DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TÜRKİYE'NİN ÜRETTİĞİ MİLLİ SİLAHLAR - BYE BYE İSRAİL
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
146
Cevap
1
Favori
13.822
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TÜRKİYE'NİN ÜRETTİĞİ MİLLİ SİLAHLAR - BYE BYE İSRAİL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1029 Mesaj
      08 Mayıs 2011 08:57:56 Konu Sahibi

http://www.internethaber.com/turkiyenin-urettigi-milli-silahlar-foto-galerisi-14670-p1.htm

ALTAY - MİLLİ TANK
      AKYA
      MİLGEM - MİLLİ GEMİ
      ANKA - İNSANSIZ HAVA ARACI
      ATMACA - MİLLİ GEMİSAVAR
      ARMA - ZIRHLI MUHARABE ARACI
      BMC KİRPİ
      COBRA - ZIRHLI TEKERLİKLİ ARAÇ
      GÖKTÜRK MİLLİ KEŞİF UYDUSU
      HÜRKUŞ EĞİTİM UÇAĞI
      GÖZCÜ - MİNİ İNSANSIZ HAVA ARACI
      İNSANSIZ DENİZ ARACI
      KASIRGA TR-300 FÜZESİ
      MELTEM DENİZ KARAKOL UÇAĞI
      MİLLİ PİYADE TÜFEĞİ (MPT)
      PARS - ZIRHLI MUHAREBE ARACI
      TÜBİTAK AKILLI BOMBA
      LEOPARD 2A4 TANKI MODERNİZASYONU

Detaylarhttp://www.internethaber.com/turkiyenin-urettigi-milli-silahlar-foto-galerisi-14670-p1.htm?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber">
      http://www.internethaber.com/turkiyenin-urettigi-milli-silahlar-foto-galerisi-14670-p1.htm linkinde mevcut.

Son 5 yılda baya iş yapmışız milli projeler olarak.İsrail her ne kadar engellemek istese de,yakın zamanda savunma sanayi ihracında önemli ülkelerden oluruz.

|
      |

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
    • Binbaşı
      1029 Mesaj
      08 Mayıs 2011 09:06:47 Konu Sahibi
      DEVAM EDEN SAVUNMA SANAYİ MİLLİ YERLİ PROJELER

Radar Elektronik Destek ve Elektronik Taarruz (RADAR ED/ET) Sistemleri Tedarik Projesi, Müşterek Elektronik Harp Simülasyon Sistemi (MEHSİM) Projesi, Tank Taşıyıcı Araç ve Römorku (TTAR) Projesi, KBRN Mobil Arazi Laboratuarı Projesi, Taktik Tekerlekli Araçları (TTA) 2½ Ton Projesi, Taktik Tekerlekli Araçları (TTA) 5-10 Ton Projesi, Taktik Tekerlekli Araçları (TTA) MKKA Projesi, Uzun Ufuk Projesi, MİLGEM Projesi Prototip Gemi Klaslama Hizmeti ve Prototip Geminin Geçici Teslimi, Sualtı Taarruz Timleri Harekatı için İntikal Botları Projesi, Süratli Müdahale Devriye Botu Projesinin, 2011 yılı içerisinde tamamlanması öngörülmektedir.
      Ayrıca; Genel Maksat Helikopteri Projesi, Muharip Uçak Geliştirme Projesi, Alçak İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi, Orta İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi, Mobil Sabit Radar Projeleri, Türk Tipi Hücumbot Projesi, Acil Müdahale ve Dalış Eğitim Botu Projesi, Yüzer Birlikler Sistem Cihaz Donanım Modifikasyonu ve Yenileştirme Projesi, 600 sınıfı Sahil Güvenlik Botları Projesi, Yüksek Frekans Elektronik Taarruz (HF/ET) Projesi, Seri Üretim Radar Elektronik Destek ve Elektronik Taarruz (RADAR ED/ET) Sistemleri Tedarik Projesi, Doğrudan Dizi Geniş Spektrumlu (DDGS) Elektromanyetik Sinyallerin Tespiti ve Karıştırılması Projesi, Hava Platformunda Uzaktan ED/ET Kabiliyeti Kazanımı (HAVA SOJ) Projesi, Radar ve Muhabere Aldatma ve Karıştırma Simülatörleri (RAKAS MUKAS) Tedarik Projesi, Yavuz Sınıfı Firkateyn Yarı Ömür Modernizasyonu Milli Elektronik Harp Suiti Projesi, Araca Monte Multi-Spektral Sis Cihazı (AMMSSC) Projesi, Proje Yönetimi Bilgi Sistemi Projesi
      |
      |

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.
    • Yüzbaşı
      625 Mesaj
      08 Mayıs 2011 09:15:51
      Hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      08 Mayıs 2011 09:31:46 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: -Fß!-

Hayırlısı olsun.

Güzel imzan varmış,ustaca imza.
      Birde cep-beyaz eşya gibi birkaç markayı ekleyiversen daha çok beğenirdim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      09 Mayıs 2011 21:25:38
      quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Alıntıları Göster

Güzel imzan varmış,ustaca imza.
      Birde cep-beyaz eşya gibi birkaç markayı ekleyiversen daha çok beğenirdim.

Yeni gördüm bunu dur.İğdeledinmi beni belli degil ama imzamda sahip olduğum fiziksel hiçbirşey yok,ama gel görelim bunu anlayamayarak başkalarından duyma laf sokma çabası nerden geliyor anlamadım?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      09 Mayıs 2011 21:42:30
      "Bye bye" mı? Bir de Türkiye hakkında konuşuyorsun bari bu konuda Türkçe yazın.
      |
      |

Yvonne Strahovski

Fan Club
    • Yüzbaşı
      294 Mesaj
      09 Mayıs 2011 21:46:43
      oh be ülke kurtuldu...
      |
      |

Hicbir seyim yok ama herseyimsin
      09 Mayıs 2011 22:01:19
      Ellerinde püskevitler, çukulatalar
      |
      |

İmza Yok
    • Yüzbaşı
      799 Mesaj
      09 Mayıs 2011 22:24:00
      siyasi olarak lütfen algılamayın ben bir türk olarak şahsen gurur duydum....

|
      |

SAMSUNG GALAXY S III
      4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
      09 Mayıs 2011 22:26:36
      tsk vatan hayini diyenler kayboldu hemen
      |
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      09 Mayıs 2011 22:39:21
      Her sandığın içinden çürük elmalar çıkar
      Temizlenmezse bütün sandığı çürütür
      |
      |
    • Teğmen
      189 Mesaj
      09 Mayıs 2011 22:49:47
      iyi haber yavaş yavaş gelişiyoruz
      |
      |

• Yüzbaşı
      255 Mesaj
      09 Mayıs 2011 22:56:24
      çok görüyoruz doğuda zaten bu silahları kimse kimseyi kandırmasın
      |
      |

"Bir katilin, bir hırsızın başbakan olduğu bir cumhuriyette, dürüst kişilerin yerinin ya mezar, ya cezaevi olduğunu anlayabilmek zor bir şey olmasa gerek." Fidel Castro

|garry's mod master|
    • Yüzbaşı
      765 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:00:35
      konuya bak biri iğdeledin mi diyor biri vatan hayini diyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      15601 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:04:33
      milli saydığın silahların bir cok önemli parcası dısardan geliyor... yani mili olsa bile %100 sen yapmıyorsun...yine batıya bağımlısın..ayrıca israil bize en cok teknolojik kolaylık sağlayan ülke..batı bize ambargo koyarken bile onlar silah satmıstır...ve teknoloji transferi sağlamıstır..ha demiyorum ki kötü ..sonucta birseyler yapılmaya başlandı... kıbrıs ambargosundan sonra dank etti.... fena değilizi am abartılacak bişi de yok..milli tank falan da yok daha ortalıkta..göktürte öyle...
      |
      |

• Yarbay
      8367 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:05:07
      Milli savunma bakanı bir haber kanalında konuktu bugün, çok güzel bilgiler verdi, gurur duydum.
      Örneğin bir helikopterden bahsetti motorunu, pervanesini ve birçok hayati parçasını bizim ürettiğimizi söyledi, Göktürk-2 uydusu vb.

Buradan izleyebilir isteyen. 25. dakikadan itibaren izleyin, yada sadece dinleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exFAT -- 9 Mayıs 2011; 23:25:52 >
      |
      |
    • Yarbay
      2182 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:06:37
      Hadi hayırlısı
      |
      |

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
      Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

• Binbaşı
      1463 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Mayıs 2011 23:18:09
      Sanayi sanayi sanayi endüstri endüstri endüstri üretim üretim üretim hadi koçlar
      |
      |

• Yüzbaşı
      799 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:19:10
      quote:

Orijinalden alıntı: popeye85

milli saydığın silahların bir cok önemli parcası dısardan geliyor... yani mili olsa bile %100 sen yapmıyorsun...yine batıya bağımlısın..ayrıca israil bize en cok teknolojik kolaylık sağlayan ülke..batı bize ambargo koyarken bile onlar silah satmıstır...ve teknoloji transferi sağlamıstır..ha demiyorum ki kötü ..sonucta birseyler yapılmaya başlandı... kıbrıs ambargosundan sonra dank etti.... fena değilizi am abartılacak bişi de yok..milli tank falan da yok daha ortalıkta..göktürte öyle...

şuanda savunma sanayimizin % 50 sinin yerli üretim olduğundan haberin var mı ?....
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III
      4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
    • Yarbay
      8367 Mesaj
      09 Mayıs 2011 23:21:57
      Siyasete dökmeyelim konuyu.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.