Şimdi Ara

Türkler neden oyunlarda böyle?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
25.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman türklerin olduğu online bir oyun oynasam, her oyuna girdiğimde en az 2-3 posta küfür yiyorum, örneklendireyim;

1. Aslında avrupa serverında oynadığım, fakat türklerin de olduğu online bir oyun oynuyorum, oyun sırasında başka bir türk arkadaşa yardım etmek için türkçe konuşup türk olduğumu belli ettim, 5-10 dk sonra partideki diğer türkler sövmeye başladı, hızlı ol level atlayamıyoruz falan diye

2. Transformice oynuyorum, şaman oldum, oyunu pek bilmiyorum elimden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorum, türkler başladı ana bacı sövmeye, çabuk ol seni mi bekleyeceğiz falan diye, bir şey demedim, oyun bitti başaramadım, başladılar tam gaz sövmeye, sinir oldum ben de sövmeye başladım, üşenmeden dakikalarca sövmeye devam ettiler, sinir olup oyundan çıktım

3. Başka bir online oyundayım, odadaki lider benim, odadaki biri hile açtı fakat odadan atamıyorum, odadaki başka biri özelden sövmeye başladı atsana adamı diye, kibarca atma yetkim yok dedim yine sövdü, sonra oylama başlatıp adamı attırdım, bu seferde attırdığım adam geldi özelden sövdü

4. Dediğim online oyunda yine bir odadayım, savaş sırasında başka bir takım arkadaşımın yardımı ile takım halinde saldırarak öldürüyorum adamları, öldürdüğüm adam chat kısmından sövüyor, adamsan tek başına gel diyor, yahu adam savaş oyununda diyor bunu

5. İlk maddede dediğim oyundayım yine, chat kısmından bir türk dolandırıldığını söyledi, bir oyuncunun adını falan söyledi beni dolandırdı diye, ne yapacağım falan derken adama yardım ettim, adminlere şuradan ulaş kanıtları gönder falan dedim, onu dolandıran adam geldi bana özelden sövmeye başladı tehdit falan etti

Bu dediğim oyunlarda aynı davranışı bir kere bile yabancı birinden görmedim, neden milletimiz oyunlarda böyle davranıyor?

• Hocam bu aralar internet cafeye gidiyorum bolca size yemin ederim 12-13 yaşındaki veledler mikrofondan birde chatten de değil ana bacı küfür ediyorlar cafede en çok sesi çıkan 13 yaşındaki veled sinirleniyor falan bizim karsimiza bunlar geliyor işte. Adamlara öyle değisik küfürler ediyorki akliniz durur lan sen 13 yaşındasın bir yumruk koysak yere yapisicaksin bu kufurleri nereden ogrendin buyukler bile etmiyor.
    ZULA diye bir oyun var. Kuzen dedi ki benim pc ancak bunu kaldırıyor gel beraber oynayalım. Arkadaş oyuna bir girdim, benim silahımla adam 6-7 mermide ölürken adam beni 2 mermiyle öldürüyorlar. Oyuna parayı basmış. Bu tip oyunları ancak biz yaparız zaten. Steam'de Black Squad var silahları bile bir kez alıyorsun, sınırsız oluyor.
  • Hocam adamlar sana full sövmüş hiçbir şey dememişsin, sen de söversen daha sövemezler, bu arada adamın özelden sövmesine, sen yok diyince tekrar sövmesine, sonra attığın adamın da gelip sövmesine kahkaha atttım
  • salemde tr den eng e geçince kendimi birden acımasız yeni çağın yargılamalarında buluyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu aralar internet cafeye gidiyorum bolca size yemin ederim 12-13 yaşındaki veledler mikrofondan birde chatten de değil ana bacı küfür ediyorlar cafede en çok sesi çıkan 13 yaşındaki veled sinirleniyor falan bizim karsimiza bunlar geliyor işte. Adamlara öyle değisik küfürler ediyorki akliniz durur lan sen 13 yaşındasın bir yumruk koysak yere yapisicaksin bu kufurleri nereden ogrendin buyukler bile etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lol oyna lolde böyle olaylarla karşılaşmazsın herkes kendi oyununun peşinde olur sağa sola sataşmaz

• Türkler gittikleri her oyunu mok ediyor cs go giriyorsun karşıya Türk gelince küfür etmeler ağla demeler havada uçuşuyor hile macro kullanmalarıda cabası bu yüzden oynayan sayısı azaldı

Ordan PUBG ye geçiyorum o kadar çok macrocu veled var ki anlatamam bileğiyle oynayan sayısı çok az PUBGdende çok oyuncu kaçırdılar anlık 2 3 milyon olan oyuncu sayısı 800 900 binlere düştü gece 500 600 bin oluyor

Bir başka oyuna değineyim Knight Online bu oyun ilk çıktığında daha Türkiye ye gelmemiş duyulmamıştı yabancıların kendi emekleriyle ağırlıklı oynadıkları bir oyundu ama ne oldu oyun Türkiye de keşfedildi ve Türkler oyunu işgal etmeye başladı koxplar düpeler havada uçuştu bugün bakınız bir tane yabancı kalmadı oyunda firma hileyi engelledi ama çok geç kaldı

Açıkçası şunu demek istiyorum ki Türkler gittikleri her multi oyunu mok ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen arkadaşla lole gittik oynuyoruz.Yan tarafta da bir tane adam öyle bir öfkeyle oynuyoduki.Hatta oynamıyor sadecekavga ediyordu ve klavyeye basmasını bi görseniz yumruk atıyor resmen.Bağıra bağıra küfrediyor klavyeyi kıracaktı az kalsın.Türk oyuncuların %90 ı maganda.

• Kufretmeyle barbarligi nasil birlestirdin. Hayret verici... (Kufru savunmuyorum.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanka Ruslarla oynamadın hiç galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 27 Temmuz 2018; 17:59:57 >
  • Warband Napolyon mod oynuyorum bizimkiler zararsız doktoru mühendisi kesiyor ölürse ana avrat küfür ediyorlar. Ama hepsi değil delikanlı oynayanlarda gördüm.

• Gta Online'da adam beni görev yaparken vuruyor.
    Ben de intikam almak için adamı roketle vuruyorum.
    Sonra başlıyor bana sin-kaflı küfür etmeye.

"Gel 1v1 atalım, senin yaptığın erkeklik değil..." demeye başlıyor.

Hani tamam ilk vuran o olmasa kalleşlik yaptım derim; ama böyle trollere oyunda laf da anlatamıyorsun.

=====================================

Yabancılar en fazla "wtf man" gibi cevaplar yazıyor.
    Çinliler de çil yavrusu gibi her yerden çıkıyorlar. Habire hile yapıyorlar.
    Adamlara bulaşınca da şeref meselesi haline getiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 27 Temmuz 2018; 20:44:5 >
  • Oyunlarda isteyen mesaj alımını ve diğer mesajları görmeyi kapatabilmeli. Mümkün müdür bilmiyorum böyle bişey yoksa bile olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Dakika Arkadaslar

Kufretmeyle barbarligi nasil birlestirdin. Hayret verici... (Kufru savunmuyorum.)
    Sadece küfür etseler keşke. Oyunu bozmak, trollemek bunlar sadece aklıma gelenler.
  • Bunlarin hicbiri barbarliga kanit degil kardes.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.