Şimdi Ara

Türkler neden oyunlarda böyle? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
25.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı insanlar var ki, oyunla hayatı karıştırıyor.
    Rastgele denk geldiğin bir adamın annesinden başlayıp sülalesinden çıkmak nedir.
    Ne de olsa oyun, eğlenmek için oynanılır, stres için değil.
    Bu tipler azalır umarım.
  • Siz bunu oyunlar da yasıyorsunuz ben iş ilanı verdim senet istiyorum diye sayısız kufur yedim

En iyi cozum savcılıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Siz bunu oyunlar da yasıyorsunuz ben iş ilanı verdim senet istiyorum diye sayısız kufur yedim

En iyi cozum savcılıktır
    Turbo, şizofren tedavisi görüyormusun.

Normal degilsin çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manic-Depressive

Turbo, şizofren tedavisi görüyormusun.

Normal degilsin çünkü.

Alıntıları Göster
    Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: InnocentHate

Hocam adamlar sana full sövmüş hiçbir şey dememişsin, sen de söversen daha sövemezler, bu arada adamın özelden sövmesine, sen yok diyince tekrar sövmesine, sonra attığın adamın da gelip sövmesine kahkaha atttım
    Bana da iş ilanından dolayı sovuyorlar. Ben geri donup sövmüyorum

Savcılığa veriyorum. En mantıklısı bu. Adam sövmüyor diye adamın üzerine gitme

Yoksa seni de suça tahrikten savcılığa veririm tamam mı

• Ahlaksızlık, eğitimsizlik, cahillik vs. vs. vs. Günlük hayatta sokakta yanından geçerken farketmiyorsun bu adamşarı ama karşılıklı özveri gerektiren bir işe giriştiğinde görüyorsun bunları. Bu şey halı saha maçı da olabilir bilgisayar oyunu da.
  • Türk serverlarında oynanmaz. Ben de bir kaç ay önce Black Desert Online'a başladım. Türk serverinde aldım deneyip beğenirsem avrupada alırım diye (Türk serverındaki üyelikler avrupaya göre aşırı ucuz) şu an Avrupa sunucusuna geçiyorum
  • quote:

Alıntıları Göster
    Turbo, 2 kutu ritalin ayarlasana bana.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sana sövenler açık açık kimlikleri belli iken sövüyor, yani savcılığa verip işlem yapmak daha kolay.

Konu sahibi arkadaşa anladığım kadarıyla MMORPG oyunlarda hakaret etmişler, bu oyunlarda doğru düzgün yaptırım olmadığı için ağızlarına geleni söylüyorlar, sana hakaret edenleri savcılığa vermek kolayda oyunlarda kolay mı? belki yapımcı firma bilgi vermeyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: InnocentHate

Hocam adamlar sana full sövmüş hiçbir şey dememişsin, sen de söversen daha sövemezler, bu arada adamın özelden sövmesine, sen yok diyince tekrar sövmesine, sonra attığın adamın da gelip sövmesine kahkaha atttım
    Çılgınca sövüşmüşler
  • panter20 kullanıcısına yanıt
    salem'de Turkce'ye girmeyi dusunmedim bile, ortam nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lami cimi var. Barbarligin anlamini arastir.
    Turk = kufurbaz diyebilirsin ancak barbar diyemezsin tabi amacin baska degilse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimisi sohbet botu kurup çarı günlerce açık bırakıp durmadan sövdürüyor kavga ettiği adamlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ebeveynlerin çocuklarına işte bu yüzden kitap okutması gerekiyor. Çocuklar doğru düzgün konuşmayı beceremiyor, cümle kuramıyor. Kurduğu cümlelerde Youtube'da izlediği kanallarda küfürlü konuşan kişilerin cümlelerinin kopyası. Ortada hiçbir şey yokken bile küfür eden çok kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrollee

Ebeveynlerin çocuklarına işte bu yüzden kitap okutması gerekiyor. Çocuklar doğru düzgün konuşmayı beceremiyor, cümle kuramıyor. Kurduğu cümlelerde Youtube'da izlediği kanallarda küfürlü konuşan kişilerin cümlelerinin kopyası. Ortada hiçbir şey yokken bile küfür eden çok kişi var.
    Kesinlikle.
  • 1. Ruslar

2.Bizimkiler

Bunların yoğun olduğu oyunlardan uzak dururum oynarsam da ne klanlarina girerim ne de türk olduğumu belli ederim muhabbete girerim. Çoğu boş beleş ergen tipler.Arada istisnalar çıkıyor tabi ama genel durum bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

salem'de Turkce'ye girmeyi dusunmedim bile, ortam nasil?
    Berbat ötesi zamanında çok oynadım sonra dayanamayıp yabancı sunucuya geçtim. Gene ara sıra sıkılırsam giriyorum da berbat yani Türk sunucusu. Random hiçbir bilgi olmadan milleti asıyorlar falan. Bir de premade olup içine edenler de var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.