdım burada devreye biraz Türk Telekom'a bağlı olmaları da giriyor. Türk Telekom ekipleri bakıyordu arızaya. Anlayacağınız gibi Türk Telekom da 2-3 günde çözüyor arızaları anca. Burada yine Turknet'e kızmıyorum çünkü bu ülkede mafyacılık olarak yürütülüyor her iş malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 11 Haziran 2021; 14:39:2 >
  • ismail ismailoglu 32 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ADSL ve VDSL' de yerleşik operatör altyapısını kullanarak hizmet veriyoruz. Adresinizde eğer yerleşik operatörün fiber altyapısı varsa 100 Mbps' te kadar fiber hizmeti de veriyoruz. GigaFiber' de ise kendi altyapımızı kullanarak hizmet veriyoruz.
  • Altyapı gelir gelmez başvurdum 100mbit destekliyor 94mbit hız alıyorum, 15 gün oldu daha 85 TL çok iyi diyordum bir baktım ki maillerime 99 TL olmuş :)

• Axib0y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilk ay faturanız 85 TL olarak gelecektir. Konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • fiber altyapıda çok iyiydi 100 mbit 85 lira, 99 da fena sayılmaz.

• Bu da birşey mi, Turkcell Superbox 140 tl ödüyordum 10 mbit sınırsız. Yeni fiyatı 600 tl.

Devede kulak.

• ykurtulus kullanıcısına yanıt

Hadi hayırlı olsun.

• Altyapıda iyileşme olmayacağını iyi bildikleri için iyileşirse aynı fiyata yüksek hız kullanırsınız diyorlar :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.