Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Ben bu global kargodan takip yapamıyorum bir türlü. Mail geldi 17 Mayıs'ta sipariş yola çıktı diye. Global kargodan takip yapmak istediğimde "kargo bilgisi bulunamadı" diyor.

Takip numarası ile yeniden sorgulayın. Orada döküm var. Bende sadece merkezden çıkış yapıldığı bilgisi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş numarası ile yapıyorum altta takip numarası veriyor 8 haneli onunla da sorgulama yapılmıyor.
  • quote:

Sipariş numarası ile yapıyorum altta takip numarası veriyor 8 haneli onunla da sorgulama yapılmıyor.

Sipariş no yerine takip no seçerseniz ulaşılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt

• KS elime ulaştı ilk sagopa dinleyim dedim bir an moralim bozuldu dedim ben böyle kulaklığın sonra yabancı şarkıya bir geçtim kulaklık çok iyi mükemmel ,kulaklık rahat ses seviyesi çok iyi tasarım olarak biraz daha iyi olabilirdi basslarda çok iyi kulaklığın şarzı olmadığı için kablo ile denemesini yaptım duruma göre editlemeye devam edebilirim (millet galiba vodofone kampanyasında takılıyor artık ıssızlaşmış burası)
  • quote:

Bende de öyle gözüküyor,İstanbul dışında oturuyorum belki ondandır diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    kulaklık mevzusunda en önemli şey basstır. tizleri midleri halletmek kolaydır. birçok pahalı kulaklık yorumunda "basslar yetersiz" "basslarda patlama var" yorumlarını okursun.

şimdi sen az önce dinlediğin şeyde en son seste ufak bir distortion duydun mu? basslar+sahne nasıl izole gördün mü.

işte bu yüzden bu cihazı yapan adamların utanmaz ve ahlaksız olduğunu düşünüyorum

• sioux kullanıcısına yanıt
    Hocam galiba seninde eline geçmiş bu kulaklık sen galiba benden daha çok anlıyorsun kulaklık işinden bu kulaklığın 1 adetinin piyasaya göre ederi nedir ve philipsi ben denemediğim için yorum yapamıyorum eğer sen yorum yaparsan bu kulaklığın philips karşısında durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Benim dünden beri hala aynı. Kadıköy e yola çıktı diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum mesai saatleri dışında arıyorsunuz diyor

Pazartesi elimizde olur heralde.
    edit : Kargom geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 19 Mayıs 2017; 13:55:0 >
    Philips in bunun yanında bir durumu olamaz. Ederi de bt klasmanında 200 den aşağı olamaz (aslında çok rahat 400-500 luk klasmanda. ikincisini satmayacak biri olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 19 Mayıs 2017; 14:2:25 >
  • Hayır iki philips gelecek :) karşılaştırmayı piston 3 ile yapabilicem sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimdeki 1 adet hediye olan kitsoundu istanbul ici elden satiyorum 100 lira istiyorum ilgilenen pm

Hocam ben pek kafa bantlı kullanmadığım için bilmiyorum sizce bu kulaklık dişarıda kullanılırmı, dışarıda taktığımızda internet kafe kulaklığı gibi dururmy sizce
  • Böyle bir bass yok 40 lira için muhteşem bir kulaklık keşke daha çok alsaydım. (KS)
    sıkıntı olmaz. etrafta morlu mavili dre beatlerle gezen conilerin yanında elegant durur. stüdyo kulaklığına benzese de boyutundan kurtarıyor. boyutu makul ve çok şık. pazartesi spora goturucem zaten. gözler üstümüzde olacak

Hocam bunları prizde şarz etsek sorun olurmu ilerde yoksa sadece bilgisayardamı şarz edelim
    olabilir. 500mA dan büyük şarj cihazı kullanma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dethagorf

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Benim dünden beri hala aynı. Kadıköy e yola çıktı diye. Müşteri hizmetlerini arıyorum mesai saatleri dışında arıyorsunuz diyor

Pazartesi elimizde olur heralde.
    edit : Kargom geldi.

philips mi?
  • KS kulaklıklarım geldi arkadaşlar birisi rose gold birisi gri olmak üzere rose gold olanı açtım, malzeme kalitesi falan oldukça güzel.
    İsteyen olursa gri olam KS hiç kutusunu açmadım ankara içi elden 100TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 19 Mayıs 2017; 14:25:54 >
  • Bluetooth ile dinleyecek olanları bilmem ama evde bilgisayara 3.5 mm ile bağlayın abartısız 3-4 kat daha iyi ses veriyor.(KS)
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.