Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Speedtest de web üzerinde Change Server kısmını lokasyona en yakın yeri değiştirin, uzaklaştıkça ping değeri yükseliyor. Örnek: Adana serverde 4 ms, kilis server 26, gaziantep server 77 ms aldım.
  • armax kullanıcısına yanıt
    Diğerlerinide denedim en düşük TurkNet serverda çıkıyor oda 29 ms falan neyse çok önemli değil benim için oyun falan oynamıyorum zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    geçiş yapılan firmayla alakalı olabilir bakalım ne olcak
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Redline RL-WR1500 modem mevcut hocam. 75'e 10 hizmet alacağım Türknetten . Sıkıntı çıkarır mı? 300Mbps Wireless NAP/Router diyor.
  • Triac3 T kullanıcısına yanıt
    Yeni mi koyuldu kutu? Ne zamandır var?
    Aktif olarak fiber kullanan yoksa altyapıyı aktif etmemişlerdir, yeniyse bitmemiş de olabilir.

Ben de millenicom kullanıyorum upload hızını 10 veriyorlarsa geçerim, yoksa kalır böyle yapacak bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcpcpcpc -- 17 Eylül 2020; 4:30:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adres değişikliğinde gidilen adreste fiber olması durumunu bir an önce halletmeniz lazım mevcut aboneliği neden iptal edelim paraysa zaten parayı alıyorsunuz.

Merhaba, GSM numaranızı ve XDSL numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz normalde ama modem konusu benim çok bildiğim birşey değil bilen arkadaşlar cevaplasın

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj ile paylaştım

• emo5313 kullanıcısına yanıt
    Mevcut müşterilerimiz için çalışmalarımız devam ediyor. Tamamlandığında bakır altyapıdan fiber altyapıya geçişler için bizi takipte kalın.
  • gokemgok G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş işlemlerinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • armax kullanıcısına yanıt
    İstanbulda değilseniz ping yüksek çıkar. Türknetin ana sunucuları istanbulda Türkiyenin neresinde olursanız olun iletişimi istanbul üstünden sağlıyorsunuz. İstanbula olan uzaklık arttıkça ping yükselir.
    Merhaba, geçiş işlemlerinde size modem gönderimi yapmıyoruz. Mevcut modeminizi kullanmaya devam ediyorsunuz.
  • Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, geçiş işleminde mevcut modeminiz ile devam ediyorsunuz. ADSL ve VDSL aboneliklerinde eğer modem satın alırsanız kargo ile gönderim yapıyoruz. Fiberde ise geçiş işlemi olmayıp yeni başlatılan aboneliklerde ekipler gelirken modemi getiriyorlar.
    Hayırlı olsun sanırım ilk TT alttapili turknet Fibere geçen sizsiniz.
    CGNAT bilgisi verir misiniz?
    Yani modemin İnternet den aldığı ip ile İnternet deki gerçek ip nonuz aynımı?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Bunlara nerden bakacağız bilmiyorum ama modeme girip bakmaya çalışırım

Modem deki ip no gorebildiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinözd

Bende bu konu ile ilgili 2 kez teyit aldım müşteri hizmetlerinden. Netspeed den geçiş yapacağımı söyledim, bana yeni modem göndereceklerini evraklarınız bize ulaşınca modem çıkışının yapılacağını bildirdi ve bunu 2 farklı temsilci ile görüşerek teyit ettirdim. Evrakları gönderdim bakalım, ne tür işlem yapacaklar abonelik aktif olunca yazarım tekrardan.
    Hocam bundan 20 gun once netspeet fiber aboneligimi actirdim ve120 tl ilk kurulum ucretini pesin ilk faturada gonderilmesii bildirdim turk telekom elemanlari gelip tplik arcer vr1200 modemi takip gittiler 75 mps fiber paketteyim 94 tl ve 9 tl modem kirasi odeyecegim ilk faturam daha cikmadi 5 gundur netspeet mh merkezini ariyorum saatlerce bekletiyorlar donenyok online islem merkezindende aranmam icin ariza kaydi biraktim donmediler bende turknet fibere gecmeyi dusunuyorum bulundugum daireye kadar fiber cekili sizin islem bitsin size uygulanan porosudere gore islem yapacagim isleminiz bittiginde burda detayli bilgi verirseniz sevinirim
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fyilmaz

Arkadaşlar aktivasyon süreci tamamlandı az önce. Millenicomun modemi takılı önce modeme baglanmadi, modem otomatik olarak fabrika ayarlarına dönmüş sanırım wifi şifresi modemin arkasında ki varsayilan şifreye dönmüş modemde yazan wifi parola ile modeme giriş yaptım Turknet kullanici adı ve şifresi otomatik olarak girilmiş modeme şuan internet aktif ve hız testi paylaşıyorum ekte.

Check out my Speedtest result! How fast is your internet?https://www.speedtest.net/result/a/6509023514

Modemin ne olacagi ise belli değil hala ZTE mi kalacak Zyxel mi gelecek bakalım hayırlısı.
    Hocam gecis aninda internet nekadar sure kesik kaldi netspeet uzerinden gecis yapacagim ayni gun icinde 1-2 saati gectimi sizde

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.