Şimdi Ara

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
960
Cevap
189
Favori
77.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
146 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uyku tutmadı, LEVEL, Oyungezer ve GameShow bölümlerini elden geçirdim, güzel içerikler ekledim. Devamı gelecek...

• Bu 1997 yılı level dergilerini satan bulmuştum ben 2000₺ fiyat çekmişti kaç yıl önce koşarak uzaklaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sayıları gittigidiyor'da, letgo veya sahibinden com da bulabilirsiniz sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Harika bir konu Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Aslında Level'ı da düzenli almayı istiyorum ama Magzter gibi platformlar üzerinden okumaktan hoşlanmıyorum, fiziksel olarak saklayacak yerim de yok. OGZ gibi pdf olarak indirebileceğim bir abonelik yöntemini bilen varsa duymak isterim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faust01 F kullanıcısına yanıt

Çok doğru tespit. Ayrıca o dergilerden okurken aldığımız keyif dijital ortamda asla yok. En özenle yazılmış yazı bile olsa.

• Çok iyi ya elinize sağlık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2. 3. ve 4. sayı olmak üzere üç ProGamer dergisi daha taradım. Link aynı. Keyifli okumalar. Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı  @-Prometheus-

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı

Edit: 5. 6. ve 8. sayılar da eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 21 Şubat 2022; 0:42:37 >

• Çok güzel bir konu..Elinize sağlık.Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

Muhteşemsiniz hocam.

Elinize sağlık. Okumaya devam Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• Elinize sağlık muazzam konu. Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı 

• kutsall1 kullanıcısına yanıt

LEVEL ve Oyungezer'in günümüze yakın sayıları nispeten bulunabiliyor fakat diğer dergileri bulmak çok zor. Sahaf dükkanlarında bile bulamadım ben çoğunu, varsa da tek tük sayılar oluyor.

• Hey gidi günler Level ilk sayısı çıktığında almıştım 1 ay sonra da Ankara'da PC fuarı vardı Command and Conquer Red Alert vardı onu almıştım ne günlerdi. Şöyle kapaklarına bakınca çoğu derginin 1996-2002 yılları arasındaki kapağını hatırlıyorum kimini almıştım kimine sadece Dost kitap evine gidip içeriğine bakardım. Demo cdleri için bantlı cilt koyduklarında içeriğe anca kapağından bakıp ona göre satın alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DareJedi -- 21 Şubat 2022; 13:47:7 >
  • Level dergisinin basılı sürümünü almayı düşünüyordum ama tüm arşivi internete de açmışlar doğru mu? Almama gerek kalmadı o zaman. Zaten turkcell Dergilikten okuyorum güncel dergileri

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    2007-2013 arasını henüz dijitalleştirmediler ama çok yakında gelecekmiş. Bu senenin sayıları da henüz yok hâliyle. Ancak eski sayıların tarama kalitesinin güzel olduğunu söyleyemem. Şahsen eski bir oyuna dair görseller arıyordum ama çok bulanık olduğundan sadece yazılar okunabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de elimde Beşiktaş'ın dergileri vardı 30 adet olarak. Önceleri dergilere çok meraklıydım ama sürekli alamıyordum

• Hürriyet GAME CLUB adlı bir dergi varmış zamanında. Hakkında bir şeyler bilen varsa bilgilendirsin. Bulabildiğim tek görsel aşağıdaki.

Bir de internette "1996'da Tempo dergisi Tempo Game diye bir ek çıkardı." cümlesini okudum ama yine bunun hakkında hiçbir bilgi yok maalesef...

Bu tip nadir dergileri de çalışmaya ekliyorum. Daha fazlasını bilen duyan varsa katkı sağlasın lütfen.

Türkiye'de Çıkmış Oyun Dergileri ve PDF & CD Paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 22 Şubat 2022; 0:49:25 >
  • Level'in 1997-2007 arası arşivini hiç değiştirmeden yeniden yüklemişler. Yeni bir tarama yapmamışlar. Bazı sayıların üzerinde Sinan ve Tuğbek gibi isimler yazıyor. En kötüsü de reklamları yine kesmişler.

• ProGamer dergisinin 9 ve 10. tarama sayıları eklendi.

• Free2Play dergisinin tüm sayılarını ücretsiz okumak için link eklendi.

• League of Legends (Oyungezer Özel) dergisi ve çıkan sayılarının kapak fotoğrafları yüklendi.

• Konuda diğer minimal düzenlemeler yapıldı. Vakit buldukça güncellemeye devam...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.