Şimdi Ara

Türknet bilgilerimizi kimlerle paylaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen hafta başvuru yaparak dün türknet'e geçtim.

1 gün sonra yani bugün, 02129290571 numarasından arayıp "hayırlı olsun, türknet'e geçmişsiniz ama iptv de almıştınız onu bağlatmamışsınız Digitürk gelip bağlasın hemen vs" dedi.

Fiyat sorunca klasik hızlı bir geçiş yaptı tabi.

Ben bir türknet'i arayıp sorayım diyince de yüzüme kapadılar ve numarayı aradığımda çalmıyor bile.

Kişisel bilgilerimizi hangi dolandırıcılarla paylaşıyorlar, bilginiz olsun.

Bir de "zaten türknet'ten arıyorum" diyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Turknet destek, Hocam var mı böyle bir durum?
    Son günlerde yeni numaralar türedi zaten..
    Özellikle dijitürk satan firmalar itler gibi türediler, turknetten de acayip sıkıldım, basit bir problem günlerdir çözülmüyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, hizmet numaralarını ya da iletişim numaralarını 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Bu konuda gelen aramalara cevap vermemenizi rica ederiz.
  • kincade K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı ve sorununuzu PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • turknet le alakası yok benide haftada 2 kere dijitürk ten arıyıorlar çeşitli numaralardan dijitürk bunlatıyıor

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Siz paylaşmıyorsanız bunlar türknet'e geçtiğimi nereden biliyor?

Üstelik "türknet'ten arıyorum" diyorlar.

Firma adını bu şekilde kullananlara yasal bir işlem düşünüyor musunuz?

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    Hayır, konu sahibi kesinlikle haklı. Beni de az önce aradılar ve TurkNet hattının yasal sahibinin ismiyle hitap ettiler. Bunun dışında aranılan numara vs. benim adıma ve o isimle tek bağlantısı TurkNet aboneliği.

• Az önce beni de aradılar. Kendilerini Türknet olarak tanıttılar. Güya Digitürk paketi ile birlikte Türkneti yeni bağlatmışım ve faturam 99 tl olmuş. Eve gelip bağlayalım diyorlar. Saçmalığa bakar mısın ki Türkneti 1 yıldır kullanıyorum. Yani yeni bağlatma falan yok. Nasıl oluyor da benim ismimi ve abonelik bilgilerimi biliyorlar?
  • Bence bazı firmanız çalışanları abone bilgilerini satıyor. Başka türlü bu iş olmaz.
  • günde 2 kere arıyorlar telekom dan .geçiş yapalım diyearamayın desemde arıyorlar

• freeboyy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biz iletişim bilgileriniz kesinlikle 3 kişiler ve kurumlarla paylaşmıyoruz. Konuyu hukuk birimimize ilettim. Sizi arayan numarayı benimle paylaşabilir misiniz?
  • Reindot R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biz iletişim bilgileriniz kesinlikle 3 kişiler ve kurumlarla paylaşmıyoruz. Konuyu hukuk birimimize ilettim. Sizi arayan numarayı benimle paylaşabilir misiniz?
  • RandomT R kullanıcısına yanıt
    +902129290571
    Konu sahibi ile aynı numara.

Numara bu:02129290571

Aynı numara başka arkadaşları da aramış.

Merhaba, bu konuyu araştırıyoruz. GSM numaranızı da PM üzerinden benimle paylaşır mısınız?
    Merhaba, bu konuyu araştırıyoruz. GSM numaranızı da PM üzerinden benimle paylaşır mısınız?
  • Kesinlikle paylaşmıyorlardır numaralarınızı arkadaşlar emin olabilirsiniz bundan
  • Diğer sağlayıcılardada böyle bir durum görülüyor, sanırım TT kaynaklı biri verileri satıyor.
  • Davet kodumla iki arkadaşıma Turknet bağlattık. 2 gün sonra ikisini de digitürk bağlamak için aramışlar. bana sordular ama dolandırıcı olduklarını söyledim. şimdiye kadar aramayan digiturk vs gibi numaralar turknet aboneliğinin hemen hemen ardından aramaları bence hiç de tesadüf değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.