Binbaşı
30 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 179 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Selam

Yaklaşık 2 ay öncesine kadar 6S kullanıyordum, 16 GB olmasından dolayı hafıza zar zor yetiyordu. Xiaomi note 11s aldım ve kullanıyorum güzel telefon. Ama iphone kullanmak başka birşey. Android kalitesiz harbiden. biraz pişmanlık oldu gibi aslında ben hafıza yükseltme yapıp devam ederim diye düşünmüştüm ama aldım artık. Satmaya karar versem 1200 TL zarar olacak. Yerine iPhone 7 alsam 2 bin TL kalıyor geriye. Ne yapayım sizce?

Bu telefondan şikayetçi degilim ama iphone la devam etmem gerekiyordu kesinlikle. Whatsapp aktarana kadar işkence çektim resmen, yazısmaları aldım sadece

arkadaşlar son 3-4 senede PS3 aldım sattım ps2 aldım sattım sonra tekrar PS3 aldım sattım, PC toplayıp sattım vs vs. şu an PS4 slim var elimde bi adam akıllı FIFA ve F1 oynuyorum ve bu cihazda satılık 🙂 o kadar çok aldım sattım ki. Şu an tek düşüncem 32 inç TV için ddr4 tabanlı internet için PC toplamak. çok küçük yaşlardan beri oyun oynuyorum bıkkınlık geldi bence. He birde kuzenle sadece pes 2013 atıyoruz belki PS3 alırım diye düşünüyorum

Edit: bence sorun yalnızlık 🔥 yaş 26

daha da ötesi araba almak istiyorum bir türlü karar veremedim mesela. bekledikçe alım gücü daha da düşecek

Herkese selam, bir müddettir PS4 Slim kullanıyorum ve ayrıca ortalama bir gaming laptopum var (GTX 950M). Bu ikiliyle vedalaşmak istiyorum hem ekonomik yönden rahatlamak hem de oyunlara doygunluğum var zevk alamıyorum pek, sadece kuzenle Pes 2013 atıyoruz. Masamda 82 ekran samsung tv-monitörüm var yeni almıştım. Ayrıca 250 watt güç kaynağı ve casper boş kasa, Aerocool kule tipi soğutucu, tp-link wifi adaptör (pcı express girişli), logitech kablosuz klavye mouse setim var (mk235). Kasayı masaya koymak istediğimde çok yer kaplıyor, alta koymak istersemde klavye mouse tam çekmiyor böyle de bir sorun var.

Açıkçası şöyle ekonomik yönden beni sarsmayacak, rahatlıkla 720p yüksek ayarlarda Pes 2013, Pes 2010 gibi oyunları oynayabileceğim bir sistem istiyorum. İşlemci tarafında Quad serisi abartı olur diye düşünüyorum bu oyunlar için hem de tdp değerleri yüksek oluyor. 775 pin intel ve toplamda 4 gb ram destekli bir anakart yeterli olur diye düşünüyorum. Win7 gider bu sisteme ama chrome da falan desteği nasıldır acaba. Ekran kartı zaten en önemli bileşen. Ya da bunu yapmayıp bir tane PS3 mü alsam diye düşünüyorum hem kolları kablosuz çok daha rahat olur.

Merhaba arkadaşlar siyah slim kasa konsolum var. Silver rengi çok seviyorum gümüş gri yani. Boya tavsiyesi verir misiniz en kalitelisinden olur

arkadaşlar turknetten çıkıyorum, internet kutusuna geçiş için evraklar hazır yarın kargoya vericem ama millenicom a mı geçsem? altyapı turk telekom vae altyapısı ve sorunsuz hizmet alıyorum fakat hat değerlerimden dolayı kaliteli bir şekilde alabilecegim hız 50 mbps. 80 i görüyor modem ama zannediyorum 80 verirlerse snr margin çok düşecek ve kopmalar olacak.

Arkadaşlar selam, elimde MSI GL62 oyuncu laptopu var, fanı en az 3000 rpm dönüyor haliyle nette dolaşırken ses oluyor. Şöyle ikinci el 3.4. nesil soğutması iyi olan fan dönüş hızı düşük birşey arıyorum model tavsiyesi verir misiniz? On numara bileşenleri soğutmak için gitmişler laptopa küçücük tek fan koymuşlar. Birde yazılım ile soğutma performansı kötü olmaması için en az 3000'de dönecek şekilde ayarlamışlar.

Merhaba arkadaşlar

2-3 gün önce çok temiz olarak aldığım GL62 laptop ile alakalı şikayetim var. Fan en düşük 3000 rpm de çalışıyor. İnternette bayağı araştırdım. EC firmware son sürüme getirdim, en düşüğe aldım fakat değişmedi. Boştayken bu ses gerçekten rahatsız edici. Oyunda birşey demiyorum normal zaten. Nasıl yapabiliriz? Baya beğenerek aldım.

Windows 10 key aldım, tutupta windows 8.1'e de sırf bu yüzden dönmek istemem, hatta şu an 8 gb ram var bir 8 daha almak isterim. Detaylı temizliğini bakımını aldığım gibi yaptım neredeyse toz yok diyebilirim

Merhaba herkese

Tp-Link WR940N access point/router için open-wrt firmware yüklemiştim uzun zaman önce. Şimdi satmak için orjinal firmware yüklemek istiyorum fakat fotoğrafta görüldüğü üzere kullanıcı adı ve şifremi hatırlamıyorum, resete basınca hiçbir tepki vermiyor. telnet vs. denedim fakat bağlanmadı hiçbir şekilde. ne yapmalıyım cihaz kaldı böyle. tp link servise versem hiç değmeyecek çünkü en az satacağım para kadar ücret alırlar kesin. böylece kaldım şifreyi hiçbir şekilde hatırlamıyorum ayrıca kullanıcı adı da root olmayabilir

edit : modem üzerindeki reset tuşu bir işe yaramıyor.

Merhaba elimde casper kasa var, dış kasası çok temiz durumda kasa olarak bunu kullanmayı düşünüyorum. Şu an DDR3 tabanlı, 775 pin çift çekirdek destekli anakartının web sitesinin dahi olmadığı (pegatron) bir iş gören sistem var. Öncelikle seçenekler şunlar :

H81 çipsetli bir anakart alsam diyorum 1150 pin işlemciler pahalı değil tabi bunlar 2.el olarak, fakat 1150 pin anakart fiyatları uçuk durumda çok pahalı neden böyle anlamıyorum

Buna nazaran diyorum 600-700 gibi saçma fiyatlara eski mimarı alacağıma şu an hepsiburada da sıfır DDR4 anakartlar 400-450 TL. Fakat burada da işlemciler çok pahalı. Ryzen 3 1200 2.eli 1000 tl.

775 pin üst düzey sistem toplasam desem; uefi bios yok ayrıca performans artışı devasa olmayacak bunlarda da 775 pin üst düzey anakart ve işlemci fiyatlarını abartmışlar sanki i5 4.nesil işlemci alıyormuşuz gibi Q9550 lere 300-350 yazmışlar.

Not : Kasayı 32 inç Samsung Monitör TV de kullanıyorum çözünürlük 1080p.

Herkese selam yaşım 25, arabalardan pek anlamıyorum fakat golf 5 aracın kasası hoşuma gidiyor, araç tavsiyeleriniz nelerdir? bütçe olarak 100 bin civarı rakamlar zorluyor açıkçası. Golf 5 sevdiğim bir araç çocukluğumdan beri 2005 most wanted dan tanırım kafamdaki tek araç.

Hakkında
Forum İmzası:

TurkNet'e gel hem sen hem ben 1 ay boyunca bedava internet kullanalım. Davet Kodum : CSB62XY74BRR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Mobil cihaz
apple
Operatör
turkcell
ISS
TürkNet
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Modem
Keenetic
Formula 1
Renault Sport
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.903
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 33.283 (Bu ay: 277)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.809 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.