Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.322
Cevap
307
Favori
875.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Turknet karınca hızı çözüm İnternet!! Laf olsun diye gelen cevaplar bıktık artık!

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlettiğiniz hız testi sonuçlarını teknik uzmanlarımız kontrol ederek size bilgi verecektir. Gelişmeleri www.turk.net/oim sayfamızdan takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4905500FE

Neden 3 iş günü? Sıfırdan kurulum yapılmayacak ki? Sistem üzerinden sorun giderilecek. Ne kadar zor olabilir? Bu kadar bekletmenize gerek yok.

Hangi 3 gün. Atıyorlar hocam

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Peki bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu arkadaşlarım yerleşik operatör saha ekiplerine iletmiştir. Ekiplerden gelen bilgide sorunun çözümlendiği bilgisi verilmiştir. Sorunun devam etmesi üzerine teknik uzmanlarımız olumsuz teyit vererek arızayı tekrar ekiplere iletmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz. Konuyu ben de yakından takip ediyorum.
  • Anlayışınız için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Hani 3 gün diyorsunuz? 10 tane 3 gün mü çözüm süreniz? Yeni fiber optik hatlarla döşeme yapmayacaksınız.

• Ankarada nezaman kendi fiber internet gelecektir ilcelerine

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Türknet e geçiş işlemlerim 2 gündür aktivasyon sürecinde. Acaba şu an ne durumda? Abone numaram 2161890

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 23 Mayıs 2021; 8:51:50 >

Turknet beceriksizliktir. Sanki karşınızda aptal var insanlar hiç anlamıyor bu konulardan. İç tesisat kaynaklı ise nasıl 86 alıyor? Göz göre göre yalan söylüyorsunuz. Santralde port değiştirseniz hız düzelecek. Her geçen gün hızım düşüyor. Daha 1 sene bile olmadı 12 snr ile 85 mb alırken şimdi 8 snr 86 mb. Port değiştirin port. İç tesisatımda sorun yok.

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

• Sizi Allah bildiği gibi yapsın dünkü 70 kere kopan internetimde bugün 2 saatir internet geldi diye kapatıyorsunuz hemen arıza kaydını 2 saat içindemi arıza kaydına bakıyorsunuz

Dslam kilidiniz var sanırım boşa uğraşmayın yapacağınız şeyi söyleyeyim

Turknet forumuna girin bir konu açın dslam kilidini kaldırın diye abone numaranızı yazın, @efg yi etiketleyin. Bitti gitti. Adam o an aktifse gördüğü an kaldırıyor :D

±++++++++

O 12 snr ile 86 MB, şuan 8snr ile 86mb ye de cevap vermiş olayım, hocam zamanla saha dolabında yük artıyor, hâliyle snr felan düşüyor. Biraz daha artarsa hızınız düşecek Zaten,

Bende ilk zamanlardq 13 snr ile 100mnps kullanırdım, şuan 3 snr ile kullanıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi << PriSonerS >> -- 23 Mayıs 2021; 13:19:24 >
  • Evet bana göre de kilit var ama yok diyorlar. Bahsettiğiniz kişi tuknrt ekibinden mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 23 Mayıs 2021; 13:19:47 >
    Hat değerlerine bakabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi << PriSonerS >> -- 23 Mayıs 2021; 13:19:59 >
    Turknet Forumunda yetkili, dslam kilidi kaldırmaya yetkisi var ama patır patır kaldırıyor idi

• TurkNet Destek Burada

Modem üzerinden snr i 4 e düşürdüğünuzde bağlantı hızı 88057 de kalıyorsa dslam kilidi, bu 88.057 üzerine çıkıyorsa kilit yoktur, snr düşürerek bir tık daha fazla hız alabilirsiniz.

(Snr düşürünce stabilitenin bozulacağını, kopmaların başlayabileceğini unutmayın)

• Hız 88 üzerine çıkarsa peki mesela sorun saha dolabı port olabilir mi? Çünkü dışarıdan yeni cat6 çektim 3 4 ay olmuştur,modem deseniz 1 senelik Asus modem. Buna bakılsın diye talep oluşturdum kale alan olmadı pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 23 Mayıs 2021; 13:39:29 >
    Sorun dediğiniz önceden 12 snr ile 86mbps almanız, şuan ise 8 snr ile mi 86 mbps almanız mı ?

Bu ise kastettiğiniz bu sorun değil ki, buna turknet de birşey yapamaz maalesef. Saha dolabına yeni abone gelmiştir, veya mevcut aboneler hız yükseltmiştir. Bu da dolap kapasitesini, haliyle sizi de etkiliyor...

• Hayır daha önce kendim elle 12 yapıyordum snr ona rağmen 86 hız vardı. Şimdi baktım hzıımda düşme var devredıışı yaptım hız 86 snr 8 aynı hat aynı modem hatta ekstra tesisat çekildi bir kaç ay önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 23 Mayıs 2021; 13:53:35 >
  • 
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.