Yarbay
31 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamlar,

Bebek odası için aşağıdaki görsellerde ki gibi hayvan resimleri bulmam gerekiyor ama çoğu ciddi rakamlara satılıyor. Resimleri bulabileceğimiz site var mı ?

Resmin alındığı site :https://jamesriverstudios.com/collections/baby-animal-prints
Iyi akşamlar,

Arcelik lcd tv aldım. (Yeni nesil) az önce binanın ortak yayınından gelen kablomu tv he bağladım fakat ne kendi kanallarını açıyor nede kanal arama da kanal buluyor. Yardımcı olabili4 misiniz ? Dahili uydu alıcılı bir cihaz ve nextstar kullanmakta binamız.
Hafta sonu PS4 ve Film izleme amaçlı LED Tv alacağım. LG düşünüyorum max bütçem 1.500 Tl'dir. Bu fiyat aralığında ki en iyi 102 yada 106 cm'lik seçim nasıl olmalıdır ?
merhabalar,

Youtube'a bilgisayardan video yükledim fakat telefondan izlemek istediğim de Mobil desteğin kapalı olduğunu söylüyor. Bunu nasıl açabilir yada yapabilirim ?

Teşekkürler, iyi forumlar
merhabalar,

Iphone'da 70 level'deyken telefonum bozuldu ve samsung note 2 aldım. o süreçte oyuna samsung'ta sıfırdan başladım ve 40. seviyeye geldim. Bugün de bozuk olan iphone telefonum yapıldı. Kod ile aktarmaya çalıştığım da samsung şöyle bir hata veriyor

Köy ileri seviye olduğu için üstüne kayıt yapılmaz. Bu sorunu nasıl çözebilirim. IOS'u samsunga aktarmam gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim, o kadar emeğim var ve sevdiğim bir oyun.
Merhabalar,

Başlıkta belirttigim gibi 1600 TL bütçe var. Bugün alıp bir sene sonra kenara koyma şansım olmadığından ve bütçemi çok zorlayamadığımdan sizlerin tavsiyelerine almak istedim. Aslında incelediğim 2 model var.

Lenovo z510
http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z510-59-391785-notebook

Dell 7537
http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-7537-s20w65c-notebook

Lenovo'nın ekran kartının 740 olması benim için yeterli değil. Dell'in ise 750 fakat mağazalarda satılıyor olmaması ve servisinin kötü olması şüphe uyandırıyor. Notebook piyasasını çok bilmediğimden ortalama bu fiyatla ve Dell özelliklerine sahip başka hangi markalar tavsiye edersiniz. Kullanım amacı oyun olarak düşünebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi forumlar.
Merhabalar. Ttnet 8mbit netlimitsiz paketini kullanıyordum. 4 gün önce benden habersiz 24mbit internet hızına çıkarılmış ve ttnetin önceden vermiş olduğu modem o hızı desteklemedigi için sürekli kopmaya başladı. Aradım ttneti geri dönüş imkanı yok dediler fiber sisteme geçilmiş. Bende linksys modemi taktım fakat internet calismiyor ve ışığı yanmiyor. Dsl wifi ve diger isiklarda sorun yok. Yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekiyor.
Lacoste ayakkabılar hakkında kalitesi ve dayanıklılığı hakkında bilginiz var mı ? Bu model şuan 300 Tl'den 190'a düştü almayı düşünüyorum fakat emin değilim ?
Iyı gunler.

Iphone 4 kullancısıyım ahıze bır anda calısmamaya basladı. Bahcesehırde bı servıse goturdum "cip" degısmesı gerekıyor 200 TL dedı fakat ınandırıcı gelmedı. Muzık dınleyebılıyorum sadece telefon gorusmesı yapamıyorum. Ahıze tamırının fıyatı nedır ne yapılabılır ?

Tesekkurler, saygılar
Merhaba arkadaslar

Euro truck sımulator 2 yukledım notebook'a orjınal kullanmıyorum maalesef. Toshıba laptop kullanıyorum atı hd 4650 ekran kartı mevcut. Eskı bı urun degıl. Oyunu ve tum patchlerı yukledım. Oyunu acıyorum 5 dakıka kadar oynadıktan sonra makına restart atıyor kendılıgınden. En yuksek ayarda bıle kasmıyor hatta en dusuk ayara alıyorum yıne atıyor. Evımde ınternet yok. Sızce sorun nedır ne yapmam gerekıyor..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.520
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 200.133 (Bu ay: 1.087)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.