Şimdi Ara

Türkler neden oyunlarda böyle? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
25.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben türklerle oynamıyorum çünkü dediklerinizi yaşadım. Türklere denk gelsem bile türkçe konuşmuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayakla para kazanmaya çalışan eleman sen değilmin? Allah bilir ne yaptın da küfür yedin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RemyDeGourmont R kullanıcısına yanıt
    cs go denen oyunda sadece ruslar ve türkler kaldı avrupadan oynuyan sayısı çok az

2 kere tek başına gir o zaman gel tekrar konuşalım ama türk olduğunu belli et ki küfretsinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: acelilctl

Ben türklerle oynamıyorum çünkü dediklerinizi yaşadım. Türklere denk gelsem bile türkçe konuşmuyorum
    Ben de konuşmuyorum artık hocam, neyse ki bahsettiğim oyunda Türk olmasına rağmen çok iyi insanlar olan 2-3 tanıdığım var onlarla vakit geçiririm hep, onun dışında hepsi böyle.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Benim de 20 arkadaş var sadece biri türk. O da düzgün biri diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanında lol öğrencem demiştim ilk başta botlarla falan oynadım sonra gerçek maçlara girdim acemiyim diye etmedikleri küfür kalmadı bende sildim kurtuldum
  • Nick'inizi yabancı koyun. Türklerle karşılaşırsanız İngilizce konuşun. Eğer takım oyununa yatkın birisiyse Türkçe'ye geçersiniz.

Ben Battlefield, CoH2 gibi basina oturunca en geç 1 saate biten şeyler oynarım genelde. Nick de yabancı. Coh2'nin oyuncu kitlesi bayağı düzgün orada velet bulmak imkansız. Bf'de bazen oluyor ona da İngilizce cevap yazınca devamı gelmiyor genelde.

Bu konuda yabancılar gerçekten örnek alınmalı.

Adamların yazdığı tek sey "noob" oluyor. Oturup sövenine denk gelmek zor.

Bizim çocuklarda ne sıkıntı var onu anlamak zor. Bir insan durup dururken küfür etmekten niye zevk alır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 29 Temmuz 2018; 17:34:53 >
  • Yabancı taklidi yapmanı öneririm, ayrıca yabancı arkadaşlar da edinirsin cs gibi oyunlarda onlar ile girersin oyuna bi daha başın ağrımaz, tabi bu işin kökten çözümü için kültür ve eğitim lazım o da bizde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runorunoruno

Yabancı taklidi yapmanı öneririm, ayrıca yabancı arkadaşlar da edinirsin cs gibi oyunlarda onlar ile girersin oyuna bi daha başın ağrımaz, tabi bu işin kökten çözümü için kültür ve eğitim lazım o da bizde yok.
    Öyle yapıyorum zaten hocam, nickim de yabancı, ilk dediğim oyunun en sağlam 10 klanından birindeyim, 100+ civarı kişiyiz toplam ve hep ingilizce konuşuyoruz, zaten klanda benden başka türk de yok, klanın en güzel yanı seviyeli olmayanı direk atıyorlar, bir keresinde terbiyesizlik yaptı diye lider yardımcısını bile atmışlardı.
  • Oyunda değil türkler her alanda böyle.
  • Yabancılar da ana bacı sayıyorlardır da sen anlamıyorsundur.
  • 30 yaşındayım hala üniversite arkadaslarimla arada lol atarız ve her oyunda sürekli küfür dinliyoruz. Gerçekten çok ilginç :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asosyal insanlar abi ne yapsın herifler sosyal hayatlarında eziliyor, Bi şey yapamıyor geliyor İnternette sövüyor

• Millet olarak cahiliz ne bekliyosun hocam adam kazandığu maçta bile nasıl .... nasıl ..... diyip duruyor. Cahil kalmakla birlikte kişiliğin oturmaması vs vs sebepleri çok en temizi fazla oynamamak yoksa sinir hastası olmak elde değil

• Abi oyundan tanıştığım arkadaşım düğünüme geldi halen görüşüyoruz. Çok kaliteli insanlar da oyun oynuyor. Çözüm klanlaşma. 600 saat l4d2 oynadım. Kim küfür etse laps attık. Kısaca bence çözüm klanlaşma. Çünkü birlerlerse bizim gibi olan insanlar da bu sorunu yaşıyor.
    Alternatif çözüm cs go sunucusu satın alın. admin siz olun söveni atın :)))
  • Nedenleri mmo ise dil bilmediği içim türk güild içine girer ama çoğu toxic dediğim kitledir, ola ki guild içinde kız var ise abazalar hemen kendini belli eder, bir süre sonra gruplaşma ve küfür işin içine girer ve sonunda dağılma. Şayet fps tarzı bir oyun ise dil gerekli değildir ama ne yazık ki orada da yine eğitimsiz olmanın yada sırf yaptığı komikmiş gibi küfürler havada uçuşur veya çekememezlik ve yenilgi anında yine saygı sıfırdır, başlar küfür ile kendini tatmin etmeye. Bu millet böyle siz siz olun online tabanlı oyunda ola ki dil varsa bu kitleden uzak durun.. yabancı guild gibisi yok tavsiye ederim. Ha birde rus oyuncular bizler kadar sevilmez oda doğamız ve ortamımız birbirine benziyor, iki ülkede çılgın kaynayan ekonomik sorun ile uğraşan bir yapıda.
  • Hocam şimdi CS GO dediğin oyunun fiyatı zamanında 5 liraya kadar düştü. Gerçekten arada bir oynayıp zaman öldürmek falan istiyorsan direk güncel olarak battlefield ı al. Belki kesin çözüm olmayabilir ama gerçekten bu tip insanlarla karşılaşma oranın ciddi oranla düşüyor. Ben WoW oynuyorum mesela. Geçen ilk başladığım MMO diye bir tane Private Silkroad serverına girdim. Arkadaş o global chatte yorum yazan Türklerin alayı keko. WoW da yaş ortalaması diğer mmo lara göre daha yüksek ve oyun aylık ücretli olduğundan o velet tayfası direk ayıklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majesthion -- 29 Temmuz 2018; 21:49:34 >
  • Herkes Türklerden dert yandığına göre rus , polak , fransız fln gelmemiş hiç oyunlarına

• Her ülkenin toxic oyuncu kitlesi var kendimizi bu kadar düşürmeye gerek.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.