Şimdi Ara

Turknet 350gb AKN (Kimlere Tanımlandı?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Turknet bana 250 verdi ama 350gb a hayir demem:) @TurkNetDestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç bela port baglattik bir haftadır internet yok turknet interneti açmış online işlemler den gözüküyor ama hala ne gelen var ne giden arıza kaydı açtık arayan bile yok eğer kullanmadığım halde benden para talep ederler ise haram olsun İnşallah bugünden kapatıyorum interneti yeter artık yazıklar olsun TÜRK NET

• 2 sene turknet taahhütüm bitince ttnete geçmiştim, aynı ay 2 hafta kullandıktan sonra tekrar turknete döndüm 150gb verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me[S]uT -- 1 Ağustos 2017; 22:42:36 >
  • 2 ay 350gb akn kullandıktan sonra bu ay 250gb vermişler :) tüh be alışmıştık 350gb'ye .....

Turknet 350gb AKN (Kimlere Tanımlandı?)
  • 350gb tan 250gb ta düşmüş benim kota.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

350gb tan 250gb ta düşmüş benim kota.

iyi alışmıştık 350gb'a:) yakında yeni paketler çıkar bu konuda.tahminim 3 paket olur. 150gb-250gb ve 350gb akn li paketler şeklinde.
  • 2016 kasım abonesiyim.. Kotam 250 GB...Buna da şükür..
  • arokh kullanıcısına yanıt
    Bende 2016 eylül . 250 tanımlı

• Arkadaşlar yeni aya girdik, son 3 aydır 250gb kotası olanlar, bu ayda 250gb alabildiniz mi yoksa kotalar 150gb a geri mi döndü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: truva1975

Arkadaşlar yeni aya girdik, son 3 aydır 250gb kotası olanlar, bu ayda 250gb alabildiniz mi yoksa kotalar 150gb a geri mi döndü?

AKN'li paketler 150 GB'ye döndü. 250 GB sağlayabilirlerse daha sonradan duyurulur diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.