Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blumhouse

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Arkadaşlar merhaba kulaklığı bir gün boyunca kullanmıs deneyimlemiş oldum. Dün gece şarja takıp şarjı fulledim. Sabah yürüyüşe giderken yanıma aldım Bluetooth üzerinden 1 saat e yakın deneyimledim. iphone üzerinden baktıgımda ürünün yüzde 76 şarjının kaldıgını gördüm. Yani 19 saat nerde 1 saatte %24 şarj düşüşü nerde..

neyse burda sinirlendim biraz. Sonra eve gelip ipad 4 tablete Bluetoothla bağlayıp 2 dizi seyrettim, the 100 and agents of shields. Bu iki dizinin ardından şarj 38 deydi. Bu arada sabah yürüyüşe gittiğimden beri iphone a baglı bluetoothla.

Neyse sonra bir iki arama yaptım ama karşı taraf küfretti nerdeyse, arka odadan mı konuşuyorsun diye söylendi. do yüzden görüşmeyi de telefonun ahizesinden devam ettirdim. Yani şarj performansı gibi konusma performansı da vasat
    Bu arada telefon odamdayken evin içinde dolaştıgımda cızırtılar artmaya baslıyordu.

2 saat önce kulaklığın şarjı bitti en son dizinin üstüne bir iki youtube videosu izlemiştim halbuki...
    somut olarak toplam da 1 saat yürüyüş 2 dizi 90 dkka, 2 video 40 dkk 2 telefon görüşmesi 5 dk topla da 185 dk o da 3 saat eder. 3 saatte şarjı bitti ürünün.

Ben memnun kalmadım. Yoksa kaldım mı? İşte philipscilerinbeklediği yorum buydu. Ks'nin berbat oldugunu yazalım bunu istiyordunuz.Haha nasıl da okudun. Hala da okuyorsunuz...Ks süper gencler görüşmelerden de menun kaldı aradıklarım ayrıca ürünün şarjı suan yüzde 70 lerde ve hala sabah 11 den beri bluetoothla telefona bağlı:) Ses kalitesi gayet güzel:)

Fırsatı yakalayanlar olarak bir kez daha konu sahibine teşekkür ediyorum!

Bir filipscide tebrik etmiş nolcak şimdi

Gece gece ne bekliyosun ki Ayrıca büyük ihtimal Kitsound daha iyidir ama her iki taraf da sıcak fırsat yakaladı laf dalaşına girmek çok saçma.

• quote:

Orijinalden alıntı: C♯

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba kulaklığı bir gün boyunca kullanmıs deneyimlemiş oldum. Dün gece şarja takıp şarjı fulledim. Sabah yürüyüşe giderken yanıma aldım Bluetooth üzerinden 1 saat e yakın deneyimledim. iphone üzerinden baktıgımda ürünün yüzde 76 şarjının kaldıgını gördüm. Yani 19 saat nerde 1 saatte %24 şarj düşüşü nerde..

neyse burda sinirlendim biraz. Sonra eve gelip ipad 4 tablete Bluetoothla bağlayıp 2 dizi seyrettim, the 100 and agents of shields. Bu iki dizinin ardından şarj 38 deydi. Bu arada sabah yürüyüşe gittiğimden beri iphone a baglı bluetoothla.

Neyse sonra bir iki arama yaptım ama karşı taraf küfretti nerdeyse, arka odadan mı konuşuyorsun diye söylendi. do yüzden görüşmeyi de telefonun ahizesinden devam ettirdim. Yani şarj performansı gibi konusma performansı da vasat
    Bu arada telefon odamdayken evin içinde dolaştıgımda cızırtılar artmaya baslıyordu.

2 saat önce kulaklığın şarjı bitti en son dizinin üstüne bir iki youtube videosu izlemiştim halbuki...
    somut olarak toplam da 1 saat yürüyüş 2 dizi 90 dkka, 2 video 40 dkk 2 telefon görüşmesi 5 dk topla da 185 dk o da 3 saat eder. 3 saatte şarjı bitti ürünün.

Ben memnun kalmadım. Yoksa kaldım mı? İşte philipscilerinbeklediği yorum buydu. Ks'nin berbat oldugunu yazalım bunu istiyordunuz.Haha nasıl da okudun. Hala da okuyorsunuz...Ks süper gencler görüşmelerden de menun kaldı aradıklarım ayrıca ürünün şarjı suan yüzde 70 lerde ve hala sabah 11 den beri bluetoothla telefona bağlı:) Ses kalitesi gayet güzel:)

Gece gece ne bekliyosun ki Ayrıca büyük ihtimal Kitsound daha iyidir ama her iki taraf da sıcak fırsat yakaladı laf dalaşına girmek çok saçma.

Eğlenceli ama

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğlenceli ama

İnsanları filipsci bilmemneci diye ayırmak eğlenceli geliyorsa sıkıntı büyük

• Bu ülke neler"ci" gördü filipsci ksci mi sıkıntı yok canım sende.
  • quote:

Bu ülke neler"ci" gördü filipsci ksci mi sıkıntı yok canım sende.

Sıkıntı tabi yav koca koca adamlar kendi kulaklığının daha iyi olduğunu kanıtlamak için akşama kadar sidik yarıştıyorlar
  • dostum makara yapıyoruz eğlencene bak akışına bırak
  • Hocam abartma sende:( ders calısıyordum canım sıkıldı oltaya düşüreyim dedim birilerini piyango sana vurdu :D philipscilerin ks yi kötülemesiyle basladı sonucta bu durum. Ama bence philips kulagı daha iyi kavrayacak. Yani kapatıcak, bu sebeple dıs ortam gürültüsünü daha az hissederler diye düşünüyorum. Gelsin de bi görelim tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bu ülke neler"ci" gördü filipsci ksci mi sıkıntı yok canım sende.

Sıkıntı tabi yav koca koca adamlar kendi kulaklığının daha iyi olduğunu kanıtlamak için akşama kadar sidik yarıştıyorlar

Koca koca adamlar sanal alemde neler yapmıyor.
  • Kullanıcı yorumlarını okuduğumda genel olarak kt den memnun kalınmadığını gördüm.
    Kulaklıklarda en önemli şeyin ses kalitesi olduğunu göz önüne alırsak iyi ki siparişi geç veripte Philips almışım diyorum. Teşekkürler Türkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGus

Kullanıcı yorumlarını okuduğumda genel olarak kt den memnun kalınmadığını gördüm.
    Kulaklıklarda en önemli şeyin ses kalitesi olduğunu göz önüne alırsak iyi ki siparişi geç veripte Philips almışım diyorum. Teşekkürler Türkcell

Rica ederiz

Bak mesela thegus un yorumu çok eğlenceli değilmi bu atışma olmasa böyle güzel yorumlar göremeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 19 Mayıs 2017; 1:55:4 >

• Kulaklık geldi kalitesiz müzik açtığım için kulaklığın sesi kötü demiştim sözümü geri alıyorum kulaklığın basslar mükemmel kablolu kullanınca daha iyi fiyatına göre bedava iyi kalite tasarımı güzel hafif kip yılın sıcak fırsatıydı

• Benim philips kargolanmış. 1 tanesini kt ile değişmek isteyen varsa mesaj atabilir.
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    https://open.spotify.com/track/25Jkn7pfe0wQkWLxRkgW6i

dostum önceki mesajının ilk harfinden anlamıştım kaynağını üstte verdiğim Spotify linkini aç kulaklığı kablo ile bağla sesi sonuna kadar aç 1:25 e git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 19 Mayıs 2017; 2:2:32 >
  • vay arkadaş şu toplum bi kulaklık yüzünden bölünmemişti onu da yaşadık ya daha bişey demiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

https://open.spotify.com/track/25Jkn7pfe0wQkWLxRkgW6i

dostum önceki mesajının ilk harfinden anlamıştım kaynağını üstte verdiğim Spotify linkini aç kulaklığı kablo ile bağla sesi sonuna kadar aç 1:25 e git

Verdiğiniz müziği açtım tek kelime müthiş ses verdi kendimi discoda hissettim:)Fiyatına göre bedava bu kulaklık

• Arkadaslar size bir güzellik daha smart tv ye baglamak için yapacaklarınız ilk önce linkteki gibi bluetooth u aktiflestirin

https://forum.donanimhaber.com/samsung-smart-tv-ye-bluetooth-kulaklik-baglamak--111870079

Sonra menu ses ses hoparlör ayarları tv ses çıkışından bluetootk kulaklığı seçin . Sonra aynı ekranda en altta Bluetooth kulaklıkar listesinden kulaklıkla esleme yapın. ses gelmezse tv ses çıkışımdan tekrar Bluetooth u secin ses gelecektir :)

• Philipsi kabul etmiştim ama şimdi kargoya verildi maili geldi ve kitsound gözüküyor. Kitsound mu gelecek?

• kitsoundların biri 80 tlden satılıktır.
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş.Bende de öyle oldu ancak sistemden değiştirmemişler.E faturada philips yaziyodur ona bir bak istersen eğer fatura gelmişse.

• Philipslerin sahiplerine ulaşmasıyla 2. round başlayacak. Herkes hazırlıklarını yapsın. Flaclar hazırlansın. Yalnız sınıfının en düşük model kulaklıklarıyla flac keyfinden bahsedenlere acıdım gerçekten:) Her iki taraf için de geçerli bu durum.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.