Yüzbaşı
01 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 108 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Kredi kartına 6 taksitle sistem toplamak için internette araştırma yaptım. Şöyle bir sonuç elde ettim. Aynı parçalardan oluşan sistemde Vatan o kadar kötü durumda değil. Benim gibi İstanbul dışında oturuyorsanız Vatan mağazasına gidip almak daha avantajlı. Kargo sorunu vs uğraşmamış olursunuzİtopya----------------440 x 6--------2622 TL

Teknobiyotik----------441 x 6--------2649 TL

Sinerji--------------- 443 x 6--------2662 TL

İnventus--------------442 x 6--------2654 TL

Vatan-----------------456 x 6--------2738 TL
2008 yılında almış olduğum eski bir sistemi yenilemek istiyorum. Yalnız bütçe nedeniyle kasa,harddisk ve Dvd sürücüyü yenilemeyi şimdilik düşünmüyorum.

Eski Parçalar:
Kasa: asus vento a9 atx


samsung writemaster sh-s223c

samsung hd321kj ata device 320 gb harddisk

Yeni sipariş vereceğim parçalar:


Kısaca eski kasa ve harddisk yeni parçalarla sorun çıkarır mı?
http://www.bimeks.com.tr/urun/115151/logitech-z-313-2-1-hoparlor-980-000413-.aspx?gclid=CI2-quaxz8sCFWMq0wodY-4Nrg#dealers2+1 sistem olarak en uygun 134 liraya bimeks te bu ürünü buldum. Yalnız bir sorum olacak. Her zaman kulak içi kulaklık kullanıyorum Kontrol kumandasına kulaklık taktığımızda kulağımıza gelen sesi açıp kısabiliyor muyuz. Creative 5+1 sistemde bu özellik vardı. Bu hopörlerde de var mı?
Başlıkta da belirttiğim gibi ses seviyesini kablodan arttırıp azaltabileceğim kulak içi kulaklık arıyorum. Creative 5+1 in kumanda kablosu bozuldu.Dolayısıyla ses seviyesini ayarlayamıyorum. Vatana baktım ama bu özellikte kulaklık bulamadım. Hep karşıma kafaya takılanlar çıktı Sizin bildiğiniz hangi marka kulaklık var?
Rage'in PC sürümüne Super Quality yaması gelecek

id Software'ın beyni John Carmack, az evvel yaptığı açıklamasında, Rage'in dokularının çok yakından bakıldığında pek de mükemmel görünmediğini söyledi. Bunun tabii ki birçok nedeni var. Sıkıştırma işlemleri, disk kapasiteleri ve benzeri unsurlar. Bu sebeple id Software, Rage'in PC sürümü için görselliği artırıcı etkisi bulunacak olan “super quality pack”yamasını hazırlayıp, indirilmeye sunabilirmiş.Kaynak:http://www.merlininkazani.com/Ragein_PC_surumune_Super_Quality_yamasi_gelecek-haber-43623p1.html
Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyor

Beyond Good & Evil 2 ilk duyurulduğunda PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürüleceği söylenmişti. Bu durum tabii ki konsol sahiplerini oldukça sevindirirken, şimdi hevesleri kursaklarına kalacak gibi duruyor.

 Beyond Good & Evil 2 yalnızca PC'ye geliyorUbisoft'tan Michel Ancel, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın kendilerine yeterli gücü sağlayamadığını, Beyond Good & Evil 2'nin iyi bilgisayarlarda çok güzel çalıştığını fakat konsollara port edebilmek için birçok yerinden keserek oyunu kuşa çevirmek istemediklerini söyleyerek bu nesil konsolların devrinin artık yavaş yavaş kapandığını itiraf etmiş oldu.

Ayrıca Wii U'a da değinen Ancel, teknik açıdan yeni nesil bir konsol olsa da, Wii U'nun da diğerlerinden pek farkı olmadığı için, Beyond Good & Evil 2'nin piyasaya sürüleceği platformlardan birisi olamayacağını söyledi. Son olarak da Wii U'nun da tam anlamıyla yeni nesil olup olmadığıyla ilgili büyük şüpheleri olduğunu belirterek açıklamalarını noktaladı.

http://www.merlininkazani.com/Beyond_Good__Evil_2_yalnizca_PCye_geliyor-oyun_haber-42171p1.html
Arkadaşlar işletme bitiren varmı aranızda kafam karıştı.Bu başvuru yaparken bölüm kodları varya hani orada 3226 kodlu işletme-işletmecilik var birde 6229 işletme ekonomi-işletme iktisat var.Bunların hangisini kodlamak gerek.Bilen varsa cevaplayabilir mi?
Arkadaşlar Sims 3 oynarken evde yangın çıkıyor Gelen itfaiyeci yangını söndürdükten sonra gitmeyip evde takılı kalıyor Kanepede oturup televizyon izliyor Bu itfaiyeciyi nasıl yok ederiz Hilesi var mıdır?
Oyunun save ni silmek istemiyorum
EA kurucusu Trip Hawkins, oyunların geleceğinin Cloud tabanlı olacağını söyledi.
Şu sıralar online ve mobil oyunlar geliştiren Digital Chocolate firmasının başında bulunan Hawkins, geliştiricilerin platform sınırlarını aşmaları gerektiğini savundu.

Alan Wake ve Heavy Rain gibi konsola özel oyunların geleceği olmadığını ve platformdan bağımsız oyunların ayakta kalacağını söyledi.

Hawkins bu yorumlarıyla, geçtiğimiz günlerde konsolların öleceğini söyleyen Hideo Kojima'yı hatırlattı.

Kaynak: http://www.merlininkazani.com/oyun_haber/1/Konsola_ozel_oyunlar_oluyor-36272.html

İlginç bir haber paylaşmak istedim


Her ne kadar PC oyunculuğu ölüyor dense de, PC sektörü bu iddialara inat sapasağlam ayakta durmaya devam ediyor. Bu konudaki veriler, PC oyunculuğundan kazanılan paranın sadece 2008 yılı içinde 11 milyar $ olduğunu gösteriyor. Rapora göre bu büyümeye en büyük katkıyı yapan oyunlardaki internet desteği. Valve'un Steam'i olsun, çeşitli DVO'lar olsun (World of WarCraft'ın bu 11 milyar $'lık kazanç içerisinde 1 milyar $'lık paya sahip olduğunu düşünmek biraz korkutucu olabilir) PC oyun pazarının konsollardan asıl ayrılan ve öne çıkan yanı olduğu raporda açıkça belirtilmiş.

Sevsek de sevmesek de DVO'lar PC oyunculuğuna inanılmaz rakamlarda para kazandırıyor, bu bir gerçek. Umarız hem DVO pazarı, hem de PC oyunları pazarı daha uzun yıllar boyunca büyümeye devam ederek bu kadar güçlü bir şekilde ayakta kalır.

Kaynak:http://www.oyungezer.com.tr/content/view/1035/75/
Hakkında
Konum: Kocaeli,Gölcük
Hakkımda:
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 1 sa.
Mesaj Sayısı: 970
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.173
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 11.887 (Bu ay: 311)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 312 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.