Yarbay
03 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 132 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Arkadaşlar Brother DCP-J315W marka bitmeyen kartuşlu yazıcı aldım ve kablosuz kurulumunu yaptım. Sorun şu ki bir sayfayı 10 da desem 100 de desem tek sayfa çıkarıyor. Ör: Yazıcı ayarlarından kopya sayısını 20 yapıp yazdır dediğimde 1 sayfa çıkarıp duruyor. 20 defa yazdır demem gerek ya da aynı sayfayı 20 defa kopyala yapıştır yapmam gerek. Çözümü bilen var mı acaba?
Evet forumun RETROcularından en sevdikleri GAMEBOY ADVANCE oyunlarını alalım.

1. Super Mario Advance 2 - Super Mario World
2. Classic NES - Super Mario Bros.
3. Metal Slug
4. Final Fight One
5. Super Mario Bros. 3
Arkadaşlar ilginç bir sorunla karşı karşıyayım.

Youtube uygulaması ve Safari üzerinden videoları izleyemiyorum. Yükleme ekranında bekleyip duruyor. Ancak Jasmine uygulaması ve Chrome da aynı videoları rahatlıkla izleyebiliyorum. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
Arkadaşlar ilandaki ürünü almaya karar verdim ancak orijinal midir değil midir bilemedim.

Fiyat normal mi acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-iriver-e30-2-gb-mp3-player-sifir-garantili-ucretsiz-kargo-100739616/detay
Arkadaşlar bugün Galatasaray'ın resmi twitter hesabında kadromuz verildi ve ufak bir yanlışlık yapıldı ben de yorum yaptım. Neyse ben anlatmayayım resim konuşsun :)

İlk mesaja yorum yaptığım anda yanlışlık düzeltildi ama kayıtlara da geçti yine :)

Arkadaşlar bugün Galatasaray'ın resmi twitter hesabında kadromuz verildi ve ufak bir yanlışlık yapıldı ben de yorum yaptım. Neyse ben anlatmayayım resim konuşsun :)

İlk mesaja yorum yaptığım anda yanlışlık düzeltildi ama kayıtlara da geçti yine :)

Arkadaşlar Safari deki yer imlerimi Chrome veya Puffin gibi tarayıcılara aktarmam mümkün mü acaba?
Arkadaşlar üye olduğum sitelerden bazılarına (tuttur,nintendocu,gscimbom vs.) her girdiğimde kullanıcı adı ve şifre istiyor. Aynı sorun donanımhaberde olmuyor. Ayarlar dan otomatik doldur seçeneği aktif durumda. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
iPad ile youtube tan embed kodu alabilyor muyuz arkadaşlar.
Şu mesajı İngilizce ye çevirir misiniz arkadaslar. Sendit e yollayacağım da.

Selam. Sitenizden 3 hafta önce (09/07/2012 tarihinde) vermiş oldugum 21606354 sipariş numaralı ürün hala elime geçmedi. Ürünün durumu hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim.
Hakkında
İlgi Alanları: Oyun, Film, Müzik, Anime
Hakkımda:
bea9f73724c70d0694463ad866b4a068_cropped_64.gif
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Tablet
Ipad
Notebook
Asus
PSN ID
HaNa-MicHi__
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.829
İkinci El Bölümü Mesajları: 251
Konularının görüntülenme sayısı: 16.992 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.172 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.