Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismetgg Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
22.560
Cevap
668
Favori
1.147.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar faturalıdayım,dev 80e geçeceğim sizce git gel mi yapmak mantıklı,yoksa direk hazırkarta geçmek mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eKsTazi kullanıcısına yanıt

İkiside olur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Turkcell de net hızlıdır. ucu ucuna yetiyorsa mümkün değil yetmez sana 20 GB. sen pakete karar ver anında geçiş yollarını söyleriz. sana en az 30 gb lık paket gerekir diye düşünüyorum.

Şehrini kapsıyorsa Platinum 30GB+

GNÇ TC bularak GNÇ Fırsat 60

Akıllı 20GB geçiş için önerilerinizi bekliyorum öyleyse

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hocam bu faturalıdan faturasıza geçerken tanımlanan kesintisiz iletişim zımbırtsını istemiyorum.Ama git gel yapmak uzun sürecekse razıyım 35tl o pakete vermeye.

Birde, en kolay git gel yapabileceğim bir operatör tavsiyeniz var mıdır ?

BİMCell'e git gel yapın hocam, bütün işlemler dahil toplam da 1 hafta sürer en fazla

• Rahat hattan kurtulup faturasıza geçtim perşembe günü. Kesintisiz iletişim pakedi tanımlandı 35 liradan, bir ay dolsun da faturalı paketlere tekrar dönmeyi veya dev 80 ile faturasızdan devam etmeyi düşünüyorum.

• selam arkadaşlar. hem ev interneti hem cepten internet lazım. şimdi bu 169tlilik superbox paketinden alırsam cep telefonuma herhangi bir internet tanımlıyor mu veya hediye veriyor mu ?

• amonRa kullanıcısına yanıt

Paketin linkini de yazarak Super Box Ana konusu var oraya yazarsan belki daha kısa sürede daha net cevap yazılabilir.

• Arkadaşlar 5 gün sonra taahhütüm bitiyor.

Ne önerirsiniz? Faturalıyım çok gb lazim olmuyor

Paketlere baktım 80tlden başlıyor.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

Ayda 6 GB'dan fazla internet lazım olmuyorsa,hatta hiç internet de lazım değil deseniz şuan en uygun en avantajlı paket faturasız Turkcell yıllık DEV 80 paketi.

Konuda son 2 haftadır bu paketin özellikleri detaylı olarak çok anlatıldı. Benim de bir yazım mevcut detayları içeren. 299 TL ödersin 80 GB 20000 dakikayı 12 ay boyunca harcayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

hiçbir operatör mevcut müşterisine adam akıllı tarife sunmuyor. varsa yoksa yeni gelen.

geçen yıl turkcell'e geçtim, şimdi taahhüt bitti ve geri türk telekoma geçiyorum..

kendileri bilir.

hocam benim taahhütte 5 gün sonra bitiyor. Sizin süreç nasıl oldu acaba? hangi pakete geçtiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Ayda 6 GB'dan fazla internet lazım olmuyorsa,hatta hiç internet de lazım değil deseniz şuan en uygun en avantajlı paket faturasız Turkcell yıllık DEV 80 paketi.

Konuda son 2 haftadır bu paketin özellikleri detaylı olarak çok anlatıldı. Benim de bir yazım mevcut detayları içeren. 299 TL ödersin 80 GB 20000 dakikayı 12 ay boyunca harcayabilirsin.

hocam başka operatore de geçebilirim. 5 gün kaldı. Nasıl yol izlemeliyim ekstra ceza falan çıkarmasınlar. Bilginiz var mı acaba

• Şu an turktelekomdayım, taahutün bitmesine 2 hafta falan kalmış. Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum, müşteri hizmetlerini aradım 2gb pakete 39 tl fiyat çekti (vergisiz). Turkcell'in yararlanabilceğim daha iyi bir faturali kampanyası var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Faturasıza geçiş başvurusu yaparsanız:

4 gün içinde geçiş olur. Faturasıza geçtigin anda sana 30 gün geçerli 1 GB ve 500 dakika yüklenecek 35 TL karşılığında. Eğer yeterse onunla 25-30 gün yada yettigi kadar idare et.

Sonra 299 TL peşin ödeyerek yıllık DEV80 paketini al.

80 GB net ve 20000 dak + 20000 SMS içerir.

Hesap yapmak için 12 aya bölersen bölersen aylık 6 buçuk GB ( 6,6 GB) + aylık 1600 dakika 25 TL'ye denk gelir. Bu şuan diger operatörler de dahil bu içerik ve fiyatta en iyi en uygun faturasız paket. Faturalı olarak da bundan uygunu yok.

Çok soruluyor,299 TL taksit taksit mi ödenecek diye: Hayır peşin ödeniyor.

80 GB'ı ve 20 Bin dakikayı ister 3 ayda harca ister hiç harcama, 10. aydan sonra harca. Her ay 6 GB harcamak zorunda degilsin. Kullanmadıkça birikir bekler 12.aya kadar. 12. ay bitince paketin de süresi biter kalanlar varsa silinir her paketin süresi dolunca bittigi gibi.

Ücrete aylık olarak 3,15 TL alınan Telsiz Kullanım Ücreti dahil değildir her pakette olduğu gibi.

(ZAMAN HARCAYIP DETAYLI OLARAK ANLATTIĞIM BİLGİLER TEKRAR SORULURSA ZAMANIMI YETERLİ KULLANABİLMEK İÇİN CEVAP YAZMIYORUM.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 17 Eylül 2021; 19:50:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İsmailBe

Şu an turktelekomdayım, taahutün bitmesine 2 hafta falan kalmış. Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum, müşteri hizmetlerini aradım 2gb pakete 39 tl fiyat çekti (vergisiz). Turkcell'in yararlanabilceğim daha iyi bir faturali kampanyası var mı?

Şuan ne kadar içerigi kaça kullanıyorsunuz. Turkcellde aylık ne kadar internet ve dakika istiyorsunuz. Aylık ödeme planınız nedir,en fazla ne olur?

• Bimcell hattım açılır açılmaz tekrar dönebiliyorum değil mi turkcelle hocam ? Herhangi bir ücret vs. talep etmezler.

Evet hocam, hayır ücret talep edilmez hocam

• Merhaba arkadaşlar.
    Turkcell bol 14 tarifesini kullanıyorum. Daha önce bol 10 tarifesindeydim haziran ayında taahüdümü uzatarak bu tarifeye geçtim.
    Lakin İnternet yetmiyor bu turkcellde. Geçen ay ayın 24 ünde İnternetim bitmişti akşam 7 de mesaj geldi 1 GB fayda tanımlamışlar ve 30 lira ücret kesmişler. Sadece 5 saat kullanım için 30 lira ücret bana koydu açıkçası.
    Bir yolu varmıdır taahhüt cezası ödemeden ya da az ödeyerek numara taşıma veya başka pakete geçme işlemi.
    Yani gerçekten kanıma dokundu sadece 1 GB için ve onu da 5 saatlik kullanım için 30 lira vermek.

beni aradı turkcell. diyor ki 22 gb falan filan 79 tl ye, geçmeyi düşünüyor musunuz diye sordu. dedim tabi ki düşünmüyorum aynı tarifeyi başka operatörler 25 lira daha ucuza veriyor. kadın da sağolsun hiç uzatmadı haklısınız beyfendi falan dedi kapattı.

turk telekom yeni prime 20 gb'a geçeceğim. 1500 dk + 250 sms + 20 gb + her ay 5 gb sil süpürden.

bireysel.turktelekom.com.tr
    Yeni Prime 20 Tarifesi > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/yeni-prime-20-tarifesi-yeni-musteri.aspx

• 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.