Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (595. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
22.591
Cevap
668
Favori
1.149.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: usmcsas

Arkadaşlar merhaba, 1 yıllık taahhütlü GNÇ Fırsat 13 paketim bu ay bitiyor. 50-80 TL bandında uygun paket ve geçiş yöntemleri varsa bilgilendirebilir misiniz? İyi forumlar.

20 GB'ı kesin aşmam diyorsanız Akıllı 20 GB öneririm ama ya 20 GB yetmezse ek paketler de kazık diyorsanız Bittiginde Aşmayan Platinum Akıllı 25 GB (79 TL) ve GNÇ Fırsat Mega + (Plus) 20 GB + 20 GB ( 75 TL) öneririm.

Neden biraz fazla GB içerenleri söylüyorum. Vodafonda 20 GB kullanıyordum diyerek Turkcellde 20 GB pakete gelen üyelerden 20 GB hatta 30 GB yetmedigini söyleyenler oldu. Ek pakete mecbur kalırsanız adının ek paket yerine ek kazık olduğunu bilmelisiniz.

Başka operatörden gelecekler Platinum Akıllı 25 Paketine geçmek için önce fatutasıza gelip faturasızda hat açıldığı an Platinum Akıllı 25'e geçebilirler.

Zaten Turkcellde taahhutu olan ve bitenler ise ya git-gel yaparak (diger operatorde 1 saat dursa bile olur) yada Turkcell faturasıza geçiş işlemi yapıp 30 gün doldurup Platinum Akıllı 25 yada GNÇ Fırsat Mega Plus paketine geçebilirler.

Bu arada GNÇ Fırsat Mega Plus paketine direk bayiden numara taşınarak da geçilebilir ama Akıllı Platinum 25 GB faturasızda hat açılınca geçme taktiği gerektiriyor.

Bu 2 paket 20 GB-30 GB arası internet için en uygun paketler.

30 GB da yetmez 40-50 GB olsun denirse en iyisi GNÇ FIRSAT 60.

@.Tolga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 2 Eylül 2021; 20:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

önce Turkcell Faturasıza geçip ardından Akıllı 20 alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

20 GB'ı kesin aşmam diyorsanız Akıllı 20 GB öneririm ama ya 20 GB yetmezse ek paketler de kazık diyorsanız Bittiginde Aşmayan Platinum Akıllı 25 GB (79 TL) ve GNÇ Fırsat Mega + (Plus) 20 GB + 20 GB ( 75 TL) öneririm.

Neden biraz fazla GB içerenleri söylüyorum. Vodafonda 20 GB kullanıyordum diyerek Turkcellde 20 GB pakete gelen üyelerden 20 GB hatta 30 GB yetmedigini söyleyenler oldu. Ek pakete mecbur kalırsanız adının ek paket yerine ek kazık olduğunu bilmelisiniz.

Başka operatörden gelecekler Platinum Akıllı 25 Paketine geçmek için önce fatutasıza gelip faturasızda hat açıldığı an Platinum Akıllı 25'e geçebilirler.

Zaten Turkcellde taahhutu olan ve bitenler ise ya git-gel yaparak (diger operatorde 1 saat dursa bile olur) yada Turkcell faturasıza geçiş işlemi yapıp 30 gün doldurup Platinum Akıllı 25 yada GNÇ Fırsat Mega Plus paketine geçebilirler.

Bu arada GNÇ Fırsat Mega Plus paketine direk bayiden numara taşınarak da geçilebilir ama Akıllı Platinum 25 GB faturasızda hat açılınca geçme taktiği gerektiriyor.

Bu 2 paket 20 GB-30 GB arası internet için en uygun paketler.

30 GB da yetmez 40-50 GB olsun denirse en iyisi GNÇ FIRSAT 60.

@.Tolga

Alıntıları Göster
    Cevabınız içim teşekkürler Akıllı 20GB paketi cazip geldi ancak ben 90 gün kaldıktan sonra diye anlıyorum detayları okuyunca. Yanlış mı anladım acaba?

Onu değerlendirmek daha mantıklı tabi normalde 20GB ucu ucuna yetiyor diyebilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar 65 70 tl civarında min 15 gb min 1500 dk lazım varmı öyle bi kampanya turkcell de

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

Turkcell de net hızlıdır. ucu ucuna yetiyorsa mümkün değil yetmez sana 20 GB. sen pakete karar ver anında geçiş yollarını söyleriz. sana en az 30 gb lık paket gerekir diye düşünüyorum.

Şehrini kapsıyorsa Platinum 30GB+

GNÇ TC bularak GNÇ Fırsat 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 3 Eylül 2021; 2:28:28 >

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Önce Turkcell Faturasıza gelerek Platinum Akıllı 25 alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Önce Turkcell Faturasıza gelerek Platinum Akıllı 25 alabilirsin.

direk buna geçiş yapamıyor muyum ?

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt

Faturasız dan faturalı hatta geçiş paketi olduğu için, öncelikle faturasız hatta geçmeniz lazım

• Hazırkarttan, faturalıya geçmek istiyorum. GNÇ üyesiyim aynı zamanda. En yüksek İnternetli uygun fiyatlı paket hangisi acaba. İnternet ne kadar fazla olursa o kadar iyi

• karus99 K kullanıcısına yanıt

Akıllı 20, Platinum Akıllı 25, GNÇ 60

• Arkadaşlar akıllı 20gb tarifesinden türk telekoma geçeceğim. Önce hazır karta geçmem gerekiyor cayma bedeli ödememek için. Bunun için kolay bir yöntem varmıdır yoksa mh ilemi görüşmem lazım?

• Yavuz Alper kullanıcısına yanıt

Cayma bedeli almazlar, lakin kullandığınız kadar fatura, ayrıca ilk ay verilen "hediye" 20 GB'ın 45₺ ücretini ve yıl sonuna kadar kalan TKÜ'lerini son faturana yansıtırlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: karus99

Hazırkarttan, faturalıya geçmek istiyorum. GNÇ üyesiyim aynı zamanda. En yüksek İnternetli uygun fiyatlı paket hangisi acaba. İnternet ne kadar fazla olursa o kadar iyi

Platinum Akıllı 25 GB 79 TL ama 6 TL fazla verince GNÇ FIRSAT MAX: 25 GB + 20 GB SALLA KAZANDAN + 2 GB ÇATLAT + TV Mini paketi hediye.

GNÇ Fırsat Max'ın diğerlerinden bir farkı pakette TV Plus Mini üyeliği hediye olması. Bazen ulusal kanalları saatler öncesine geri alarak izlemek gerekebiliyor lazım oluyor.

Platinum Akıllı 25'in avantajı haklar bittiginde aşım yapmaması.

• Bu konuda eminmisiniz hocam. Eğer dediğiniz gibiyse diğer tarafa geçmemin mantığı kalmıyor. İşyerimde Türkcell in saçma bir çekim sıkıntısı var. O nedenle tt a geçmeyi düşünüyordum.

• herkese iyi forumlar,

platınum 15 gbp tarifeme ait taah 09.09 da sona eriyor. platinum 30 gb 89 TL faydalanabilmem için hazır karta başvuruda bulunacağım.

09.09 da bitecek taah için hazır karta geçiş için ne zaman talep oluşturmam doğru olur ?

hazır karta geçtikten sonra 30 gün sonra platınum 30 gb tarifisine geçebilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ?

değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Yavuz Alper kullanıcısına yanıt

Eminim hocam, hepsini toplayınca yine cayma bedelin den farksız bir ücret çıkıyor neredeyse

• nevermscxx kullanıcısına yanıt

Bence direk git gel ile geçiş yapın, daha hızlı geçiş yapmış olursunuz

• Bu yeni paketi GNÇ Platinum 60 gibi düşünebilirsiniz;

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Fiyatı; 129₺

• Ben 7 gün önce faturalıdan hazırkarta geçtim. O ayın faturasına anında 15 TL telsiz vergisi 35 TL 1gb İnterneti olan bir paketi yansıttılar. Ayrıca 30 gün boyunca faturalı paketlere geçemiyorum. O yüzden başka operatöre gidip geri gelmeyi tavsiye ederim. Geçiş sürecinde 1 kez aradılar. Telefonu açtım. Müzik dinletip suratıma kapattılar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Faturasız dan faturalı hatta geçiş paketi olduğu için, öncelikle faturasız hatta geçmeniz lazım

hocam farklı operatorden direk geçiş yapılıyormuş

1500 dk her yöne

turkcell sınırsız

25 gb

79 tl 12 ay

ilginiz için teşekkür ettim.

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.