Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Arkadaşlar merhaba kulaklığı bir gün boyunca kullanmıs deneyimlemiş oldum. Dün gece şarja takıp şarjı fulledim. Sabah yürüyüşe giderken yanıma aldım Bluetooth üzerinden 1 saat e yakın deneyimledim. iphone üzerinden baktıgımda ürünün yüzde 76 şarjının kaldıgını gördüm. Yani 19 saat nerde 1 saatte %24 şarj düşüşü nerde..

neyse burda sinirlendim biraz. Sonra eve gelip ipad 4 tablete Bluetoothla bağlayıp 2 dizi seyrettim, the 100 and agents of shields. Bu iki dizinin ardından şarj 38 deydi. Bu arada sabah yürüyüşe gittiğimden beri iphone a baglı bluetoothla.

Neyse sonra bir iki arama yaptım ama karşı taraf küfretti nerdeyse, arka odadan mı konuşuyorsun diye söylendi. do yüzden görüşmeyi de telefonun ahizesinden devam ettirdim. Yani şarj performansı gibi konusma performansı da vasat
    Bu arada telefon odamdayken evin içinde dolaştıgımda cızırtılar artmaya baslıyordu.

2 saat önce kulaklığın şarjı bitti en son dizinin üstüne bir iki youtube videosu izlemiştim halbuki...
    somut olarak toplam da 1 saat yürüyüş 2 dizi 90 dkka, 2 video 40 dkk 2 telefon görüşmesi 5 dk topla da 185 dk o da 3 saat eder. 3 saatte şarjı bitti ürünün.

Ben memnun kalmadım. Yoksa kaldım mı? İşte philipscilerinbeklediği yorum buydu. Ks'nin berbat oldugunu yazalım bunu istiyordunuz.Haha nasıl da okudun. Hala da okuyorsunuz...Ks süper gencler görüşmelerden de menun kaldı aradıklarım ayrıca ürünün şarjı suan yüzde 70 lerde ve hala sabah 11 den beri bluetoothla telefona bağlı:) Ses kalitesi gayet güzel:)

Fırsatı yakalayanlar olarak bir kez daha konu sahibine teşekkür ediyorum!

Çok komiksin. Gül gül öldük. Nasıl bu kadar esprili olabiliyorsun anlatsana. Çok fazla iyisin yani. Yani yarın yap yarın da gülerim. Biraz daha düşügünu yap yine gülecez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Spotify kullananlar eko için hangi uygulamayı kullanıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • viper4android çok iyi. Piston 3 ile gayet güzel geliyor ses birkaç ayar ile. Philipsler gelince onunla da denicem umarım altında kalmaz :)

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Onun için root şart sanırım.

• Arkadaş doğru söylemiş Viper4android ile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Kaldı ki KS zaten iyi

Konu sahibine tekrardan teşekkür ederim, alan arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun.
  • 90 TL'den satılık Manhattan.
  • bu phlipslerin kargosunu nerden sorgulayacağız?
  • quote:

Arkadaşlar merhaba kulaklığı bir gün boyunca kullanmıs deneyimlemiş oldum. Dün gece şarja takıp şarjı fulledim. Sabah yürüyüşe giderken yanıma aldım Bluetooth üzerinden 1 saat e yakın deneyimledim. iphone üzerinden baktıgımda ürünün yüzde 76 şarjının kaldıgını gördüm. Yani 19 saat nerde 1 saatte %24 şarj düşüşü nerde..

neyse burda sinirlendim biraz. Sonra eve gelip ipad 4 tablete Bluetoothla bağlayıp 2 dizi seyrettim, the 100 and agents of shields. Bu iki dizinin ardından şarj 38 deydi. Bu arada sabah yürüyüşe gittiğimden beri iphone a baglı bluetoothla.

Neyse sonra bir iki arama yaptım ama karşı taraf küfretti nerdeyse, arka odadan mı konuşuyorsun diye söylendi. do yüzden görüşmeyi de telefonun ahizesinden devam ettirdim. Yani şarj performansı gibi konusma performansı da vasat
    Bu arada telefon odamdayken evin içinde dolaştıgımda cızırtılar artmaya baslıyordu.

2 saat önce kulaklığın şarjı bitti en son dizinin üstüne bir iki youtube videosu izlemiştim halbuki...
    somut olarak toplam da 1 saat yürüyüş 2 dizi 90 dkka, 2 video 40 dkk 2 telefon görüşmesi 5 dk topla da 185 dk o da 3 saat eder. 3 saatte şarjı bitti ürünün.

Ben memnun kalmadım. Yoksa kaldım mı? İşte philipscilerinbeklediği yorum buydu. Ks'nin berbat oldugunu yazalım bunu istiyordunuz.Haha nasıl da okudun. Hala da okuyorsunuz...Ks süper gencler görüşmelerden de menun kaldı aradıklarım ayrıca ürünün şarjı suan yüzde 70 lerde ve hala sabah 11 den beri bluetoothla telefona bağlı:) Ses kalitesi gayet güzel:)

Alemsin hocam ben de diyorum 2 gündür kullanıyorum şarjı bitmedi alla alla diye

• quote:

Orijinalden alıntı: KHeto

bu phlipslerin kargosunu nerden sorgulayacağız?

http://www.globalkargo.com/kargotakip.aspx
  • Ben bu global kargodan takip yapamıyorum bir türlü. Mail geldi 17 Mayıs'ta sipariş yola çıktı diye. Global kargodan takip yapmak istediğimde "kargo bilgisi bulunamadı" diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

viper4android çok iyi. Piston 3 ile gayet güzel geliyor ses birkaç ayar ile. Philipsler gelince onunla da denicem umarım altında kalmaz :)

Ks de almış mıydınız?

Bu arada arkadaşlar hani bunlar 19 mayısta çalışmıyordu şuanda dağıtımda benim kargo.
  • Benim dünden beri hala aynı. Kadıköy e yola çıktı diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum mesai saatleri dışında arıyorsunuz diyor

• Kitsound elime ulasti, basslar gayet yeterli tizler zayif kalmis. Konforu çok iyi, çekim alani 10-15m (telefona gore degisebilir.) Fonsiyonel tuslar gayet iyi calisiyor, kablo ile dinleme ozelligi cok hosuma gitti sarj bitti derdi yok. Uzun kullanim sonrasinda editlerim.

• KS'yi bugün aldım ve şu an deniyorum. Audiophile falan değilim, bahsettiğiniz bass/tiz olayından hiç anlamam, EQ işine hiç girmem. Benim gibi sıradan bir kullanıcı olanlar için yazıyorum.

Onion OS kurulu LG G2'ye ilk seferinde bağlayabildim. Ardından BT özelliği olan dizüstü bilgisayarıma da bağlayabildim hiç sorunsuz. Hatta kulaklığı ikisine birlikte aynı anda bağlayıp yine kullandım. Yalnız aynı anda iki cihazın sesini birlikte vermiyor, bilgisayarda müzik dinlerken eş zamanlı telefonda da açtım onu görmedi bilgisayardan dinletmeye devam etti. Bilgisayardan müzik dinlerken telefondan arama yaptım ve direkt aramaya geçti, arama bitince de otomatikman bilgisayardaki müziğe geçiş yaptı

Ben de alırken sırf ucuz olduğu için almıştım, tasarımını beğenmemiştim, aynen burada yine belirtildiği gibi internet kafe kulaklığına benzetmiştim. Şu an elimde ve gerek malzeme kalitesi olsun gerekse de boyutu olsun çok hoşuma gitti. Evet kalıbı standart, orijinal bir tasarıma sahip değil ancak insanlardan saklanacak çirkinlikte bir şey de değil, dışarıda gayet kullanılabilir.

Dışarıya çok ses veriyor, bu kötü. Hafif bir kulaklık değil, uzun kullanıma uygun değil gibi. Tabii ben bantlı kulaklık kullanma adetine sahip değilim, benim gibi kulakiçi kulaklığa alışanlar için de aynısı geçerlidir diye düşünüyorum. BT yerine kablolu bağlandığımda kalite daha bariz görülüyor ama BT kalitesi de gayet güzel. En önemlisi mikrofon yeterli. Biraz önce kız arkadaşımla on dakikalık bir görüşme yaptım ve kapatmaya doğru sordum sesim net geliyor mu diye. Az geliyor ama net şekilde duyabiliyorum dedi. Normalde her konuşmamızda sesini duyamıyorum diye beni uyaran kız on dakika boyunca hiç uyarmadı ancak ben sorunca az geliyor dedi. Annemle de konuştum bir sorun yaşamadım. Benim açımdan mikrofon yüksek puanla testi geçti yani

Kulaklığı beğendim yalnız kötü bir sürpriz yaşadım. Kendime ayırdığım kulaklığın tek tarafından bariz çok daha az geliyor. Diğer kulaklığı buradan biriyle anlaşmıştım, ona yollayacaktım ama ne olur ne olmaz diye denemek adına açtım o sağlam çıktı. Bozuk olanı garantiye yollayacağım. Fırsatı değerlendirelim derken kulaklıkların hamalı olduk resmen.

Hiç boşuna KS idi Philips idi diye birbirinizi yemeyin. Fiyatına göre mükemmel kulaklıklar aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 19 Mayıs 2017; 14:40:20 >

• deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    G2 nin kendi mikrofonu sıkıntılı arkadaşınız haklı şikayet etmekte lg mikrofon işini düzgün yapamıyor video kayıtlarındada ses gariptir g2 de.

• deepthroattoyouall kullanıcısına yanıt
    Bana philips gelecek de ben bir tane ph bir tane ks gelmesini istiyorum, böyle bir imkanım olursa bir tanesini ks seçmelimiyim tam karar veremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Philips nasıldır bilmiyorum, kıyaslama yapamam ancak aşağı yukarı aynıdır herhalde. Philips biraz daha çıtkırıldım görünüyor tasarım itibarıyla, KS ise gayet sağlam. Ben iki kulaklık arasında tercih yapacak olsam buna göre yapardım.
  • quote:

Ha ha ve Ho Ho.

İnsanları bir kulaklık için ayırmadığımız kalmıştı o da oldu hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Philips nasıldır bilmiyorum, kıyaslama yapamam ancak aşağı yukarı aynıdır herhalde. Philips biraz daha çıtkırıldım görünüyor tasarım itibarıyla, KS ise gayet sağlam. Ben iki kulaklık arasında tercih yapacak olsam buna göre yapardım.

Bu konu benide dusunduruyor. Ust kisim cok ince duruyor fotograflarda. Sonucta cantada tasiyacagiz, buna bir cozum bulmak lazim.

• ks elime ulaştı kargo takipe bakıyım dedim ne yazıyor diye hala hiç bir şey yazmıyor sadece ilk çıkış tarihi yazıyor ürünle ilgili tecrübelerimi test edip editleyecem
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.