Şimdi Ara

TurkNet Ankastreye Kablo Bile Cekmemis!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sali gunu aradim.evrakladi aldim gittim carsiya kargolamak icin geldigimde binadaki kutuyu acmislardi benim baglantimi acaba dedim ama bakdim bir sey yokdu persembe kullanabilirsiniz diye sms geldi ve gene kablo yok aradim ilgilenecgiz dediler ne arayan ne soran var mh calisiyoruz diyor

Binaya yakin santral var acaba orayami cekdiler dedim ama acmamiz yasakmis ustunde yazan bu ellemedim bende

Yardim lazim napim BTK ya mi verim bunlari ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Haluk Bey, Aktivasyon süreciniz 06.07.2017 tarihinde tamamlanmıştır. Ancak ADSL sinyali modeminize ulaşmadığı için 06.07.2017 tarihinde şikayetinizi çağrı merkezi kanalından aldık. Bu şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Teşekkürler...
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Kabloyu bagladim modem arayuzune girince degerler vs de geldi dsl internette yaniyor ama buseferde erisim yok

• Modeme reset at tekrar kurulum yap sonra gelmezse tekrar kayıt oluştur modem ip almıyor buda santral kaynaklı bilerek yapılan sorun
  • Kurulumu doğru yaptığına emin misin ? Kullanıcı adı şifre vs. doğru girdiğine emin misin ?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    TT çalışanları yanlış portu bağlayabiliyor.
    Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    Modem degerleri geliyor internette yaniyor ancak baglanti yok

Hizli kurulumdan verdikleri sifreyle kurukum yapdim hat degerleri falan var hersey sadece net yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 7 Temmuz 2017; 18:14:6 >
  • Tamamdir sife icin aradim ayarlar yapildi net geldi ama busaferde 0.2 down 0.4 upload hizi var

Yapadayiz ama bune anlamadimki

Ping175

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Tamamdir sife icin aradim ayarlar yapildi net geldi ama busaferde 0.2 down 0.4 upload hizi var

Yapadayiz ama bune anlamadimki

Ping175

Aynı durum bendede oldu. 0.2-0.3 hız ile 1 ay kadar kullandım daha sonra hızımı 1-2 yaptılar bu şekilde alıyorum şuan. Bende yapadayım ve sitelerinde güya bana max 35 verebililermiş ama ben 3 ü bile görmedim. Üstelik netim sürekli kopuyor.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Vallaha bir sry yapsinlar duzelmesse tahhut yok iptale der telekomdan alirim zor degil ama btkya kadar sikayet edicegim ben

• türk telekomsa türk telekom kullanıcaksın hocam başka firma sokmiycaksın araya altyapıyı hangisi sağlarsa ondan hizmet almak en iyisi

• erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    haklısın ama turk telekomda pahalı geldı superonlıne fıber vardı adslye gecırelım dedı yenı tasındıgımdan dolayı ama oda 16mbps 50gb akn 59tl dedı bu aknsız verdı dıye gecdım napalım tahhut yok neysekı

hat degerlerı vs attım bakarmısınız bir

https://forum.donanimhaber.com/turknet-rezil-hiz--127477606
  • Hattınız aşırı kötü santrale çok mu uzaksınız acaba ?
    yoo aksıne tam evden cıkınca 4 metre solda santral

beyaz telefon kutusu tam dedıgım gibi 4 metre otede sabahda kablo ceken telekomdan ekıb de orayla ugrasıyordu falan

yapa dıyemı boyle acaba yapayı kapattırsam 150gblıkdan alsam ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 7 Temmuz 2017; 21:23:58 >
  • Abi zaten 1mb hızın var kotasız olsa be olur kapattır yapa yı öyle dene en kötü yine 1mb gemir sen de onda da yavas kopan internet ile 150gb ı geçemezsin ha geçtin diyelim 1mb i kaça düşürecek abi 56kb e mi

• hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Telekom santrali yakindada demekki yapa uzakda kaliyor 150gbi telekom santralinden verirse hiz baya artar

• Yapayi kapatsam aknli alsam telekom aantralina gecirirlermi ya evin dibinde

• Yani olabilir dene 150akk da kötü değil 1mb hız için zaten suan mak. 1mb hız geliyor sana ayın 1 inde indirmeye bıraksan 30 günde 150gb inmez o derece az internetin sen bi yapa dan çıkmayı dene olmadı geri dönersin alt deve değil uçunta ölüm yok ya dene sen dinle beni faydasını göreceksin

• hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Bir kac tane sikayet birakdim turknete gelen cevaplara vs bakicam bir etkisi olmassa arayip cikacagim yapadan

• Çık çık fazla durma güven bana çık sen memnun kalacaksın bak gör çıkınca

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.