Şimdi Ara

Türkler neden oyunlarda böyle? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
25.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

O yuzden bireysel olarak online oynamayi seviyorum genelde takim olarak direk arkadaslarinla oynamazsan sorun. GTA online da genelde cok guzel gorev yapiyoduk ama trolluk icin girenler direk gorevi 1 saat ugrasip tam bitircekken bilerek cikiyor yada idle duruyor icine ediyor/ GTA online oyanayacak 4 tane xboxi olan arkadasim olsa onlarla konusa konusa gorev yapsak ne guzel olurdu ya. FIFA zaten herkes deli ozellikle turklere laf edemem bu konularda.
    En iyisi arkadaşlarla oynamak hocam.
  • CS'de Türklere karşı oynamaya bayılıyorum. Smurf yada hack denk gelmezse çoğu maçta ağlıyorlar. Ben de chatten iyice kudurtuyorum. Terapi gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef insanlarla nasıl iletişim kurulacağını bilmiyoruz. Ailede öğretilen terbiye eksikliği var. Ebeveynler modern hayatın getirdiği yoğunluktan evlatları ile yeteri kadar ilgilenemiyorlar. Empati kurmasını da bilmiyoruz. Karşıdakinin yerine kendimizi koyup düşünemiyoruz.
  • Bu konu niye bu kadar tuttu anlamadım ?
  • Tüm oyunları bilmem. Ara sıra zaman buldukça Euro Truck 2 oynuyorum online olarak. Türklerden ve Ruslardan yana ciddi sıkıntılıyım oyunda ama telsizi açıp konuşmaları, küfürleşmeleri dinlediğimde Türk dediklerimizin çoğunun aslında Türk olmadığını net olarak anlayabiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Türkler ve Rusların olduğu oyunlardan direkt kaçın. Pc oyunculuğunu bıraktım. Xboxta mutluyum. Türk oyuncu çok az.
    Bende sizin gibi onlie oyunları xboxta oynuyorum hile yok Türk yok kafam rahat. PCde zaten high-end pc sahibi olmadığım için moba yada mmorpg tarzı oyunlar oynayabiliyorum ancak, en çok tercih ettiğim lol oluyor pcde, keşke şu oyun konsolda da olsa. Smite var ama Lol'ün yerini tutmuyor. Black Desert Online'ı bekliyorum şimdi konsola gelicek diye pcde oynamadım gelsinde xbox'ta oynayalım rahat rahat.
  • Dün world of warships oynarken bile rastladım. Elemanın bir yanlış bir hamle yaptı herhalde chatten direk Türkçe adama sövdü biri. Ben İngilizce bilmiyorlar ondan Türkçe sövüyorlar sandım. Meğer sövdüğü adam Türk'müş. Adam da cevap verince anladım. Nick filanda komple İngilizce bir isimdi, ben anlamadım bile adamın Türk olduğunu, ama herhalde klan isminin kısaltmasından anladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 30 Temmuz 2018; 16:16:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

O dediğiniz şekilde uzun ömürlü myko serverlar var ama hocam şöyle bir durum artık oyunun yeni haline alışan birisi eski patchte yapamaz şu anki durum da herseyi para olmaktan cikarsalar kanat utc dark knight itemleri silinse çok kisi geri döner
    Dediğin gibi de olabilir . Harcadılar güzelim oyunu

• Anne babalardan kaynaklanıyor. Özür dilemeyi, teşekkür etmeyi, hayvan ve doğa sevgisini, hata yapmayı, başka insanların yerine kendine koymayı vs. vs. uzar gider; öğretmiyorlar. Çocukları böyle yetiştiriyorlar, belirli bir yaşa geldikten sonra çok azı kendini değiştiriyor ama geri kalan %90 aynı anne babası gibi oluyor. Ondan sonra sadece oyunda değil, her yerde hayvanlardan farksız insanlar görüyorsunuz. Apartmanda biriyle karşılaşırsınız, bir günaydın demekten acizler, kuyruk beklersiniz kaynak yaparlar ve bunlar yarın yurtdışına gitse "ooo kardeş medeniyet burdaymış yavv" derler. Bunun da üstesinden gelmenin tek yolu eğitim ama o da malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jrsmurfs

Napolyon Savaşlarında nickname in ne ? Bende warbandı 7000 saat oynadım , Napoleonic wars da en iyi türk oyunculardanım büyük ihtimalle .
    Ben sabit bir nick kullanmıyorum tanımazsın ama sen söyle büyük ihtimal tanıyorumdur :D görürsem ben dhdenim derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 30 Temmuz 2018; 16:42:57 >
  • Bir Türk olarak, aynı oyuncu tarafından defalarca öldürülmeye başlarsam bende küfür ediyorum. Chatten falan değil tabi ama içimden TTNet TTNet çalışanları, kurucuları, buna müsaade edenler şeklinde uzun bir listem var

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Pubg 2 milyondan 800 bine düştü,suçlusu Türk oyuncular öyle mi?

Çıkalı bilmem kaç sene olan oyun hala hatadan,optimizasyon sorunlarından geçilmiyor ise ve bütün bunlara rağmen yapımcılar oyuna hala yeni skin ekleme çabası içerisindeyse oyuncu sayısı düşer tabi..

Cs go gibi takımlı oyunlarda takıma gelen Türkler hakkında haklı olabilirsiniz,

Bu konuda ben de katılıyorum size.

(Bu kısımdan sonrası size değil)

Fakat şu da unutulmamalı,bu oyunların bir casual bir de ranked modu var,

Kendimden örnek vereceğim,

Rainbow six sege oynuyorum,her oyun minimum 10 tane vurup kaybediyorum,insan bir zamandan sonra sinirlenmeye başlıyor,

Takımdaki diğer 4 kişiyi toplayınca benim vurduğum kadar bile vuramadıklarını görünce mikrofonu açıp içimden gelenleri döküyorum,kimse de sen toxic oyuncusun diyemez bu konuda,kolsuzsan git casual oyna benim oyunumu mahvetme.

Genel olarak oyuncularda sorun var,sadece Türk olanlarda değil,artık insan gibi hello diyerek oyuna başlayan,güzel şekilde iletişim kurarak oynayan oyuncular gelince şaşırır oldum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HerGiyotineBurnunuSokma

Bir Türk olarak, aynı oyuncu tarafından defalarca öldürülmeye başlarsam bende küfür ediyorum. Chatten falan değil tabi ama içimden TTNet TTNet çalışanları, kurucuları, buna müsaade edenler şeklinde uzun bir listem var
    İnternet bağlantısı da büyük sorun maalesef.
  • düzgün17 D kullanıcısına yanıt
    Beyin yoksullarından dolayı değişeceğim mizahtan anlamayanlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Bu konu niye bu kadar tuttu anlamadım ?
    Steins;Gate'in seçimi bu yönde olduğu için

//
    Dün Dead by Daylight oynuyorum. Oyunda yeniyim, yani harika oynayamıyorum.
    Buna rağmen 4 kişiden 2 kişiyi öldürdüm ve ölenlerden birisi de toxic diye tabir ettiğimiz hareketleri yapan oyunculardan biri.
    Öldüğüne sinir olmuş olacak ki, oyun sonuna kadar lobide beklemiş, beni kızdırabileceğini düşünüyor
    "noob, ez, oynamayı bilmiyorsun, kötü oynadın"
    Merak ettim profiline baktım, Türk çıktı. 4 kişiden 3'ü Türktü (arkadaşlar). Şaşırmadım.
    Niçin böyleyiz? Niçin oyun oynadığımızın farkında değiliz? Niçin karşımızdakinin keyfini bozmaya çalışıyoruz?
    Online oyunlarda Türklerden uzak durmaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

//
    Buna rağmen 4 kişiden 2 kişiyi öldürdüm ve ölenlerden birisi de toxic diye tabir ettiğimiz hareketleri yapan oyunculardan biri.
    Öldüğüne sinir olmuş olacak ki, oyun sonuna kadar lobide beklemiş, beni kızdırabileceğini düşünüyor
    Merak ettim profiline baktım, Türk çıktı. 4 kişiden 3'ü Türktü (arkadaşlar). Şaşırmadım.
    Niçin böyleyiz? Niçin oyun oynadığımızın farkında değiliz? Niçin karşımızdakinin keyfini bozmaya çalışıyoruz?

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/eu-west-animi-anlatiyorum--134514217

Bir kişi toxic ise %90 gizli Türktür. Ah keşke bir de düzgün gizleseler kendilerini, ş,ö,ğ,ç kullananlar var. Direk belli ediyor. Hadi kullanmadı diyelim adama Türkçe bir şey söyle bu sefer Türkçe sövmeye başlıyor. ikidir başıma geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

//

Alıntıları Göster

• Knight online da öyle, eskiden dünya kadar yabancı vardı, "bizimkilerin" yaptığı ırkçılık, koxp, küfürler yüzünden adamlara Türkiye'den girilemeyen server açtılar oraya da vpn ile girip bastırdılar, şuanda oyunun %95i bizim ülkeden ve küfür kıyamet, hile kullanımı almış başını gidiyor. En ufak örnek elimde italya bayrağı ile geziyorum diye PM atıp küfür ve tehdit eden dahi oldu. Eğitim ile alakalı birşey ne yazık ki bizim milletimiz kin ve nefretle dolu. Birde oyunda gösterilen bu cesareti gerçek hayatta bir çoğu asla gösteremiyor. Küfür korkak insanların işidir. Ufak tefek söversin sıkıntı olmaz ama çoğu zihinlerinde ki iğrenç fantazileri yazıyorlar ve düzgün bir cezaii işlemi de olmadığı için bunu tehditlerle, gülerek yapıyorlar.

• Dangalaklık ücretsiz olduğu için

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.