Şimdi Ara

TürkNet 100 Mbit / 150 GB AKN / 1000 DK SORU!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaw bi türlü inanamadım bizim bina 100 mbit en fazla. şimdi sadece 60 tl ye 100 mbit hızım mı olcak? (hani tam 100 olmaz 70-80 anlarım ama 50'ye düşmesin) acil cevap bu türk telekom 24 bit 17 mbit'e düştü boş para ödüyoz

• Derdini anlamiyorum. 50 mbit neyine yetmez? Ben bugün aknsiz 16mbit paketine gectim, sükür diyorum
  • 16 olsa ne iyi olur diyorum 50yi beğenemiyorsun ya la sen 16 megabite raziyim 16 1800 kbps indirmeye raziyim yani 5000 kbps indirmeye değil tam tamına 1800 kbps indirmeye razıyım 700 le indiriyorum şuan maks kanser oluyorum indirme yaparken türkiyede 50 megabit bağlatabiliyorsan öp başına koy
  • Bölgende kullanan kullanıcı varsa onlardan speedtest atmalarını iste aldıkları hız yüksekse ve 100 megabit bağlatabilirsen 80 megabit civarı alırsın turknet %20 kısıyor zaten kesin olarak.
  • Bende ilk aldığımda inanmıyordum ancak 75 MB hızlı olan paketten aldım ancak yaklaşık 50 MB alıyorum bence buda yeterli çok kasmayada gerek yok.
  • 77 mbit olan paketten aldım bana yaklaşık 60 mbit geliyor. %15-20 kesinti olabilir. Ayrıca evet doğru 60 liraya alabileceğin en yüksek hızı veriyorlar.
  • altyapı stabil 150 mbit beyler de bakalım ne olacak?
  • bu arada ttnet den iyidir heralde? :D
  • Hat değerleri atacan bizde bakacaz öyle bilgi verecez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söyle izah edeyim..

Cogu konuda ttneti mumla aratiyor ? misal

Sayfa aciyosun dönüyo dönüyo dönüyo.. bekliyo.. ne aciyo ne error veriyor.. türknetle ilgili.

AKK Hizini uygularken 3072 hizini. vermiyor. asagi yukari 384 kb falan olmasi laizm yanilmiyorsam.

310 civarlarinda kaliyor yani.. Iyi midir dersen hayir.. Son günlerde yapa bilmemnesiyle zaten vdsllerin cogunu akkli birakarak cok dikkati üstüne de cekti.

Haa sunuda yazayim speedtestte 100 mbit alanlar bile 70 mbps de kaliyor diye biliyorum.
    Kendim 75 mbpsdeyim sözde. 61 i daha gecemedim. alinca onuda kendin görürsün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Söyle izah edeyim..

Sayfa aciyosun dönüyo dönüyo dönüyo.. bekliyo.. ne aciyo ne error veriyor.. türknetle ilgili.

AKK Hizini uygularken 3072 hizini. vermiyor. asagi yukari 384 kb falan olmasi laizm yanilmiyorsam.

310 civarlarinda kaliyor yani.. Iyi midir dersen hayir.. Son günlerde yapa bilmemnesiyle zaten vdsllerin cogunu akkli birakarak cok dikkati üstüne de cekti.

Haa sunuda yazayim speedtestte 100 mbit alanlar bile 70 mbps de kaliyor diye biliyorum.

teşekkürler kardeş de bu ttnet de şuan akk geçmedim 16 gb kullanıldı 75'ten sonra akk ama hız 1 mbit geçmiyor
    yani ttnet'de bazen bele sorunlar oluyo.
    zaten kampanya bitecek diye böyle yapıyorlar diye düşünüyorum. (2 yıl boyunca sözleşmeli)

kardeş birde birşey sorcam bu türknet'de oyunlarda (cs go) da falan ping kaç olur? Mesela ben şuan lol'de 61 ms allıyorum cs go'da 50-60 falan. bundan fazla olurmu? ondan şüpeliyimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Söyle izah edeyim..

kardeş birde özele bakarsan memnun olurum :) oradan yazabilirsin.
  • Arkadaşlar merhaba bu 100 mbps'ye kadar hız olayı nedir acaba tam olarak ? Benim ikamet ettiğim apartmanda Türk Telekom Fiber İnternet Kutusu bulunmakta. VDSL2 olarak hizmet alabiliyorum yani. Modem üzerinden bağlantı bilgilerine baktığımda hattımın en fazla 117 mbps 'ye kadar destekliyor olarak görüyorum. Bu ne kadar Türk Telekom olsa da Turk.net'e geçersem bu kutu üzerinden mi hizmet alacağım ? Yada bulunduğum şehirde ki santrallerde ki Turk.net'in altyapısına göre mi 100 mbps'ye kadar olarak bir sınırlama var ? Bu arada çoğu kişi 75 lik pakete geçtim 60 alıyorum en fazla filan demiş kesinti olursa olsun sıkıntı yok ben onun için sormuyorum yani sorumu.
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine yaz hocam altyapını kontrol edip maks hızı söylerler. Destekleyen hız 117 mbps ise de 100 mbps verirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.