Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne güzel ya. Hala ilk baştaki bilgi mi var kargo sorgulama da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips kulaklık kabul edenlerden kargosu hala verilmeyen var mı?

Benim daha paket hazırlanıyor aşamasına bile gelmedi.
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Aslında Kitsoundlar 790 liraya satılıyormuş.Yazım hatasıyla 79 liraya 2 tane verince 15 liraya aldıkları philipslerle değiştirmeye başlamışlar:):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

kulaklık mevzusunda en önemli şey basstır. tizleri midleri halletmek kolaydır. birçok pahalı kulaklık yorumunda "basslar yetersiz" "basslarda patlama var" yorumlarını okursun.

şimdi sen az önce dinlediğin şeyde en son seste ufak bir distortion duydun mu? basslar+sahne nasıl izole gördün mü.

işte bu yüzden bu cihazı yapan adamların utanmaz ve ahlaksız olduğunu düşünüyorum

"kulaklık mevzusunda en önemli şey basstır. tizleri midleri halletmek kolaydır."

Katılmıyorum. Kulaklıkların frequency response grafiklerine bakarsanız asıl bozulmaların tizlerde olduğunu görürsünüz. Tiz vermek kolaydır, ama doğru tiz vermek zordur. Sennheiser tizleri çok iyi yapar mesela, onların da bass ları yoktur

• ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Ben varim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hellhot kullanıcısına yanıt

:-):-)

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    hocam ben cihazda kuvvetli bir neodymium mıknatıs olduğunu kalitenin burdan geldiğini düşünüyorum. ucuz ferrite veya samarium kobalt mıknatıs kullanmamışlar. sesin arttıkça kalitenin artması içinde bir amp olduğu fikrini getirdi ki bunlar orjinal işler.

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Telefondaki eleman bana en geç Perşembe kargoda dedi Cuma oldu ürün kargoya verilmemiş.1 haftada bir kargoyu vermeyi beceremiceklerse ne diye e-ticarete bulaşmışlar.

Sözlerinde de durmuyorlar oyalayıp dolandırıp duruyorlar.
  • bu kulaklığı en güzel nasıl test edebiliriz? bass tiz vs vs?
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    Bana da persembe dediler. Bir de kitsound isterseniz 1 ay beklersiniz diye ayak yaptilar.

Benden sonra alan bir arkadasimin siparisi kargoya verildi. O da philips'i kabul etmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

KS kulaklıklarım geldi arkadaşlar birisi rose gold birisi gri olmak üzere rose gold olanı açtım, malzeme kalitesi falan oldukça güzel.
    İsteyen olursa gri olam KS hiç kutusunu açmadım ankara içi elden 100TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Ne güzel ya. Hala ilk baştaki bilgi mi var kargo sorgulama da

Hocam kargo sorgulama ekranında kargo takip nodan sipariş noya çevirin ve sipariş numaranızı yazın öyle sorgulatın.

• Sipariş no dan sorgulama yapıyorum zaten. Kadıköy e gitmek için yola çıktı diyor. Bugün gelir elime umarım. Sizin en son takip no da ne yazıyordu. Birde yarın çalışıyorlar mı acaba ptt bile cumartesi çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 19 Mayıs 2017; 15:30:45 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 19 Mayıs 2017; 15:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

Sipariş no dan sorgulama yapıyorum zaten. Kadıköy e gitmek için yola çıktı diyor. Bugün gelir elime umarım. Sizin en son takip no da ne yazıyordu. Birde yarın çalışıyorlar mı acaba ptt bile cumartesi çalışıyor

İşlem Tarihi: 17.05.2017 15:53:44
    Durum : Siparişiniz Kargoya Teslim Edildi. >> ÖNCÜL DODURGA
    İşlem Tarihi: 17.05.2017 19:40:03
    Durum : Siparişiniz GÜNEŞLİ MERKEZ Şubesinden, DENİZLİ Şubesine Yola Çıkmıştır.
    İşlem Tarihi: 19.05.2017 09:51:17
    Durum : Siparişiniz Teslim Edilmek Üzere Dağıtıma Çıktı.
  • İnterglobal kargo çalışmıyor bugün ve yarın. Yalnız kulaklık cidden 10 numara malzeme kalitesi olsun sesi bası olsun ben beğendim, sadece telefonda ses karşıya zayıf gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercan_wrc kullanıcısına yanıt
    hocam benim kargom bugün geldi bugün interglobal çalışıyor
  • Anladım çok teşekkürler. Bende en son 18.05 işlem Tarihi. Pazartesi gelir o vakit

• ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    bana kadın telde bugün ve yarın çalışmadıklarını söylediler benimki mng ile geldi. Nitetim müş. hiz. arayıncada mesai saati dışı diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

İnterglobal kargo çalışmıyor bugün ve yarın. Yalnız kulaklık cidden 10 numara malzeme kalitesi olsun sesi bası olsun ben beğendim, sadece telefonda ses karşıya zayıf gidiyor

usta mikrofon soldaysa sağa sağdaysa sola alıp denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.