Yüzbaşı
13 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Servisi kullanan var mı ? Fazla bilgi yok konu hakkında genel tecrübelerimizi paylaşırsak aklında soru işareti olanlar fikir sahibi olabilir.
Kampanya yapıyorlar sanırım sözde, 399 TL diyor ama normal günde de gitsen aynı fiyattır diye düşünüyorum.
Benim merak ettiğim motor yağı kısmı kafasına göre mi koyuyor uygun olanı mı? Beğenmezsen fark mı istiyor?
Elimde aynı marka Elf marka yağ var motor yağı ekleyin uyarısı aldım önceden alıp eklemiştim yanlışlıkla. serviste değiştirdim sonrasında görevli sorun olmayacağını söylemişti genede ben evhamlıyım sizce nasıl olur.
arkadaşlar kullanmayacak olan varsa özelden iletebilir mi?
Tecrübesi olan varsa aktarabilir mi 800 liraya aldım değer mi sizce ?
Boya hatası durumunda ne yapılabilir? Araç 4 aylık İlk ayında farkettim yalnız servise yeni goturebildim,İlk klasik savsakladilar kullanıcı hatası kimyasal değmiştir dedi, direttim merkeZe iletildi merkez pasta cila deneyin olmazsa iletin diye dönmüş bende tamam dedim , Ama boşa çaba boyanın altında nokta şeklinde 2-3 minik nokta arabayı kendim yıkadığım için farkettim bakarak farkedilecek bir büyüklüğü yok. Pasta cilaya izin vermemeli miyim? Haklı olursam fabrika hatalı mal, değer kaybı için nasıl bir yol izlenmeli.
KDV Dahil 821,22 TL hepsiburada fiyatı tabi daha ucuz vardır ama taksit imkanı daha iyi burda birde bir sorun oldumu postalarım hepsiburada'ya

çok kararsız kaldım arkadaşlar ne yapsam diye bütçem çok kısıtlı değil ama çokta para saçmak istemiyorum, her ne kadar oyun oynamayı sevsem de pek tercih etmiyorum ama FM sevdalısıyım bu makina FM 2010'u kaldırır mı fiyat olarak iyi görülen o özellikler oyun değilde internet kullanıcıları için;ama dediğim gibi FM 2010 oynamak istiyorum
bu arada incelemesini okudum hemen acer'in düşük fiyatlı modellerini kimse demeden bunda bluetooth özelliği ayrıca wireless seçeneği 3 usb oluşu gibi özellikleri gözardı etmeyin klavyesi falan iyimiş dahili mikrofon vs

Ürün Özellikleri :
Chip Seti ATI
İşlemci TF-20
İşlemci Cache 512 Kb cache
İşlemci FSB 533 Mhz
İşlemci Hızı 1.6 Ghz
İşlemci Platformu Amd Athlon
Ekran Özelliği 15.6 " / 1366 x 768 WXGA
Ekran Kartı Paylaşımlı •ATI RadeonTM X1270 256MB ekran kartı
Ekran Tipi WXGA Parlak Ekran
Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
Max Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768
Ram Tipi DDR2
Sistem Belleği 2 GB 533MHz
Sabit Disk Kapasitesi 160GB 5400RPM 8MB
Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
Klavye TR/Q
Kablosuz İletişim Wireless 802.11a/b/g/n
Bluetooth Özelliği Var
USB (Adet) ? 3
FireWire Yok
10/100 Ethernet Var
Paket İçeriği Notebook
İşletim Sistemi Pardus
HDMI Var
E-Sata Yok
Webcam Var
Parmak İzi Okuyucu Yok
Yüz Tanıma Yok
Kart Okuyucu 7-in-1 Kart Okuyucu
Ağırlık 2.6
Pil 6 Hücreli
Hakkında
Forum İmzası:
clio icon 1,2 edc
Samsung Galaxy A50
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 582
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.405 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 240 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.