Şimdi Ara

Dudağımda uçuk çıktı :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
18.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha oluşum evresinde yani şu an içi sıvı dolu iki küçük kabarcık şeklinde. THIOCILLINE diye bir krem varmış evde annem onu sürmemi söyledi. Napmalıyım

• geçmesini bekle...

ALLAH SABIR VERSİN..
  • uçuk kremi sür şuan aynı sorunu bende yaşıyorum ilk çıktığında çok fena sızlıyor.kanasa daha iyi yani.

Allah sabır versin geçmiş olsun.
  • neyden korkdun?
  • o uçuk denen şey dudak'la deri arasında çıkan sivilcemi oluyor acaba? çünkü bende de çıkmıştı 2-3 defa. gerçekten çok ağrılı. bir keresinde iğneyle deşmiştim intihabı çıkarmak için. size tavsiyem hiç kurcalamayın, ilaç tedavisi en iyisi...
  • arkadaşım thiocilline bi işine yaramaz,eczaneden zovirax adlı kremi alıp sürceksin,eğer pahalı gelirse vectavir ya da aklovir alabilirsin
  • ya bu içi dolu kabarcığı patlatırsam içindeki sıvı değdiği yere yine aynı virüsü veriyormuş. yani bu uçuğun geçmesine dayanırım ama ya başka yerlere de sıçrarsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur67

neyden korkdun?

birşeyden korkmadım ama stres aşırı yorgunluk bide üstüne dudağım çatlakken hiçbir krem sürmeden güneşlendim ondan oldu galiba of ya kaç günde geçer bu meret
  • benimde elimde çıkmıştı dişlerimle deştim manyaq kan çıktıı
  • zovirax 15 ytl civarı olması gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: darnglove

zovirax 15 ytl civarı olması gerek

kardeş o ithal krem ya yakar cebi. akrisol mu ne onu alıcaz akşam getircek annem. umarım işe yarar
  • kardeşim uçuk profesörü oldum bn virosil denilen bi krem war onu kullan. İstersen ekşi sözlüüe yas böle konularu uçuk die kesin çözümm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.