Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.520
Cevap
663
Favori
1.141.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
198 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her hafta 1 bedava hak veriliyor, o hakkı da maçlara oynuyorsunuz en az haftalık 100 mb internet alıyorsunuz, üye olmaya gerek yok sadece telefon numaranızı giriyorsunuz, gelen koduda giriyorsunuz kısaca giriş yapmış oluyorsun dostum, artık şansına kaç gol olursa, bir maçta 10 gol'da olabilir 1 gol'da, 10 gol olursa haftalık 1 gb, hiç gol olmasa bile en az 100 mb, kısaca ayda 400 mb bedava internet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Şuan faturalı paketler faturasızlara göre daha uygun. İster başka operatöre 4-5 gün içinde git-gel yaparak faturasıza gelip faturasızdan Akıllı 20 GB paketine geçiniz. İster konuda çok kişinin yaptığı gibi taahütünüzün bitmesine 2 gün kala müşteri hizmetlerini arayıp faturasıza geçmek istediginizi iletin gelen teklifler uygun degil diyerek. Sizi diğer birim arayacaktır ve faturalıda kalmanız için Akıllı 15 GB'ı teklif edecektir yüksek ihtimal. Aradıklarında açmanız lazım teklifi onaylayabilmeniz için. Bu az da olsa risk içeriyor ama konuda bu yöntemi deneyen 10 kişiden en az 9'u Akıllı 15 GB'a geçti denilebilir. Akıllı 15 GB'a zam geldi,49 TL iken 59 oldu,Akıllı 20 GB 65 TL oldu. Bana kalsa git-gel yapar Akıllı 20 GB yapardım.

Akıllı paketler malum haklar bittiginde aşım yapmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturasız aylık 20-25gb lık bir kampanya var mı ?

alttaki tarife haricinde ?

• ztalan kullanıcısına yanıt

milletin aklıyla resmen dalga geçiyor terbiyesizler, bu ne saçma şartlar ne gereksiz, tuhaf, kafa karıştırıcı oranlar sunmuşlar, daha iyi pakete geçirmemek için zorlaştırıci bezdirme politikası...

• ALBAY kullanıcısına yanıt

ben de faturasıza başvurdum iki hattim için, dev80 paketi alacağım.. kendi kullandığım hata, peşin ödemeli olacağı için biraz yüksek olacak ama paketi iki defa almayı düşünüyorum, aylığı ortalama 50 ₺'ye 13 gb + 3bin kusur dk olacak, bakalım..

dzlt:

rahat gülümseten 12gb paketi de varmış, önce onu almaya çalışacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 30 Ağustos 2021; 0:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a z i z

ben de faturasıza başvurdum iki hattim için, dev80 paketi alacağım.. kendi kullandığım hata, peşin ödemeli olacağı için biraz yüksek olacak ama paketi iki defa almayı düşünüyorum, aylığı ortalama 50 ₺'ye 13 gb + 3bin kusur dk olacak, bakalım..

dzlt:

rahat gülümseten 12gb paketi de varmış, önce onu almaya çalışacağım

Hocam dev80 pahalıya geliyor. Benim dediğim paketi alırsanız aylık 40gb 75 tlye geliyor. Yani yıllık 40gbx12=480gb 900 tl ye denk geliyor. Siz 2 kere alsanız 160gb 600 liraya geliyor. Haksız mıyım? Tam 2 katı fiyat farkı var arada.

DEV80 size uymuyor zaten,siz aylık 20 GB lazım ortalama diyorsunuz. Belirttiginiz faturalı GNÇ Fırsat paketler,Akıllı Platinum 25,Akıllı 20 GB sizin seçenekleriniz olmalı. Taahhut biterken yada bitince geçiş yapılamaz sanırım,kişiden kişiye değişir Turkcellde. Siz mhizmetlerini arayıp geçiş isteyiniz. Olmazsa ya git-gel taktigi,yada faturasıza geçip 30 gün doldururken 28 günlük bir faturasız paketle idare edip 30 gün dolunca bu paketlere geçiş taktiği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 30 Ağustos 2021; 16:5:26 >

evet hocam haklısınız, ama aylık 40gb da ihtiyaç fazlası benim icin, 10gb bile işimi görür.. sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 30 Ağustos 2021; 15:59:4 >
  • Faturalidan faturasiza gecis talebi verdim kac gun sonra yeni gnc faturaliya donebilirim

• GoldenParsTR kullanıcısına yanıt
    Bir ay diye biliyorum.

• Rahat hatlardan geçilebilecek, aylık 6+ GB içeren hangi opsiyonlar var? Rahat hattın kısıtlamaları çok sinir bozucu.

• Anil.K kullanıcısına yanıt

Bu gibi nedenlerden dolayı Rahat kullanmak sıkıntılı. daha büyük sıkıntı ise Rahattan diğer uygun paketlere geçilemiyor. Bence önce faturasıza geçip bir ay faturasız kullandıktan sonra yeni müşteri kampanyalarından faydalanabilirsin.

• Anil.K kullanıcısına yanıt

Siz hangi kısıtlamaları tecrübe ettiniz. Forumda Rahat kısıtlamalarını öğrenmek isteyen çok oluyor ama tam olarak detay yazabilen olmadı. Ücret yansıyan banka numaralarına SMS gönderilemiyor. Her ek paket alınamıyor ki bu ek paket alma kısıtlaması diger faturalı hatlarda da var,sana sunulan ek paketleri alabiliyorsun ve Rahatta oldugu onlar da kazık. Şampiyon ve yeşil beyaz paket alınamıyor ki zaten çok aranan bilinen paketler değil.

Aslında yaşlı kesim ve çocuklar için Rahat tarifeler tam isabet.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Dediğiniz gibi 4 haneli numaralara ücret kesilecekse SMS gitmiyor. Bağış yapamıyorsun mesela. Yine geçen Google Play'den Paycell ile ödeme yapayım dedim, onay verilmedi ve Rahat hatta olanlar Paycell ile ödeme yapamaz diye SMS geldi. Ek paketler vs zaten sınırlı. Hiç memnun değilim bunlardan dolayı.

• Arkadaşlar merhaba, 1 yıllık taahhütlü GNÇ Fırsat 13 paketim bu ay bitiyor. 50-80 TL bandında uygun paket ve geçiş yöntemleri varsa bilgilendirebilir misiniz? İyi forumlar.

• 28 gün sonra Vodafone faturalı taahhüdüm bitiyor ve hattımı Vodafone'un çekmemesi nedeniyle Turkcell'e taşıma kararı aldım.

Paket önerileriniz var mıdır?

Not: Vodafone Redli 20gb 1000dk 1000sms kullanıyordum (69TL) geçeceğim paket yine bu pakete yakın olmalı. Çok uçmak istemiyorum fiyat olarak.

edit: kafama yatan aynen 15 paketi oldu. Süper fırsat 20 gb ile arasında 5gb internet için 14.5 tl fark ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 2 Eylül 2021; 15:33:56 >
  • Rahat hattan direk faturalı gnç tarifelerine geçebilir miyim gnç fırsat 9 tarifesi güzelmiş

• Geçiş olsa dahi bayi den oluyor hocam, bayiye gidip şansını dene derim

• Tamamdır hocam teşekkürler

• Rica ederim hocam 

• 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.