Şimdi Ara

Turknet 350gb AKN (Kimlere Tanımlandı?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OIM'den kontrol ettiğimde 350gb akn olduğunu gördüm.Bi tek ben de mi var 350gb.Diğer arkadaşlara 250gb tanımlamışlar.acaba Türknet ile 1 yılı geçenlere mi 350gb veriyorlar?

• 1 yılı geçene değil. Ben 2016 da üye oldum 250 gb akk var arkadaşım nisanda üye oldu 350 gb
  • 1 yıldan fazla oldu benimde Türknete geçeli

250gb kotam var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben geçen ay abone oldum bana yapılmadı.
  • Merhaba, hizmet kontrollerinizi sağlamak için GSM numaranızı rica edebilir miyim?
  • Şanslısınız bana 250 GB bile tanımlamadılar. Hâlen 150 GB görünüyor. Müşteri hizmetleri de ancak 150 GB dolunca 100 GB hediye edilecek gibi birşeyler zırvaladı.

• Arkadaşlar benim 150 gb ? Siz 250 gb diye söyleniyorsunuz ama benim niye 150 gb ? :D
  • benimki de hala 150 GB :) kota çok önemli değil de şu hız ve kopma sorununu bir halledebilsek süper olacak.
  • beni geçen hafta turknet otomatik ses kaydı ile aradı.bişey deniyoruz yaz boyunca kotaları 250 gb a çıkardık,sıkıntı olmazsa böyle devam edeceğiz tarzında bişe zırvaladı kapadı.
    şimdi OIM den baktım 250 gb olmuş bu ay
  • bende mart ayında abone oldum banada 250GB tanımlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

beni geçen hafta turknet otomatik ses kaydı ile aradı.bişey deniyoruz yaz boyunca kotaları 250 gb a çıkardık,sıkıntı olmazsa böyle devam edeceğiz tarzında bişe zırvaladı kapadı.
    şimdi OIM den baktım 250 gb olmuş bu ay

o olay otomatik galiba ben yapa alt yapısındayım benide aradı sistem aynı metni soyledi.
  • Arkadaşlar şöyle bir durum söz konusu. Bu akn kalıcı değildir. Nisan ayından önce Türknet abonelerine "yaza hoş geldiniz" kampaynası sunmuşlar. 100 ile 200 gb hediye paketleri dağıtıyorlarmış. Bu 3 aylık bir güzellik. Bu yani durum ;)
  • dün gece kotam sıfırlandı 350gb yazıyor :)
  • Türknet kendini aştı ben olsam hiç akk uygulamam daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

dün gece kotam sıfırlandı 350gb yazıyor :)

Aramıza hoşgeldin.Yakında Turknet 350gb Kullananlar Külübü açacağım bu gidişle :)
  • Böyle şeyler yeni kullanıcı kazanmak için edilir. Ben mayısda başvurdum ve kullanıyorum. Bize yapılan edilen birşey yok :(
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Normal kullanıcılara 150-200 Gb yeterli Adsl kullanırken zaten 150 gb yetiyordu ancak AKK'siz Vdsl2'li internetim olunca 350 Gb standart olmaya başladı ay sonu tekrar atarım kullanıcıların ortalama kullanımlarına göre deneyebilirsiniz.

Teşekkürler Türknet inşallah sorunsuz devam edersiniz.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve biz sizinle beraber daha mutluyuz. Teşekkür ederiz.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Hocam size yeni hat mi cekildi onceden hizdan sikayetciydiniz?

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Hayır Türk Telekom'da santralde tanıdıklar felan çıktı dedim bak başınız yanacak adam gibi interneti düzeltin sağolsunlar Vdsl2'ye geçirip hattı düzelttiler benim sıkıntı hem santrale uzağım hemde binaya gelen bakır kabloda 2 tane ek var.

Hızım yükseldiği için Fiber projeyi iptal edince Türk Telekom'dan hattımı Türknete taşıdım aynı hızı AKK'siz kullanıyorum ping biraz yüksek ama idare ediyorum.

Eski tip dolabın patlamasını bekliyorum patlarsa yeni kabin ile değiştirecekler bu sefer AKK'siz internete elveda diyebilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.